İçeriğe Yönlendir

Kaskodan cam değişimi

Engin Evni

Recommended Posts

Engin Evni

Arkadaşlar kaskodan öncam değişiminde ısıtmalı ön camlar içinde geçerli mi? Çünkü normal öncam ile ısıtmalı arasında bayağı fiyat farkı var.

Yorum bağlantısı
Misafir

Isıtmalı camlarımn fiyatı 2.000TL yi buluyor bu nedenle eksper atıyorlar bu camların değişimleri için,elbette geçerli fakat pahalı olduğu için eksper bekleyeceksiniz....

Yorum bağlantısı
Engin Evni

Fiyatı 2000tl değil ama 480tl bildiğim kadarıyla...

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben 2009 focusunkini sordum geçen cumartesi günü ,1.940TL fiyat verdiler,sizinki 480TL civarı ise ekspersiz çözülebilir ama götürmeden önce güzelce bir taş indirin cama (kırık bariz belli değilse):):s

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Araç orijinalinde her ne var ise o cam takılır, %99 ön camlar standart olduğu için cam servisine yönlendiriliyor ama bu tip camlar yetkili servis dışında olmadığından aynı prosedür geçerli ama yetkili serviste değişecek. Fiyatı kaskonun problemi.

Yorum bağlantısı
Engin Evni
Araç orijinalinde her ne var ise o cam takılır, %99 ön camlar standart olduğu için cam servisine yönlendiriliyor ama bu tip camlar yetkili servis dışında olmadığından aynı prosedür geçerli ama yetkili serviste değişecek. Fiyatı kaskonun problemi.

Kaskonun cam için anlaşmalı olduğu servis "yetkili ford servisinde yaptırırız fakat azda olsa bir miktar para alırız" dediler ne alaka bu şimdi para istemeleri normal mi kaskonun tüm masrafı karşılaması gerekmez mi?

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
Kaskonun cam için anlaşmalı olduğu servis "yetkili ford servisinde yaptırırız fakat azda olsa bir miktar para alırız" dediler ne alaka bu şimdi para istemeleri normal mi kaskonun tüm masrafı karşılaması gerekmez mi?

orjinali ısıtmalı ise kasko tamamını karsılamak zorunda istenilen paranın ne için oldugunu sordunuz mu

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gerekir.. Karşılarda...

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Kasko karşılıyor, Hatta kaskonuz bozulmuyor. Ben geçen sene ısıtmalı ve yağmur sensörlü camı değiştirdim. (Parasız) :kafa:

Yorum bağlantısı
Ömer Gürgen

benimki kaskodan 5-6 ay önce değişti. yerine kaskaodan yine ısıtmalı cam takıldı. eksper gelmedi foto yla işi hallettiler. fiyatını sorduğumda yanlış hatırlamıyorsam 450 tl ydi.

Yorum bağlantısı
Engin Evni
benimki kaskodan 5-6 ay önce değişti. yerine kaskaodan yine ısıtmalı cam takıldı. eksper gelmedi foto yla işi hallettiler. fiyatını sorduğumda yanlış hatırlamıyorsam 450 tl ydi.

banada 480tl fiyatı dediler

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Benim aracımda ısıtmalı öncam var (Mondeo).

Geçen yıl çatladı. Deiştirmek için Sigorta Şirketine başvurdum. Poliçede "anlaşmalı servis" şartı olduğunu onun takacağı yan sanayi camı kabul etmem gerektiğini söylediler.

Ben aracın garanti kapsamında olduğunu, eğer orijinal cam takılmazsa ve araçta elektrik arızası olursa aracımın garanti kapsamı dışına çıkacağını ileri sürerek itiraz ettim. Mırın kırın ettilerse de sonuçta kabullendiler.

O tarihte orijinal cam 600; yan sanayi (ve yine ısıtmalı) cam ise 400 küsur TL civarındaydı. 2.000 TL gibi fiyatlar çok afaki geldi bana; sanırım bir yanlış anlaşılma var.

Yorum bağlantısı
Engin Evni

Arkadaşlar kaskonun yetkili cam servisi olimpia marka cam takacaklarını söyledi. Focusun orjinalinde pilkington marka cam var. Olimpia marka taktırsam (buda ısıtmalı cam) sizler ne düşünüyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Taktııır... Bişey olmaz.. Etiketi görme farkı bilemezsin..

Yorum bağlantısı
Ömer Gürgen

benimkide faklı bir markaydı. inan orjinalinden daha hızlı buğu çözüyor.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

gecen sene bende yaşadım aynı sorunu.sekurit marka cam var aracımda.çatlayınca servisten degiştirmek istedim ancak onlarda bizi bi camcıya yönlendirdiler.uğurlu glass takmakta ısrar etti camcı.kabul etmedim.biraz araştırma sonucunda ford damgalı sekurit marka camı buldum ve onu taktırdım.ve beş kuruş para ödemedim.

ama ilk gittiğim camcının ahı tuttu galiba bir hafta sonra cama ufak bir taş geldi:) sonuç ufak bir çatlak daha

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...