İçeriğe Yönlendir

Mondi Titan mı? Opel Insignia Elegans mı?

Bayram Bekman

Recommended Posts

Bayram Bekman
ikisinide almam....

e sinanım var mı bır tavsıyen?? ona tüü buna kaka, ne alsın bu fukara :):p:)

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Valla Bayram abi seçim çok zor. İnsignia'nın daha ne olacağı belli değil. Bizde Vectra vardı, onun gibi olmasın bunun da sonu :)

İnsignia şu an için çok yeni bir araç. Kronik sorunları falan şu an için belli değil. Aracın elektronik sistemi çok fazla, bu arıza yapmasına biraz daha ihtimal verir. Ayrıca Opel marka olarak elektronik sorunlarla ünlüdür. Bu arıza riskini daha da arttırıyor. Bence şu an için İnsignia patlamaya hazır bir bomba gibi. Nereden ne çıkaracağı belli olmaz...

Mondeo kullanmadım ama şu durumda İnsignia'ya göre daha iyi bir alternatif olabilir. Tabi bu durum 7-8 ay sonra da değişebilir.

Bence bunların hepsini bir kenara bırak al bir A4 TDI. Dizel olmasını istemiyorsan da A4 1.6 al. Bunlardan çok daha iyi bir araba bence... :p

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Biraz daha fazla ıvır zıvır ufak tefek arıza çıkartacağını tahmin etsem de Opel almalı diyorum.

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman
(düzenlendi)
Valla Bayram abi seçim çok zor. İnsignia'nın daha ne olacağı belli değil. Bizde Vectra vardı, onun gibi olmasın bunun da sonu :p

İnsignia şu an için çok yeni bir araç. Kronik sorunları falan şu an için belli değil. Aracın elektronik sistemi çok fazla, bu arıza yapmasına biraz daha ihtimal verir. Ayrıca Opel marka olarak elektronik sorunlarla ünlüdür. Bu arıza riskini daha da arttırıyor. Bence şu an için İnsignia patlamaya hazır bir bomba gibi. Nereden ne çıkaracağı belli olmaz...

Mondeo kullanmadım ama şu durumda İnsignia'ya göre daha iyi bir alternatif olabilir. Tabi bu durum 7-8 ay sonra da değişebilir.

Bence bunların hepsini bir kenara bırak al bir A4 TDI. Dizel olmasını istemiyorsan da A4 1.6 al. Bunlardan çok daha iyi bir araba bence... :)

mert ıyı dıyosunda audı a4'ün en geberık fıyatı bıle bunun mısli sayılır nerdeyse..zaten artık 1.6 a4 yok 1.8 var en baz donanımlısı ve duz vıteslısı 36000euro+kasko :)

tarihinde Bayram Bekman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Opel almam...Mondi büyük gereksiz...Abi kullandım gitmiyor 1.6 ya...Anlattım ya dün...Hele opele hiç güvenmem yılın arabasıymışş o ödülü fiat pandaya veren bi komisyon...Ben accord alırdım...

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

a4 dört de işin içine girince mert e katılıyorum yeni kasası oldukça güzel

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

a4te güzel büyük sedansa accord yeni avensis içi plastik dolu...Accord güzel...Honda sevmem ama...

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Ben accord alırdım...

Alt kattaki komşum aldı Accord'u. Mükemmel görünüyor :)Kendisi de oldukça fazla seyahat eden, atak ve iyi araç kullanan birisidir. Çok memnun olduğunu söylüyor.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Bayram abi sıfır km alman şart mı ki? İnsignia parasına çok yeni ve güzel A4 ler var. Eski kasa olsun 2006-2007 model olsun. 0 gibi araba çok bulursun abi...

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

36000€ verdikten sonra 0 model, 1.6 mercedes c kasa derim ;) neyse biraz daha senin düşündüğün fiyatlara gelincede sana böyle birşey yakışır bayram abi :D

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Bayram abi incelemedim ama Alfa Romeo 159 düşündün mü hiç?

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)
Bayram abi incelemedim ama Alfa Romeo 159 düşündün mü hiç?

Doblo motorlumu alfa ile kardeş olursun...Accord güzel seçim...

Dün toplantıda konuştuğumuz şey bayram abi C kasa... :D Hayat yıldızla başlar mantığı...

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bayram Bekman

c180 1.6 merso 36000 euro'ya dustu zaten.. aslında cıllop gıbı ama zorlar!!

uzuluyorum 42000euro verıp garaja cekenlere,adamı resmen mal yerıne koyar bu zıhnıyet..

