İçeriğe Yönlendir

Manifold Kurumlanması Ve Temizliği

Erhan Bulut

Recommended Posts

Tolga Canvar

Şu C.C. brifingini alan arkadaşlar bir anlatsalar emme temizliği nasıl yapılıyor.Sprayi var fakat nasıl yapılması gerekli?

Yorum bağlantısı
Sergen Kesgin

würth dizel enjektör temizleyicinin mazot filtresine bir zararı varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

ali bey carbon clean bir markadır,motorvacda carbon clean ürünüdür.

neyse sizinle anlaşamıyoruz,farklı şeyleri konuşuyoruz,kim nasıl anlıyorsa öyle olsun.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Olmaaz anlaşıcaz mutlaka :lol2: önce küçük bir düzeltme, carbon clean bir işlemin ve makinasının genel adıdır kısmen doğru, motorvac sa bunun ürünü değil CC olayını makinasını ve temizlik maddesini üreten şirketin adıdır, doğru değilmi?

http://www.motorvac.com/products/

ben zaten sizinle aynı şeyi anlatıyorum, Carbon Clean işlemiyle enjektör sibob vs. kurum ve artıklar yakıt yolları temizlenir okadar, yine CC markası adı altında satılan bir üründe özel tüpüne konularak basınçlandırılıp emme manifoltuna sıkılarak manifolt temizlenir bunlar ayrı şeyler, şimdi bu yazdıklarım yanlışmı? yok doğruysa yukarda yazdıklarımda bununla nerde çelişmişim ben, dediğim bişey vardı, sadece carbon clean işlemiyle emme manifoltu temizlenmez bunun için ayrı sprey var demiştim, şimdi anlaştık herhalde.

Yorum bağlantısı
Tolga Canvar
Olmaaz anlaşıcaz mutlaka :) önce küçük bir düzeltme, carbon clean bir işlemin ve makinasının genel adıdır kısmen doğru, motorvac sa bunun ürünü değil CC olayını makinasını ve temizlik maddesini üreten şirketin adıdır, doğru değilmi?

http://www.motorvac.com/products/

ben zaten sizinle aynı şeyi anlatıyorum, Carbon Clean işlemiyle enjektör sibob vs. kurum ve artıklar yakıt yolları temizlenir okadar, yine CC markası adı altında satılan bir üründe özel tüpüne konularak basınçlandırılıp emme manifoltuna sıkılarak manifolt temizlenir bunlar ayrı şeyler, şimdi bu yazdıklarım yanlışmı? yok doğruysa yukarda yazdıklarımda bununla nerde çelişmişim ben, dediğim bişey vardı, sadece carbon clean işlemiyle emme manifoltu temizlenmez bunun için ayrı sprey var demiştim, şimdi anlaştık herhalde.

Katılıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Bülent Özge
Katılıyorum.

Ankara'da emme manifoldu temizliği yapan yer var mı? (Sprey ile)

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
İnan Çınar

Konuyu hortlatıyorum ama bu bahsettiğiniz  temizliği ortalama kaç binde bir yaptırmak faydalı olur?

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...