İçeriğe Yönlendir

Bu da benim collection'um

Özgür Karaca

Recommended Posts

Özgür Karaca

sağolun teşekkür ederim şimdi keşke bi açığını çektirseydim diyorum malum polis arkadaşlarımız :D

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil

Araç Ankara aracıysa fiyat normal o zaman. Ben İstanbul'dan aldınız sanmıştım. Darısı başıma arabanız çok güzel. Civcivi elimden bir çıkartsam adamakıllı bir fiyata bende dalacağım Focus alemine. Hayırlısı bakalım.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen
(düzenlendi)
arabada bir şeyleri değiştirmek herhalde yaşla ve fanatiklikle alakalı.

benim fikrim kesinlikle orijinalliğini bozmadan muhafaza edebilmek.

asil olmasını istiyorsanız orijinal olun.

aynı fikirdeyim. satarken bile oynanmamış araç değerli. özellikle yaşı eskidikçe oynanmışlık artıyor ve bu da değerini düşürüyor. bir de lütfen yapan arkadaşlar kızmasın bana ama şu kapı koluna, yan bantlara filan nikelaj olayı bana çok ama çok çirkin geliyor. taksici işi tek kelimeyle. gövde rengi olması ne kadar şıksa nikelaj bir o kadar amelece oluyor kimse kusura bakmasın.

aksesuar aynı üstünüzdeki kıyafet gibidir. künye, boyunda zincir, parmaklardaki yüzükler gibi dikkat edilmesi gereken bir şey. rüküş olmak gerçekten çok kolay. zevk meselesi deyip çıkamayız içinden çünkü rüküş olmakda bir zevkin sonucudur.

yaşlı araçlarda orijinallik en değerli meziyet. bu kadar temiz bir araçta ne gerek var ona buna. "spor bir araç" değil ayrıca. 100ps, 5 kapı kompakt sınıf bir araç. bu kötü değil yanlış anlaşılmasın. çok beğendim Allah nazardan saklısın; çok temiz ve diri bir makine.

cama film (filim değil film) konusu açık tonda olmak kaydıyla OK. ama ön camın üst kısmında yapılması hoş değil kanaatimce. yollardaki taksilerin tümünde var.

sözüm herkes için lütfen özgür kardeşim yanlış anlamasın. tekrar kazasız belasız sürüşler diliyorum. :)

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Özgür Karaca

yok yanlış anlamadım herkezin görüşü ben sade aracı pek sevmiyorum aksesuarında abartısını sevmiyorum zaten ama bi kaç dokunuş yapmak hoş oluyo ;) tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Dimitri Hristofyas

Bu cam filmi konusunda epey bir cahilim.Son günlerde gözüme çok hoş gelmeye başladı.ama bir kaç endişem var.Mesela arka cam rezistansı bu filmi takarken yada yarın öbür gün sökerken zarar görmezmi?

Orta kalite çizilmez bir cam filmi uygulmasının fiyatı hangi fiyat aralıklarında normal kabul edilebilir?

Trafikte polisle sorun yaşamamak için bu filmlerin belli bir renk kodu yada numarası varmı?Konu açılmışken soayım dedim konuyu mundar etmek istemem yanlış olmasın..Saygılar..

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan

Hayırlı olsun, Güle güle kullanın!

Ön cam koyuluğu veya açıklığı ile ilgili bilmiyorum ama önceki arabamdada(Honda civic 2005) arka yan camda film vardı,

Şimdi aracım kendinden arka yan camlar renkli(veya koyu diyelim), ön cam mavimsi bir renk var, polis amcalar bir şey diyemez camımı değiştirelim:)

Oradaki detay, sanırım polisin sürücüyü görebilmesi.

o nedenle ön cama müsade edilmiyor.Çok açık bir tona bir şey denmez belki:)

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Güle güle kullanın, darısı başıma. :)

Fiyat konusunu takmayın, içinize sindiyse üçün beşin lafı olmaz.

Yorum bağlantısı
Özgür Karaca

amin inş sizede temiz bişey nasip olur cam filminin ne renklisi nede şeffaf olanı yasal değil hepsi yasak polislerle sorun yaşamamk için açık renkler tercih edin ben 5 camı 100 liraya yaptırdım çizilmez arka cam tek parçadan oluşuyo

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...