İçeriğe Yönlendir

Bir Ghia da benden

Samet Arslan

Recommended Posts

R.Bahadır Irmak

Arkadaşlar slim spoileri aracıma uygulamayı düşünüyorum ama tereddütteyim, Şaşmazda bir yerle konuştum, boya dahil 120 lira dedi, ancak standart sedan collectionda nasıl durur sizce, güzel bir jant ve yay olmadan??

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Bu da ATJ 44'ün ilk hallerinden olsa gerek, ünlenmemiş hali, makinamın tarihinde yanlışlık yoksa 5 yıl önce çekmişim hipodram drag yarışlarında...

pic0028k.jpg

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen
Ayrıca slim spoiler olayı 150 TL'yi geçiyor ama harika bir duruşu var.

24619770011large.th.jpg

Bizim aracın aynısından doğmuş bu bebek.

samet güle güle kullan arabanı. 99 modeli vardı bizde aynı renk hb ghia auto. mükemmel bir araç. bu haliyle de mükemmel ve açılır tavanlı.

açık konuşayım şu fotoğraftaki gibi bir araca bir kayseride bir de ankara keçiören tarafında rastlarım heralde. böyle abidik gubidik görüntüyü kabul edemiyorum ben. kimse zevk demesin. zevk bir nüans farkıyla değişir. rüküş ya da çirkin ise hemen herkesçe rüküştür ve çirkindir. difüzörlü ve şaşı şeffaf stoplu, çağla yeşili bir sedan. yani bu çirkinlik abidesine zevk diyerek savunmayın bana. bu araçla papermoon önünde durup, abiye kıyafet içinde inip, sevdiğinizle bir şeyler içmeye gidebilir misiniz? ya da bir elçilik resepsiyonuna bu şekilde gidebilir misiniz?

ben bu aracı görünce daha ziyade keçiören caddelerinde, yüksek sesle, camlar açık, ankara havası taklidi şarkılar çalan kılıksız kültürsüz kenar mahalle amelelerini canlandırabiliyorum zihnimde. eski araçta orijinallik ya da sade makyaj dışında ütopya olur sadece. apaçi filan diyorlar sanırım diğer ismine de. ben taksici diyordum ama ne elit taksiler var; onlara ayıp olur.

Yorum bağlantısı
Samet Arslan

teşekkür ederim , fikrinize saygı duyar ilgi alakanıza teşekkür ederim , abartılı olması işi illaki apaçi durmuna getrr ama yerned yapılan dokunuşlardır bence aracı bi başka tutan diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...