İçeriğe Yönlendir

2008 Focus Ghia 1.6i

Koray Koru

Recommended Posts

Koray Koru

İşte benim düldül.

Honda Civic 2005 LS donanım sonrasında bu araç kaptan köşkü gibi geliyor.

Araç toplandıkdan sonra LPG monte edildi, henüz 4bin km de, biraz daha alıştıkdan sonra yakıt değerlerini paylaşmak isterim.

28032009184514.jpg

28032009184539.jpg

28032009184548.jpg

28032009184629.jpg

28032009184713.jpg

Allah herkese nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

hayırlı olsun yeni arabanız .birşey dikkatimi çekti toplandıktan sonra demişsiniz araba kazalımıydı da toplandı onu anlamdım

Yorum bağlantısı
Koray Koru

Evet kazalı aldım önden hasarlıydı, ilk sahibinin aracı kullanmaya fırsatı olmamış sanırım, aldığımda kadran 3900Km deydi, ustaların elinde yeniden doğdu.

hayırlı olsun yeni arabanız .birşey dikkatimi çekti toplandıktan sonra demişsiniz araba kazalımıydı da toplandı onu anlamdım
Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Hayırlı olsun..Aldığınızdaki hasar durumu tam olarak neydi.? toplandıktan sonra belirtileri kaldımı.? İlerki dönemlerde bilgi verebilirseniz iyi olur.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Koray Koru

Aslında hasarlı resmi mevcut, ama buraya ekleyip forum sakinlerinin göz zevkini bozmak istemedim.

Araçda hasarlı olduğuna dair hiçbir belirti mevcut değil (yol tutuş, denge vb.).

Kaporta düzeltme oldu, sağ çamurluk, tampon değişti, eğer içinde buğulanma olmasaydı sağ far değişmeyecekti ancak ustanın içine sinmediği için değiştirdik, 2 ön airbag ve airbagler çatlattığı için ön cam değişti.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayılırlı uğurlu olsun..İyi cesaret edip hasarlı araç toplatmışsınız tebrikler. İlerde bu yöndeki düşüncelerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

ayrıca sizi tebrik etmek istiyorum çoğu kişi söylemezdi aracının kazalı olduğunu . açık sözlü olmanız çok güzel :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Şimdi anlıyorum ki, Şaalepspor iyi bir takım oyuncusu daha kazandı..Arabanızı güle güle kullanın... :)

Yorum bağlantısı
Koray Koru
(düzenlendi)

İyi dilekleriniz için tekrar teşekkürler arkadaşlar,

Aslında bu işe tanıdık servis olmasaydı girmezdim, bu tür talepleri karşıladıkları için daha önce toplanan araçları görmeminde katkısı oldu, firma yetkilisi arkadaşım onay verdi ve bu işe giriştim, 3 hafta sonunda bitişikte Zavolli LPG montajı da yapılması ve plaka işlemlerine mütakip aracımı teslim ettiler.

Aracı 18.250TL ye aldım ve 6.000TL masrafı oldu.

Şu an için araçla kaynaşma modundayım keza otomatik de ilk defa kullanıyorum, biraz daha km yapıp araç bana ben araca alıştıkdan sonra duruma bakacağız karlı bir iş oldumu olmadı mı?

Ekleme:

Bu hafta sonu araç pasta cila boya koruma işlemine sokacaklar, motor içi ve yakın plan fotoğrafları çekip eklerim, düşünenler içinde fikir olur kanımca.

tarihinde Koray Koru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Hayırlı uğurlu olsun... Bir aracın yeniden doğmasına sebep olmuşsunuz, bundan sonra hem siz onu, hem de o sizi çok sevecek :) Güle güle kullanın :bambam:

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
:) Hayırlı olsun, allah tekrar toparlanmasına gerek bırakmasın inşallah. :D
Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Bundan sonra kaportacı görmemesi dileğiyle, güle güle kullanın.

2007-2008 modellerin sis kaşları boyalı, sizde boyatırsanız daha modeline uygun bi görüntüsü olur.

:bravo:

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

güle güle kullanın..kazalı araba alıp toplatmak iyi cesaret tebrikler...

Yorum bağlantısı
Koray Koru

Teşekkür ederim.

Ertesi hafta usta bu şekilde olmalı diyerek boyadı, son resimleri havalar düzelip pasta cila yapıldıktan sonra ekleyeceğim.

Bundan sonra kaportacı görmemesi dileğiyle, güle güle kullanın.

2007-2008 modellerin sis kaşları boyalı, sizde boyatırsanız daha modeline uygun bi görüntüsü olur.

:(

Aslında fotoğrafları ben çekmemiştim ama bu mesajınız ile bende merak ettim, akşama bir kontrol edeyim, fark varmı?

Teşekkürler.

Hayırlı olsun güle güle kullanın...

Ön kaput ile Panjur arasındaki mesafe biraz fazla geldi bana, Kaputu açık mı unuttunuz ???

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

cesaretiniz için tebrikler,güle güle kullanın. :(

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Koray Koru

Merhaba, yine ben :D

Fırsat bulupda son işlem pasta/cila için servise gidemiyordum, geçen hafta tamamlandı

Sis kaşlarımız boyandı, pasta/cilamız yapıldı. Fotoğraflar çok biçimsiz oldu ufaklık başımdaydı rahat vermedi :blush:

cimg4008.th.jpg cimg4010.th.jpg cimg4011.th.jpg

Ayrıca simit tank LPG montajı sonrasında bagajımda oluşan bombeden kurtuldum, kalıp çıkartıp köpük strech film çalışması yaptım, Angelina Jolie 'nin karnı gibi dümdüz oldu bagajım,

Denizli 'den bagaj havuzumda geldi, bagaj kirlenme derdine de artık son :lol2: Tavsiye ederim,

cimg4012l.th.jpg cimg4014.th.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...