İçeriğe Yönlendir

Adım adım modifiye

Cihan Tiftik

Recommended Posts

Uğur Çakmak

Usta geçmiş olsun... Allah daha beterinden korusun...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Övgü Gürşen

cihan arabanı ilk defa gördüm maşallah. aylardır nasıl kaçmış gözümden bu başlık anlamadım ama biz kendimizi bir şey yapıyor sanıyormuşuz. aylar sürmüş seninki. çok güzel olmuş. frenler ve jantlara bayıldım. ön panjur çok az içeride duruyor sanki. göğüsü de piyano boyası olsa farklı olurdu. boya mükemmel zaten. renkte eşsiz güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:D Dönüşüm gümbürtülü olacak. :wub:

Demişsin zaten. Bence araba kaportacı masajı istemiş. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Bişeyler yaptık ama profesyonel çekim yapmak için büyük iki çalışmam var,onlardan sonra haberdar ediciiim. :yes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler

Cihan bey senin araç kaç model yapılan masrafı satarken amorti edecekmi bu işler çok emek ve masraf gerektirir ben çok gördüm adam aracın degeri kadar da araca yapılan masrafıda üzerine koyuyor sonuç abartılı fiyat çıkıyor . genelde araca yapılan masrafın yarısını bile alamıyorlar tabi bu heves tutku hayalindeki araca kavuşma arzusu insanı bu zahmetlere sokuyor,mutlaka sonuç güzel olacaktır ama piyasa degerini bulamaz. ben orjinal ve temiz araba hastasıyım iyi bir cd çalar bana yeter yeterki araç ellenmemiş olsun. :yes:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)
Cihan bey senin araç kaç model yapılan masrafı satarken amorti edecekmi bu işler çok emek ve masraf gerektirir ben çok gördüm adam aracın degeri kadar da araca yapılan masrafıda üzerine koyuyor sonuç abartılı fiyat çıkıyor . genelde araca yapılan masrafın yarısını bile alamıyorlar tabi bu heves tutku hayalindeki araca kavuşma arzusu insanı bu zahmetlere sokuyor,mutlaka sonuç güzel olacaktır ama piyasa degerini bulamaz. ben orjinal ve temiz araba hastasıyım iyi bir cd çalar bana yeter yeterki araç ellenmemiş olsun. :yes:

Araç bu kasada Türkiyeye giren ilk 10 araçlık partinin 3.arabası. :) Dünya üstünde MK7 olarak üretilen 839.araç. 1995 model.

Araç satmak için araba alan bi insan değilim Mehmet bey. İlk ve tek sahibi biziz zaten. Satma ya da maddi bi amaç güdülmeden yapıldı araç. Teşekkürler güzel yorumunuz için.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler

Zaten aracı satmak için alan sadece galeri işi yapanlarticari amaç güdenlerdir bu tip işlemler zevk işidir ben 25 senedir araç kullanırım ilk arabam hacı murat 1976 model. Allaha şükür bu güne kadar bir kazam belam olmadı trafikte bana sadece arka tampona dururken 3/4 kere vurdular oda zarar vermedi. hata zaten arkadan vuranda kısaca aracı insan heveslenir veya zevk için alır bunu çok iyi bilirim geriside galeri işidir. :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Ufak ufak bişeyler daha. Stoplar filmlendi. (Net bi fotoğraf çekmemişim :) )Egzoz ucu ve lip kanat da aldım ama daha bi fırsat bulamadım takmaya. Lip baya bi işleme maruz kalcak,sonra da boyanacak. Egzoz ucu çok hoşuma gitti ama polis amcalar bişey sanar diye biraz çekincem var bu konuda. Bir de plakaları düzeltip karakterleri kalınlaştırdım,silikon+çift taraflı bantla sonsuza dek sabitledim. :)

dsc06066.jpg

dsc06067y.jpg

dsc06068t.jpg

Koltuk kılıfları için İlker abiye sonsuz teşekkürler. Kusura bakmasın anca ekleyebildim fotoları.

dsc05893.jpg

dsc05894.jpg

dsc05897z.jpg

dsc05898l.jpg

Gümbürtülü müzik sisteminin ufak bi parçası da bu. :)

dsc05914m.jpg

dsc06002u.jpg

Arabanın pasaklı ve kötü çözünürlüklü fotoları için kusura bakmayın. Artık telefona kaldık,mecburen böyle çamur fotolar. :)

Bu da geçenki Güvenli sürüş eğitimdeki pasaklı ve yakışıksız ama Oğuzun makineyle çekilmiş foto. :p

gsetzt.jpg

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Çok kötü, hiç beğenmedim. Tofaş forever :) :) :)

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Ankardakiler ne diyor çok ediyorum valla gelince bana gösterin polisin etrafında on tur atıyımda app yi gözune sokıyım istanbulda mühürlüyorlarda ankaranın farkı ne :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Ankardakiler ne diyor çok ediyorum valla gelince bana gösterin polisin etrafında on tur atıyımda app yi gözune sokıyım istanbulda mühürlüyorlarda ankaranın farkı ne :)

Önce durduruyor. Ehliyet ruhsat istiyor,yakasındaki telsizle,bi arka sokakta bekleyen atestaş aracını çağırıyor. Araçta kıymetli eşya bırakmayın diyor,sonra adamlar sarıp arabanın dört bi yanını,hoop yüklüyolar arabayı çekicinin sırtına. Polis de o sıra cezasını yazıp eline vermiş oluyor. :)

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

adım adım modifiye ancak bu kadar keyifli ve zevk verici olur.gerçekten günden güne çok hoş oluyor.

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

İstanbulda zor o zaman muhurlemesın :)

Bu arada egzos sanki çok aşağıdamı duruyor resimdemi ole çıkmış.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Bu arada egzos sanki çok aşağıdamı duruyor resimdemi ole çıkmış.

Egzoz yapıldı şimdi,artık öyle değil. :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Kardeşim kazasız belasız. Güzel oldu Herşeyiyle :) Jantlar ayrı bi yakışmış.

Bu arada APP plakada mühür dahi olsa ceza yazıyorlar mı?

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım
Kardeşim kazasız belasız. Güzel oldu Herşeyiyle :) Jantlar ayrı bi yakışmış.

Bu arada APP plakada mühür dahi olsa ceza yazıyorlar mı?

Ankarada APP ye mühür olanağı yok :)

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

başkentte olmaz öyle APP MPP

cihan araba süper oldu. son gördüğümde spoyler yoktu ama diğerleri vardı. süper ötesi. bir tek içinin açık gri rengini sevemedim bunun.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Koltuklara kumaş mı dikildi? Yoksa lastikli kılıf mı :)

aynısını merak ediyorum, bayağı profesyonel olmuş, cuk oturmuş.

bu arada kanat yakışmamış, yakıştıramadım, stoplarda çok koyu olmuş, onun yerine kırmızı film daha çok yakışıyor bu arabaya...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...