İçeriğe Yönlendir

Sony MEX BT-5000 ve ahşap kaplama direksiyon

Ali Can Savaş

Recommended Posts

Ali Can Savaş
(düzenlendi)

Arkadaşlar 6006e ' ye elveda. Sony'nin MEX BT-5000 modelini aldım.

En sevdiğim özelliği Bluetooth olayı.

- ARAÇTA Cep Telefonunuzla Bluetooth

tarihinde Ali Can Sava? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş

Teşekkürler çağlar abi

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Hayırlı olsun, ikisi de oldukça tarz duruyor.

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Hayırlı olsun Ali Can. Direksiyonuna bayıldım. Her ikisini de güle güle kullan...

Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş
(düzenlendi)

Herkese çok teşekkür ederim. Direksiyon 240 TL'ye mal oldu. 2400 TL Türkiye servis fiyatı. Ayrıca direksiyon üzerinde vites değiştirme tuşlarıda var. Maalesef aracım manuel.

Teypte 450 TL'ye aldım

tarihinde Ali Can Sava? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş

Bari artı (+) ve eksi (-) sembollerinin altına ışık falan verseydim Hakan abi :)

Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş

Sağol Hakan abi arıyorum zaten modülü Sony'ye uğrayacağım yarın. Direksiyon ile çalışır derken o vites düğmelerinden mi bahsettin abi? Yoksa bildiğimiz yandaki kumandadan mı?

Alttan yeşil bir led valla gece çok orjinal gözükür:)

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Sony mağazasını geç. Ebay'den al. 20 pound civarında olması lazım. Direksiyon kumandasından çalışır. O düğmelerden değil.

Hakan Abi, şimdi bizim Focus'taki 6000CD teybi değiştirip yerine Ali Can'ın teybini takarsak ve bu dediğin modülü alırsak direksiyodan kumanda çalışır mı?

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Tabii ki. Hatta uğraşma git şu alpine'i al. Direksiyon kumandası da çalışıyor.

Mert, pardon seninki f2 idi. Oğuz'un alpine sana uymaz. Ama ebay'deki modülleri satanlarla konuş. f2'ye uyan illaki vardır ellerinde.

Tamam abi. Eğer kumanda modülünü ayarlayabilirsem teybi değiştirecem belki. USB li teyp almam lazım...

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Direksiyon çok güzel olmuş, güle güle kullanın. Konsol kaplamasını da direksiyonla aynı ton yapsanız daha da iyi olabilir belki.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Tamam abi. Eğer kumanda modülünü ayarlayabilirsem teybi değiştirecem belki. USB li teyp almam lazım...

İyi güzelde bu teypte usb yok..!

Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş

Doğru usb yok ama onunda modülü var :) Zaten benim aldığım fiyattan bulmak biraz zor. İnternette fiyatları 800 TL ile 1200 TL arasında değişiyor.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Doğru usb yok ama onunda modülü var :) Zaten benim aldığım fiyattan bulmak biraz zor. İnternette fiyatları 800 TL ile 1200 TL arasında değişiyor.

Yok teyp çok başarılı Ali Can bey...Ben Mertcan arkadaşımıza demiştim :)

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Cenk Barış

Merhabalar,

İyi günlerde kullanın inşallah, direksiyon çok şık olmuş.

Ebay'deki linkini gönderebilir misiniz? Ben arattım bulamadım bir türlü.

Nakliyesi, gümrüğü vs nasıl oldu?

Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş

Cenk Bey teşekkür ederim, 100 euro'dan düşük diye belirtiyor satıcı. Bu yüzden gümrük masrafı yok. Nakliye 1 haftada postacı kapıma kadar getirdi. Yalnız bende bulamadım, sanırım ya hepsini sattı ya da ürünü çekti. Ben size satıcının linkini vereyim iletişime geçin isterseniz.

Bu da linki;

Burada

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hayırlı olsun güzel olmuş, bende kurtulacam sony orjinal cd çalarından gündüz ekran hiç görünmüyor. dolar düşsün birazcık :crazy:

Yorum bağlantısı
Cenk Barış
Cenk Bey teşekkür ederim, 100 euro'dan düşük diye belirtiyor satıcı. Bu yüzden gümrük masrafı yok. Nakliye 1 haftada postacı kapıma kadar getirdi. Yalnız bende bulamadım, sanırım ya hepsini sattı ya da ürünü çekti. Ben size satıcının linkini vereyim iletişime geçin isterseniz.

Sordum, gerçekten elinde yokmuş, iki haftaya gelme ihtimali varmış. Kısmet artık...

Yorum bağlantısı
Cenk Barış
Sordum, gerçekten elinde yokmuş, iki haftaya gelme ihtimali varmış. Kısmet artık...

Az önce satıcının sayfasına öylesine bakmıştım, ve satıcının stoğuna bir adet girmiş. Hemen kaptım.

Buna eski direksiyonun içindeki airbag'i taktıracaz, değil mi?

Teşekkürler,

Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş

Hayırlı olsun Cenk Bey. Evet o airbag takılacak

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...