İçeriğe Yönlendir

Focus I e 16 jant tavsiye

Özgür Karaca

Recommended Posts

Özgür Karaca

arkadaşlar yeni focusuma jant almak istiyorum 16 17 arasında kararsızım 17 olursa süspansiyon ve performansta sorun yaşarmıyım.ilk düşüncem 16 dan yana 5 kol yada 6 kol uygun fiyatlı hangi jant olabilir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şahsen 205/55/15 kullandım daha da yukarı çıkmayın derim, max 205/50/16 tan sonrası boşuna sarfiyat-artmış direksiyon turu ve bol ön tıkırtısı getirir.

Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin
Şahsen 205/55/15 kullandım daha da yukarı çıkmayın derim, max 205/50/16 tan sonrası boşuna sarfiyat-artmış direksiyon turu ve bol ön tıkırtısı getirir.

abi meraktan soruyorum yanlış anlaşılmasın senin cantlar olmazmı?

olursa yakışmazmı?

Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin

olmaz yani

aslında olsa süper olurdu yanılıyormuyum

Yorum bağlantısı
Özgür Karaca
(düzenlendi)

yani 16 yı geçme diyosunuz yani sağolun.bide 205 biraz fazla değilmi :D:s

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Aracınızın üzerindeki jant 15 inç. İstediğiniz ebatlar ise 16 yada 17 inç ve muhtemelen bunu görüntü için istiyorsunuz, şayet görüntü içinse bence yakıttan ve konfordan taviz verilerek 16 yerine 17 tercih edilmeli..17 takmadıktan sonra 16 ya gerek yok orjinallerle devam edilebilir.

Yorum bağlantısı
Özgür Karaca

zaten lpg'm yok benzinde ne yakacak bilmiyorum ama yakacak gibi duruyo :D 17 takıpta ön takımlarıda pert etmek ,stemiyorum üzerindeki jant pek hoş değil onları kışlık lastik için kullanıp alacağım jantlarada yazlık takmak istiyorum.kor metal nasıldır en uygun piyasada onlar var heralde

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

205 50 R16 , Ford'un tavsiye ettiği 16" ebadıdır. Bence çok da iyi olur.

Yorum bağlantısı
Özgür Karaca
(düzenlendi)

arkadaşlar focusa uyacak 16 ebatta alaşımlı ağır olmayan fiyatıda uygun olan bi marka varmıdır

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

1600TL civarı çıkabilirsen kesinlikle OZ al derim..

Yorum bağlantısı
Özgür Karaca

okadar çıkmak istemiyorum 1 sene sonra felan satma durumu olabilir onun için fazla kalite bişeye girmek istemiyorum ankarada rahat bulabileceğim ağırlık olarak hafif sağlam bi jant arıyorum

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

O zaman momo corselere bakabilirsin. Onlar da hafif jantlar.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...