İçeriğe Yönlendir

Hava yastıgı fiyatı

Fatih Can

Recommended Posts

Fatih Can

ya arkdaslar ford connect 2005 model araçla kaza yaptım ön taraftan darbe aldı baya bi masrafı var fiyat konusunda yardımcı olabilirmisiniz ne kadar cıkar araç evde suanda yatıo hava yastıkları pahalı olur dio herkes oonun fiyatını nerden ögrenebilirim yardım lütfen

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Geçmiş olsun...

Servislerde ve parçacılarda öğrenebileceğiniz gibi, eğer imkanınız varsa Ankara da çıkmacılara sordurun...

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Can

eyw saol kardes kasko yok yaş 17 daha işte nası yapcam bilmiom yarın heralde tamire götürcek peder bende parcaları interneetten bulmaya calısıorum

ya işte serwise gitmicek araç burda saniyeye sokcaz suan biraz durum sıkısık yeni iş yeri actık

Yorum bağlantısı
Fatih Can

ya ankara bize uzak ya antalya nere ankara nere işte internetten alsam burda taktırsam ucuza gelirmi

kusura bakmayın bende telaş içindeyim

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Size daha nasıl yardımcı olalım?

Bence Hakan ı dinle ...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
eyw saol kardes kasko yok yaş 17 daha işte nası yapcam bilmiom yarın heralde tamire götürcek peder bende parcaları interneetten bulmaya calısıorum

ya işte serwise gitmicek araç burda saniyeye sokcaz suan biraz durum sıkısık yeni iş yeri actık

Bence önce Türkçe yaz...

Sonra sorunlar daha net anlaşılır...

Yorum bağlantısı
Fatih Can

çıkma bulmam biraz zor sııfır taktırsam ne kadar patlar radyötör.bir tane jant.sol ön teker akis.sol ön teker salıncak.kaput.bide sahse ne kadar maal olabilir

Yorum bağlantısı
Fatih Can

araba biraz kötü durumda akis fln kırdı ayrıca cekici ile gidecek akis kırdı yürümüüyo araç

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fatih Bey, Türkçe yazmazsanız üyeliğinizi iptal etmek zorundayım...

Yorum bağlantısı
Fatih Can

ya elin alışkanlıgı ne kadar dikkat etsemde dalgınlıkla yazıyorum bunun ne önemi warki??

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
dalgınlıkla yazıyorum bunun ne önemi warki??

Anadilin ne Kardeş?Ya sus ya da hakkını vererek konuş.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Can

ya hadi TÜRK olmasam neysede kızmaya hakkınız var düzeltmeye calısıyorum.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Bu çet dili gençlerimizi sömürüyor.yazık, buna dur diyecek bir çare lazım.. :) (Hiç sevmeyeceğim şeylerden birisi çocuklarımın bana peder demesi olacaktır)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Fatih Bey, düzeltelim.. Çünkü kullandığınız saçma dil, zamanla anadilimizin önüne geçiyor..

Çoğu gencimiz, doğru kelimeleri bilmiyor..

Biz buna sebep olmak istemiyoruz..

Yorum bağlantısı
Fatih Can

doğru diyorsunuz farkında olmadan ana dil haline geçiyomuş

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sizin sektörel bilginiz olmadan, internetten bulacağınız parçalar, büyük ihtimal ile ya yanlış ya da değerinden daha pahalı olacaktır. Kaportcaı-boyacı ile anlaşarak aracı tamir ettirmeniz çok daha akıllıca olacaktır. Yazmak için bile acele etmeniz doğal ama bu tip tamir işlemleri 10-15 gün bile sürebilir, bilginize.

Yorum bağlantısı
Fatih Can

burdaki insanlar biraz güvensiz Allah korkusu yok çogunda ondan internetten aramaya başladım

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aracı bir usta görsün, parça listesini hazırlasın..

Parçaları'da anlaşmalı olduğumu Oto Gençler'den alabilirsiniz..

Şu link'ten parçaları sorabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Fatih Can

teşşekkür ederim suan görünürde akis sol ön tekerin jant radyötör ön tanpon sol ön salıncak kaput hava yastıkları görüküyo

Yorum bağlantısı
Fatih Demir

valla isterseniz bende bi jant var hatta birde değil iki tane. bende 2 ay önce kaza yapmıştım. orjinali pahalıydı çıkmasınıda nekadar aradıysam bulamadım o yüzden 4 tane cms jant alıp takmıştım. hava yastığınıda çıkma temiz bulamazsanız almanızı tavsiye etmem. ben halen hava hastığı problemini aşamadım.ön göğüste yanan sarı lamba çıldırtıyor benii.....

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Mut
Aracı bir usta görsün, parça listesini hazırlasın..

Parçaları'da anlaşmalı olduğumu Oto Gençler'den alabilirsiniz..

Şu link'ten parçaları sorabilirsiniz..

link hata veriyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...