İçeriğe Yönlendir

Kuga 2.0 TDCi X Paket

Ramazan Akkaya

Recommended Posts

Ramazan Akkaya

Arkadaşlar yoğun çabalarım sonucu babamın emektar Transit Connect'i verip showroomdaki bu aracı aldık.

Araç 2008 model Siyah Ford Kuga 2.0 TDCi Full X Paket 0 km Otokoç'tan aldık. 74.000 TL.

Bu segmentteki başka araçlara göre fiyatı çok uygun oldu ve de en önemlisi Ford. :D

Daha ayrıntılı resimler ekleyeceğim.

03042009572.jpg

Yorum bağlantısı
Eralp Şahin

Ramazan Bey hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.Ford araçları nasıl desem çok ilginçler.Yani beklediğindinizden fazlasını verebiliyor gerçekten.İlginçten kasıtım bu.Ayrıca Ford GT nin hikayesini bilen varmı bilmiyorum Ford isterse en iyisini yapabileceğine gerçekten inanıyorum.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Hayırlı olsun :D Detaylı resimlerini bekliyoruz merakla.

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Forumun ilk "kuga"sı mı?? yoksa ben kaçırdımmı.. :D Hayırlı olsun..

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

teşekkürler arkadaşlar. evet otomatik versiyonu yok malesef bizimde tercihimiz otomatikten yanaydı ama malesef yok, forumun ilk Kugası sanırım ama tam emin değilim, sürüş izlenimlerimi ve daha ayrıntılı resimleri en yakında zamanda değerli siz forum arkadaşlarımıza sunacağım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun kardeş, bunada mod yapmak lazım araştırmalara başlayalım hemen :D

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanın. Bir de otomatik olsaydı tadından yenmezdi valla...

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
Hayırlı olsun kardeş, bunada mod yapmak lazım araştırmalara başlayalım hemen :)

kesinlikle :)

Yorum bağlantısı
Serdar Özbekar

Hayırlı olsun, rengide çok güzel :)

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Hayırlı olsun Ramazan çok güzel.. Güle güle kullanın :)

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Hayırlı olsun Ramazan Bey.Benim çok hoşuma giden bir araba tasarım itibariyle.Ama bu araba neden tutulmuyor anlamadım.Trafikte bir defa gördüm o da beyazdı ve bu araca beyaz renk çok yakışıyor.

Yorum bağlantısı
Cem Boneval
(düzenlendi)

Güle güle kullanın...

Sürüş izlenimlerini ben şimdiden yazayım: Tek kelime - Mükemmel!

Antalya - Kumluca - Antalya gittim geldim, az araçla bu kadar keyif aldım. Daha iyisi bir Audi Q5'i hatırlıyorum.

6 ileri şanzıman motorla çok uyumlu ve yüksek tork rahatlıkla 1.6 tonla başa çıkıyor. Özellikle virajlı yollarda harika bir ritm yakalanıyor.

Keyif alacaksınız merak etmeyin.

Benim kullanım tarzımla 100 km'de 9,5 litre mazot yaktım, yani tüketim açısından çok cimri sayılmaz.

tarihinde Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Salim İmamoğlu

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...