İçeriğe Yönlendir

Kuga ve multimedia

Vedat Orhan

Recommended Posts

Vedat Orhan

Merhaba ,

Aranıza yeni katildim,

Öncelikle araç başlıkları içerisinde kuga da istiyoruz(/m -eger bir tek ben varsam:) ) sevgili adminler;

3 ay önce kuga titanium x paket satin aldim;

Aracımdaki muzik sistem standart tek cd li sony -model numarasini blmiyorum-

bu sistemi aracın gogsunde cirkin ve yapay durmayacak bir sistemle degistirmek istiyorum,

pioneer f900 bt ye baktim cerceve gerektiriyor, ve gri cercevede yok cok kotu duracak diye vazgectim,

burada benzer bir fotograf da var.

navitech in mondeo lar icin urettigi bir cihaz var, guzel duruyor ancak cok kalitesiz,

alternatif neler yapilabilir onerisi olan varmi?

teşekkürlerimle,

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Aramıza hoşgeldiniz Vedat Bey.

Bir üyemizin ailesinde vardı sizin araçtan yeni alınmıştı siyah renkte.

Verdiğiniz linkte pıoneer'in gri renkli çerçeveleri var biraz incelediğinizde göreceksiniz.Onun dışındaki alternatif marka ve modeller konusunda Forumumuzdaki arkadaşlar muhakkak yardımcı olacaklardır.

İyi günler.

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
Aramıza hoşgeldiniz Vedat Bey.

Bir üyemizin ailesinde vardı sizin araçtan yeni alınmıştı siyah renkte.

Verdiğiniz linkte pıoneer'in gri renkli çerçeveleri var biraz incelediğinizde göreceksiniz.Onun dışındaki alternatif marka ve modeller konusunda Forumumuzdaki arkadaşlar muhakkak yardımcı olacaklardır.

İyi günler.

Teşekkürler Tamer Bey;

Evet gri çerçeve var, anaçak Türkiye2de bulduramadım, hatta Almanyada'da ancak özel siparişle çıkartılıyormuş oradaki bir arkadaşımdan istetecektim, sadece siyah varmış.

sistem duruşu nedeniyle de çok hoşuma gitmedi biraz havada kalmış sanki?

Sizcede yanılıyormuyum?

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
(düzenlendi)

vedat bey hoş geldiniz foruma...aracınızı güle güle kazasız kullanın..

tanışma bölününe yeni konu açarsanız kendinizi tanıtırsanız sizi tanımış oluruz ...

tarihinde ?lker Kad?lar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Teşekkürler Tamer Bey;

Evet gri çerçeve var, anaçak Türkiye2de bulduramadım, hatta Almanyada'da ancak özel siparişle çıkartılıyormuş oradaki bir arkadaşımdan istetecektim, sadece siyah varmış.

sistem duruşu nedeniyle de çok hoşuma gitmedi biraz havada kalmış sanki?

Sizcede yanılıyormuyum?

Evet, orjinali gibi durmadığı kesin çok da fazla olmamak kaydıyla biraz havada.Biraz araştırmayla bulunabilir Ford'un diğer modelleri için de çok güzel duran markalar var.Örneklerini Forumumuzda bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
vedat bey hoş geldiniz foruma...aracınızı güle güle kazasız kullanın..

tanışma bölününe yeni konu açarsanız kendinizi tanıtırsanız sizi tanımış oluruz ...

Hoşbulduk;

Memnuniyetle...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Vedat Orhan

Tanışma faslı bittiğine göre yardımlarınızı almaya geldim:

bir kaç notu okudum aslında.(özellikle focus2 ve cmax bolumlerindeki)

Ali Gürsoy'unda bayaa bir kafasını şişiriyorum.Neyse zaten ben tedavi ederim istanbula geldiğimde:)

pionner f900 BT almayı düşünüyorum, Lakin çihazın duruşu içime sinmedi, açaba benmi yanlış yorumluyorum.

Sizlerden gelecek fikirlere göre taktırıcam yada başka bir sisteme geçeceğim.

Avrupada bir kuga ya yapılmış bu fotoğraflarda avrupa kuga sahipleri sitesinden (www.kugaowners.com)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

en alttaki fotoğrafı ben kabaca paintle boyayıp nasıl duruyor diye baktım:))

Türkiye'de gri çerçeve yokmuş, siyahı alıp boyatmamız gerekiyor.

Sizce ne yapayım.

Biraz takıntılı birisi olduğumdan bir ana evvel bu sorunu çözüp kendime yeni meşguliyetler bulmalıyım:))

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İsterse yaldızlı gri olsun, standart ses sisteminizin görünümü çok daha şık, tabii arkaya ekran vs. konacaksa bu görünüme de razı olacaksınız.

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
İsterse yaldızlı gri olsun, standart ses sisteminizin görünümü çok daha şık, tabii arkaya ekran vs. konacaksa bu görünüme de razı olacaksınız.