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman
Bayram abi sıfır km alman şart mı ki? İnsignia parasına çok yeni ve güzel A4 ler var. Eski kasa olsun 2006-2007 model olsun. 0 gibi araba çok bulursun abi...

sıfırın +'sı cok benım ıcın mert.bu nedenle 2.el almam hata olur.herkezın hesabı farklı tabi,ama zaman ne gosterır bılınmez. bakarsın bır haber gelır yarın 2. el benım ıcın karlı der zıplarım hemen e200 kompresore.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
sıfırın +'sı cok benım ıcın mert.bu nedenle 2.el almam hata olur.herkezın hesabı farklı tabi,ama zaman ne gosterır bılınmez. bakarsın bır haber gelır yarın 2. el benım ıcın karlı der zıplarım hemen e200 kompresore.

e200 komp....hım....

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman
e200 komp....hım....

2006 20k de panoramık cam tavan sampanya rengı avangarde+spor paket bır merso var evet:) ama fıyatta anlasmamız bıraz zor gıbı. ama derse o paraya ok! yarın noterlık oluruz;)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
2006 20k de panoramık cam tavan sampanya rengı avangarde+spor paket bır merso var evet:) ama fıyatta anlasmamız bıraz zor gıbı. ama derse o paraya ok! yarın noterlık oluruz;)

e2 paket yani...Servise göstericeksen bi tel verim ara ustayı göster ona :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

adama 2006 a3 parası önermedin inşallah abi :unsure: harbi güzel araba merso :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman
adama 2006 a3 parası önermedin inşallah abi :unsure: harbi güzel araba merso :rolleyes:

heheheh ben iplikçimiyim len :unknw::) :) millet sahıbınden de ucuyo ama adamda farkında zaten dıgerlerınden makul tutarım dıyor,bende benım makulumu soyluyorum. galerıye asla satmaz gıcık oluyor zaten.bırde vefa borcu var,eger teklıfıme yakın mıktara baskasına satarsa oyarım hakkımdır:)

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Abi al bir W211 keyfine bak yaa. İnsignia Mondeo falan uğraşma hiç...

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

bayram abi önerilen araçları okudum. insignia falan yalan bence ben olsam opel den kaçarım,daha opel kullanıpta memnun olan bi insan yok etrafımda. mondeo ve avensis e de 1.6 kasa az bence. ben sana daha farklı bir konuyla geleceğim bu da benden olsun şekli. 36.000€ paralardan bahsediliyor. o paraya çok dolu bir passat alınır bence. mis gibi alman arabası fazla sorunda çıkarmaz. düşünmediysen bu da aklının bir kenarında bulunsun bence. aslında bende A4 diyecektim ama dediğin gibi pahalı biraz onun için fazla zorlamamak lazım:) he tabi mercedes alma durumun varsa bu öneriyi unut gitsin:)

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Daha önce Elegance donanımlı Vectra kullanmıştım ve konforundan çok memnundum. Benimle birlikte aynı model vectra kullanan bir arkadaşım vardı.

Her ikimizde çok yakıyor ve atak değil diye Vectraları sattık. Arkadaşım Volvo S40 aldı. Ben de Mondeo.

Bugün arkadaşımla konuşuyorduk.

İnsignia'yı kullanmış (1.6 motorlu ve üst donanımlı)

Vectra'daki konforu bulamadığını, yeni modelin kendisinde hayal kırıklığı yarattığnı söyledi. Bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
Daha önce Elegance donanımlı Vectra kullanmıştım ve konforundan çok memnundum. Benimle birlikte aynı model vectra kullanan bir arkadaşım vardı.

Her ikimizde çok yakıyor ve atak değil diye Vectraları sattık. Arkadaşım Volvo S40 aldı. Ben de Mondeo.

Bugün arkadaşımla konuşuyorduk.

İnsignia'yı kullanmış (1.6 motorlu ve üst donanımlı)

Vectra'daki konforu bulamadığını, yeni modelin kendisinde hayal kırıklığı yarattığnı söyledi. Bilginiz olsun.

iyide her insanın araçtan beklentileri farklı olabilir...

bizde insigmia 1.6 115 ps kullandık (ben değil!!!!) araç çok hoşumuza gitti :bravo:

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
bayram abi önerilen araçları okudum. insignia falan yalan bence ben olsam opel den kaçarım,daha opel kullanıpta memnun olan bi insan yok etrafımda. mondeo ve avensis e de 1.6 kasa az bence. ben sana daha farklı bir konuyla geleceğim bu da benden olsun şekli. 36.000€ paralardan bahsediliyor. o paraya çok dolu bir passat alınır bence. mis gibi alman arabası fazla sorunda çıkarmaz. düşünmediysen bu da aklının bir kenarında bulunsun bence. aslında bende A4 diyecektim ama dediğin gibi pahalı biraz onun için fazla zorlamamak lazım:) he tabi mercedes alma durumun varsa bu öneriyi unut gitsin:)

bende TSI motorlu bir vw öneririm dsg li gayet hoş

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...