İçeriğe Yönlendir

Sağlığımızı ne kadar düşünüyoruz? (Sigara kullananlar)

İlker Kadılar

Recommended Posts

Guest Sinan Akg
Yapma ya senin daha fenaymis :dance4: hatta senin yaninda benimki bisey degilmis.

:) Nargile bitti sigaraya başladım...2 sene oldu günde 1.5 2 paketten şimdi 3-5 taneye düştük...

Yorum bağlantısı
Fatih Dokcan

Umarim senide birakanlarin arasinda göruruz :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Tek sorun var forum toplantılarında deli gibi içiyorum :) muhabbette farkına varmıyorum :dance4:

Yorum bağlantısı
Fatih Dokcan
Tek sorun var forum toplantılarında deli gibi içiyorum :) muhabbette farkına varmıyorum :dance4:

bi daha ki toplantilara katilabilirsem ve nargilede olursa sana nargileyle eslik ederim :kihkih:

Nargile dediğin öyle naneli çilekli olmaz :kutlama:

bana yeter bunlar :yahoo: hatta arada muz+karamel veya bal+muz bu ikisinide denedim guzel oluyor :dance:

Yorum bağlantısı
Fatih Dokcan

Avrupa yakasi avcilar dayim. Okulda yenibosna da uzaklara gitmeden yasiyorum :) sen?

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Avrupa yakasi avcilar dayim. Okulda yenibosna da uzaklara gitmeden yasiyorum :) sen?

Bakırköy-Florya-Küçükçekmece cennet :D

Tamam avrupa yakası toplantı yerimizde şahane nargile var ;)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Bizde sigara içip dumanını savurmayan,içip nağra atmayan erkeğe iyi gözle bakmazlar. ;) Koca ailede 20 sini geçip sigara içmeyen sayısı bi elin parmaklarını geçmez. :D Kısaca daha bırakma niyetim yok. Çok yaşayıp napcam,ben çoktan sıkıldım. :)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Dokcan

Tamam insallah bi aksilik cikmazsa toplantida olurum ve tanisirim hepinizle :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Bizde sigara içip dumanını savurmayan,içip nağra atmayan erkeğe iyi gözle bakmazlar. ;) Koca ailede 20 sini geçip sigara içmeyen sayısı bi elin parmaklarını geçmez. :D Kısaca daha bırakma niyetim yok. Çok yaşayıp napcam,ben çoktan sıkıldım. :)

Üre şember...Neyse kardeşinede içir tam olsun...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
O başlamaz yau,beni deli ediyor. ;)

Ona iki takım 6x9 hediye edim direk puroya başlar :):D

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mehmet Ozyurek

İlk iş sağdaki videolara baktım.. :nazar:

Sonra işim çıktı.. Esas videoya bakamadım :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...