İçeriğe Yönlendir

Bu da benim arabam.

Fatih Uzun

Recommended Posts

Övgü Gürşen

bu rengi beğenmiyordum ama bunda hoş durmuş. ne demeye döşemeyle oynarlar bilmem. hiç hoşlanmıyorum döşemelerle uğraşılmasına. hele ki alcantara veya nubuk vb malzemeler yerine sıradan deri hem yazın hem de kışın büyük dert. 2 yıl kullanmadan da parlıyor dört bir yanı.

sivri dilim için özür dilerim. dürüst olayım derken patavatsızlık yapıyorum sıkça; hatta gerçek hayatta da. bej iç bir numara duruyor bu araçlarda. güle güle kullanın. :)

Güzel araç kazasız belasız.Ancak bir sorum olcak.Bu çıtalar ve sis farlarının ora boyandığı zamanda ilerde boyada atma oluyormu ?

zımparalanıp astarlandıktan sonra boyanmazsa atıyor genelde ama forumda işin erbabı vardır daha iyi bilir; ben böyle gördüm çok defa.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çağatay Ateş

İyi günlerde kullanın Fatih Bey, aracın kendisi de, rengi de çok güzel. Siz de Kadıköy taraflarındasınız galiba, son iki haftada bir kaç kez trafikte denk geldim, dikkat çeken bir araç. Çağlar Bey değişim tavsiyesinde bulunmuş ama bence bu Ghia jantları en güzeli, sakın değiştirmeyin derim. Tekrar hayırlı, uğurlu olsun.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Aracınızın kıymetini iyi bilin.

Allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun
İyi günlerde kullanın Fatih Bey, aracın kendisi de, rengi de çok güzel. Siz de Kadıköy taraflarındasınız galiba, son iki haftada bir kaç kez trafikte denk geldim, dikkat çeken bir araç. Çağlar Bey değişim tavsiyesinde bulunmuş ama bence bu Ghia jantları en güzeli, sakın değiştirmeyin derim. Tekrar hayırlı, uğurlu olsun.

Teşekkür ederim,evet Kadıköy yakasındayım bende bana daha bu renk bir araç hiç denk gelmedi :flowers: .Tv tuneri için Amerika da yaşayan bir arkadaşıma söyledim bulabilirse getirteceğim.Sonradan aklıma takıldı acaba Amerika da satılan tuner Türkiye de uyumlu olabilirmi acaba,çok da elzem değil benim için olsada olur olmasada araba içinde uzun zamanlar geçirmiyorum sonuçta sadece izinli olduğum günlerde binebiliyorum,genelde kapalı garajım var yatıyor arabam.

Yorum bağlantısı
Gökhan Turan

Güzel araba çok güzel renk :flowers: İyi günlerde kazasız cezasız kullanın inşallah.

Yorum bağlantısı
Taha İlgen
(düzenlendi)
Teşekkür ederim,evet Kadıköy yakasındayım bende bana daha bu renk bir araç hiç denk gelmedi :good1: .

Forumda Burak Karadeniz arkadaşımızın arabası da HB ve bu renk,işyeri de fb stadının oralarda yakında denk gelirsiniz o zaman. :nazar: zaten bir tek jantlarınız farklı onun dışında dıştan aynı

tarihinde Taha ?lgen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Uzun
(düzenlendi)

Ben İçerenköy de oturuyorum,işyerim Yeşilköy de(ama servisle gitmeyi tercih ediyorum trafik bu aralar köprüdeki çalışmadan dolayı çekilmez halde).

tarihinde Fatih Uzun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Uzun
Sürücü koltuğu yükseklik ayarı manuel mi, bana mı öyle geldi?

eğer manuelse ghia modelde ilk kez görüyorum.

renk muhteşem.

evet sürücü koltuğu manuel,koltuklar sonradan takılmış elektrikli olsada pek kullanacağımı sanmıyorum açıkçası koltuk en geride ve en altta(1,90 boy var :rofl: ).

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen
evet sürücü koltuğu manuel,koltuklar sonradan takılmış elektrikli olsada pek kullanacağımı sanmıyorum açıkçası koltuk en geride ve en altta(1,90 boy var :rolleyes: ).

koltukların değişme sebebi hava yastıklarının patlaması olabilir. aracın büyük bir kazası filan olmuşsa kontrol ettirmekte fayda var. kaza gören karoserin direnci azalıyor biliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun
koltukların değişme sebebi hava yastıklarının patlaması olabilir. aracın büyük bir kazası filan olmuşsa kontrol ettirmekte fayda var. kaza gören karoserin direnci azalıyor biliyorsunuz.

Aracımda kesinlikle büyük bir kaza yok(sadece sol arka çamurlukta boya var),koltuk değişimi için eski sahibini aradım tamamen zevk için değiştirmiş.Ben olsam değiştirmezdim deri,bakımı hem zor hemde zahmetli orjinali daha iyi gibi geliyor bana,camlarda film olduğundan şu anda fazla ısınmıyor içi ama daha sıcaklar başlamadı.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen
Aracımda kesinlikle büyük bir kaza yok(sadece sol arka çamurlukta boya var),koltuk değişimi için eski sahibini aradım tamamen zevk için değiştirmiş.Ben olsam değiştirmezdim deri,bakımı hem zor hemde zahmetli orjinali daha iyi gibi geliyor bana,camlarda film olduğundan şu anda fazla ısınmıyor içi ama daha sıcaklar başlamadı.

o zaman hiç sorun yok. sıcakları saymazsak tabi :spiteful: güle güle kullanın tekrar. ben de orijinalciyim ama deri de başka bir hava katıyor malum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...