İçeriğe Yönlendir

2006 Honda Accord'a LPG ?

A. Harun Özdikiş

Recommended Posts

A. Harun Özdikiş

2006 Honda Accord 2.0'a LPG taktırmak konusunda görüşlerinizi rica ediyorum. Acaba arabayı harcamış mı oluruz? Normalde kulağıma hoş gelmiyor, ancak yakıt tüketimi biraz can acıtıyor. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

bence taktırmayın tüketiminiz 10/100 km şehir içinde ise ben bugüne kadar 4 arabama sıralı taktırdım uzun vadede arabada sorun çıkartıyor ama biz hep başka şeylere yoruyoruz mesela sıfır aldığım aracı 3 sene 80.000 km sorunsuz bindim taktırdıktan sonra 8 ay içinde 2 defa abs sensörü bir defa bobinler gitti (araç chevrolet kalos idi) seat cordaba ise gaz kelebeği egr değişti 1 yıl içinde, toyotada sorunsuz bindim 6 ay, mondeoyu ise hiç söylemeyeyim sayfa yetmez dayanamayıp sattım zaten ben nerdeyse tövbeliyim nerdeyse üzerinde takılı alırsım tamam ama ben asla taktırmam takıntı oldu galiba bütün sorunları ona bağlarım diye

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Sevdiğim bi abimde 2.4 accord var...Prins takılı üstünde ancak motor sıcakken çalışmıyor...Bi türlü bulamadılar arızayı.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Bi arkadaşımda takılı brc galiba .. memnun gayet düştü tüketimi..

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

hatta pipo denilen bir şeyle orjinalliğin bozmadan delmeden takılıyormuş bir sitede resimli olarakta anlatmıştı taktıran birisi

tarihinde Mustafa T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
hatta pipo denilen bir şeyle orjinalliğin bozmadan delmeden takılıyormuş bir sitede resimli olarakta anlatmıştı taktıran birisi

Artık tamponda olması lazımmış lpg dolumunun..Yoksa geçmicekmiş tüvtürkten...

Yorum bağlantısı
Rıdvan Bakkal
bence taktırmayın tüketiminiz 10/100 km şehir içinde ise ben bugüne kadar 4 arabama sıralı taktırdım uzun vadede arabada sorun çıkartıyor ama biz hep başka şeylere yoruyoruz mesela sıfır aldığım aracı 3 sene 80.000 km sorunsuz bindim taktırdıktan sonra 8 ay içinde 2 defa abs sensörü bir defa bobinler gitti (araç chevrolet kalos idi) seat cordaba ise gaz kelebeği egr değişti 1 yıl içinde, toyotada sorunsuz bindim 6 ay, mondeoyu ise hiç söylemeyeyim sayfa yetmez dayanamayıp sattım zaten ben nerdeyse tövbeliyim nerdeyse üzerinde takılı alırsım tamam ama ben asla taktırmam takıntı oldu galiba bütün sorunları ona bağlarım diye

Bununla LPG'nin alakası nedir?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cihan Tiftik

2.4 lerde lpg çok randımanlı çalışıyor ama 2.0 larda çok sağlam usta+kit gerekli. İyice araştırın. Daha önceden sorunsuzca 2.0 accord motoruna uygulama yapmış bi yer bulun.

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Arkadşın honda cıvıc 2006 sında zavolli vardı ve çok menmundu.Arabayı satınca çıkarttı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Artık tamponda olması lazımmış lpg dolumunun..Yoksa geçmicekmiş tüvtürkten...

haydaaa tamponu niye deldirelim şimdi zaten açıkta duruyor bizimki onu gizleyenlere yaptırsınlar bu tüv türkte eski köye yeni adet oldu :lol2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...