Evet Çağlar Bey ekran koymayı düşünüyorum,Hatta bir ara obsesyonu bırakayım standart sistem dursun diye kendimi dürtükledim , o da olmazsa 6 c d alan versiyonunu taktırtayım diye düşündüm, ebayda bayaa bir satılıyor ~250-300 €.

Ama nafile kafayı iyi bir sisteme ataktım işte.

Doktor bana bir çare:(

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

bu resimdeki çıtanı çapı normalden büyük yada aradaki 2, çıta daha geniş oyüzden dışarıda duruyo bence . çünkü benim kinde o çıta belli olmuyor neredeyse

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
bu resimdeki çıtanı çapı normalden büyük yada aradaki 2, çıta daha geniş oyüzden dışarıda duruyo bence . çünkü benim kinde o çıta belli olmuyor neredeyse

Bu şekilde değiştiren kişi herhangi bir detay vermemiş. Olmayana ergi yöntemine girmek istemiyorum tabi, o kadar para ver, sonra yok içime sinmedi deyip eskiye dön, ıııı ııhhhh.

Bir de shop.ebay.de de ford mondeo ve cmaxlere gore olan sistemler var

onlarda hep çan çun çon çin işi.

Düşük çözünürlük vs . Ama dış görünüşeri bizim standart sistemin metaliği.

Navitech de onların en kalitesizini getirtmiş:)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

abi bu serinin bi alt modelini denesen avic 900 ü mesela onlar biraz da olur gibi ebat olarak

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
abi bu serinin bi alt modelini denesen avic 900 ü mesela onlar biraz da olur gibi ebat olarak

o zaten avic f900

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)
o zaten avic f900

gece gece kafam karıştı tamam doğru teyip :Dbu nu doğru takamamışlar ozaman ebatları aynı benim 40500 ile iyi ce araştırmak lazım acaba senin kuga nın teyip aralığı mı dar abi oda olabilir .

tarihinde Ali G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
gece gece kafam karıştı tamam doğru teyip :Dbu nu doğru takamamışlar ozaman ebatları aynı benim 40500 ile iyi ce araştırmak lazım acaba senin kuga nın teyip aralığı mı dar abi oda olabilir .

teyp mesafesini nasil öğrenecez

üstünde standart sony tek cd mp3 caar var ama?

genelde c max lerle aynı o bolum:)

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

abi yurt dışındaki arkadaşlar tam olarak oturtamamışlar . iyi bir usta eli değerse gayet güzel oturur yerine bence

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
abi yurt dışındaki arkadaşlar tam olarak oturtamamışlar . iyi bir usta eli değerse gayet güzel oturur yerine bence

Hmm ok o zaman bana yavas yavas siparis yolu gorunuyor.

Bu van'da ki adam inşallah oturtabilir yerine:))

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

almadan önce iyice araştırma yap bence abi yaptırabileceğin başka biryer varsa onu araştır az para değil sonuçta .

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
(düzenlendi)

alternatif şehirlere bakacan ozaman abi :D o sistem için değer bence .

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan

O zaman istanbula gelince taktıralim:

Dogudaki en gelişmiş şehir burası:D)

Taktırtayım yukarıda durursa idare ederiz artık

Ankara istanbula gelince de doğru ustaya:))

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yücel Kurumuş

Vedat Bey;

umarım o resimlerdeki cihazları almamışsınızdır. Eğer almadıysanız Çindeki siteleri bir araştırmanızı öneririm. ben focus II için sipariş verdim bir tane şu an gemide geliyor. Tam Yerine uyumlu aynı zamanda direksiyon kumanda sistemide uyumlu. fiyatlarıda inanılmaz düzeyde uygun. kargo dahil 400$ civarında. kugalar içinde vardı uyumlu olan. çerçeve felanda araştırmanıza gerek yok. selamlar.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Gürhan Karakuş
Merhaba ,

Aranıza yeni katildim,

Öncelikle araç başlıkları içerisinde kuga da istiyoruz(/m -eger bir tek ben varsam:) ) sevgili adminler;

3 ay önce kuga titanium x paket satin aldim;

Aracımdaki muzik sistem standart tek cd li sony -model numarasini blmiyorum-

bu sistemi aracın gogsunde cirkin ve yapay durmayacak bir sistemle degistirmek istiyorum,

pioneer f900 bt ye baktim cerceve gerektiriyor, ve gri cercevede yok cok kotu duracak diye vazgectim,

burada benzer bir fotograf da var.

navitech in mondeo lar icin urettigi bir cihaz var, guzel duruyor ancak cok kalitesiz,

alternatif neler yapilabilir onerisi olan varmi?

teşekkürlerimle,

vedat selam

bende kuga aldım fakat navıgasyon yok dediler. dogrumudur.

sen ne yaptın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...