İçeriğe Yönlendir

Adım adım modifiye

Cihan Tiftik

Recommended Posts

Anıl ne vakit geliyorsun bellimi?Forumda yazrsın diye düşünüyorum.Tanışmayı çok isterim geldiğinde umarım müsait olurum. :)

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Cihan Tiftik

Karakışlık taka. :)

Sislere gelecek 3000k ampüllere kadar böyle. Kör eden spec. :)

tzt1.jpg

tzt2.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Aracın son halini çok beğendim.Gerçekten de çok güzel olmuş.Jantlar çok tatlı olmuş.Emeğinize sağlık.... :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Çarşamba akşamı bu saç jantları 4 ayrı renge boyıycam bilgin olsun Tfk :D

Bu arada kocaman bi maşallah :nazar:

:D Hadi bakalım. Maskeleme işi benden olsun. :p

Tenekeler gibisi yok. :nazar:

Valla öyle. Biraz da görseli iyi olsa,konforuna,rahatlığına diyecek yok.

Aracın son halini çok beğendim.Gerçekten de çok güzel olmuş.Jantlar çok tatlı olmuş.Emeğinize sağlık.... :nazar: :nazar: :nazar:

Teşekkür ederim..

Maşallah :nazar: :nazar:

Teşekkür ederim. Amin. :)

Maaşallah,sisler 6000k mi?

6000k maalesef evet.

Yeni mi toplandı bu araba. :p

2009 da bitti. Sonra ara ara yeniden başladı. Şimdi pasta cila bekliyor.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

4 ayrı renk derken herbiri ayrı mı?

Tabii. :) Sonra da hangisi hoşumuza giderse hepsini ondan yaparız. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aklımda her iki tarafa ayrı renk vardır hep, sağdan sarı soldan yeşil mesela yani. Hatta sağda ayrı Alu jant, solda ayrı,hem hurdacıdan takımı bozulmuş ikişer adet çıkması bedava rakmına bile alınır, ekomodifiye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Aklımda her iki tarafa ayrı renk vardır hep, sağdan sarı soldan yeşil mesela yani. Hatta sağda ayrı Alu jant, solda ayrı,hem hurdacıdan takımı bozulmuş ikişer adet çıkması bedava rakmına bile alınır, ekomodifiye

Solu sarı,sağı yeşil benim de bayadır aklımda. Almanyada bi eleman TT nin sağ tarafına 16",sol tarafına 19" jant takıp bir video çekmişti. Yolun bi bu tarafından,bi diğer tarafından geçip,2 farklı ara geçmiş gibi yapıyordu. :)

klima varmı bu araçta,yok ise taktırılır mı?

Klima yok. Takılır ama astarı yüzünü geçiyor mevcut parça ve işçilik fiyatları ile.

Bu Cihan'ınki gibi boyasak mı beyaza benim jantları

İtinayla jant boya işleriniz yapılır. :p

Bu arada fotolarda jantlar düz beyaz iken. Şu an o jantlar sedefli accord beyazı. Bijonları mor. Hatta her jantın kolun birine Compomotive stickerları da hazır. Mor kaliperlerle bir arada çok ilgi çekiyorlar. Kış geçsin,güzel güzel fotolar çekerim inşallah. :)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Ganıma girip duruyorsun zaten jantları aldığımdan beri :D Tamam ben bu konuyu blackliste aldım görmeyeceğim :rofl:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Cihan farlara neden mercek yapmıyosun?

Değmez. :) iki mercek 100 lira. İki çıkma far 100 lira. İki desensiz far camı 200 lira. D2s xenon 300 lira. Etti 700 lira. Daha bunun kablosu,soketi,boyası silikonu derken 800 lira. Gerek yok bence.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Aynı ben. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Güzel olmuş. :wub:

İçeriye akmış gibi . :p

Oralara da hafif zımpara+boya,sonuç: düzeldi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Cihan Tiftik

Can sıkıntısından. :) Yaz gelse de coili çaksak artık. :)

consol.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Senin ne güzel canın varmış ta böyle güzel sıkılmış :) Benim jantları bi beyaza boyasana bakalım nasıl olacak :D

Senin EX'in yakışıklı ve çamursuz fotolardan bi tane alayım o zaman. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...