İçeriğe Yönlendir

Lpg taktırdım

Özgür Karaca

Recommended Posts

Özgür Karaca
(düzenlendi)

dün itibari ile 1.6 focus a brc marka lpg taktırdım.performans herşey çok güzel ben çekiniyordum performansın düşeceğinden ama hiç bi değişme yok hatta benzinden tüpe geçerken hissedilmiyo bile ışığa bakmazsak tabi :yes: brc nin sesli çalışıyor demeleri doğruymuş araç içerisine gelmiyo bu ses ama kaputa yaklaştığınızda duyuluyor tek sorunum bazen çalışmada zorlanıyor taktırmadan önce 1 marşta alan araç bir kaç kez uğraşıyo biraz kullanıp ayara gitmemi söylemişlerdi.

ankarada ergünler oto da taktırdım işcilik gayet güzel 2a mühendisliğin ist malı da değil kardeş şirketin ithal ettiği bir mal my 07

focusu olupta yakıttan memnun olmayanlara brc+ergünler oto yu tavsiye ediyorum

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orhan Zengin

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Rölanti nasıl? Gazda iken dalgalanma varmı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hayırlı olsun, kaça mal oldu acaba? İlk çalıştırmada tamamen benzin sistemi devrede olduğu için Lpg ayarı ile ne alakası olabilir anlamadım?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

kısa mesafede ardarda iki defa çalıştırınca bazen nazlanıyordu (şimdi yapmıyor) sebebini bende anlamamıştım ben kendimce ateşleme kesildikten sonra pistonda lpg kalıyor ondan yapıyor diyordum :p

rolanti sorunu bi ara bizde de oldu sebebi meğer aracın bakımını yapan usta lpg enjeksiyonlarını sökütüğünde yanlış takmış lpg ci düzeletti :D

bizde kocaelinde 2a mühendisliği bayisi olan fs otogazda taktırdık faruk bey ve çalışanları gerçekten iyi insanlar kocaelinde taktıracaklara öneririm zaten 2a bayileri ilgili ve bilgili kişilerden oluşuyor 14 bindir sorunumuz yok ne arıza lambası yandı ne de bir şey tüketimde 10-12 litre civarında geziyor (şehir içi ortalama)

Yorum bağlantısı
Özgür Karaca

teşekkür ederim herkes kazasız belasız binsin aracına inş

ewt simit takıldı 44-45 lt felan.1450 lira taksitli fiyatı bu.benim brc kardeş mühendisliğin getirdiği sistem yani kablolarına akdar yurt dışından geliyor bizzat kutusunu kendim inceledim.ilk çalışmada arada sırada sıkıntı var nedenini yarın götürcem çözülecek inş

Yorum bağlantısı
Nuri Altınay
Hayırlı olsun...

Hayırlısı olsun da bildiğim kadarıyla focusların silindir kapağı aluminyum lpg belli bir km den sonra kapak bozuyor bu konuyla ilgili ustalarla görüştünüz mü? :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayırlı olsun.Ben lpg yüzünden kapak bozan focus hiç duymadım.Bu yönde bir uyarıda almadım.7-8 aydır kullanıyorum çok şükür bir sorun yok..

Yorum bağlantısı
Nuri Altınay

bendağa önce tekirdağ corlu ford servisinde calışıyordun yanlış hatırlamıyorsam 4 tane focus 6 sene icinde lpg sorunu yüzünden servise gelmişti pistonlarda ve sinindir kapağında erimeler görmüştük sadece bilgimi paylaşmak istemiştim umarım sorunlarla karşılaşmassınız

Yorum bağlantısı
Özgür Karaca
bendağa önce tekirdağ corlu ford servisinde calışıyordun yanlış hatırlamıyorsam 4 tane focus 6 sene icinde lpg sorunu yüzünden servise gelmişti pistonlarda ve sinindir kapağında erimeler görmüştük sadece bilgimi paylaşmak istemiştim umarım sorunlarla karşılaşmassınız

bende ilk defa sizden duydum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...