İçeriğe Yönlendir

Yeni Connect

Aykut Aydoğdu

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Ön tampon, arka stop değişmiş, kaputa çıta eklenmiş, iç dizayn oldukça güzel, C-max e benzemiş, kumaşlar, teknik alt yapı, fiyatlar aynı.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

bende tv de reklamını gördüm güzel olmuş yeni değişiklikleriyle :)

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
(düzenlendi)

ankaraya gelen ilk makyajlı connecti bizim üst komşumuza gidip beraber aldık katolok rengini aldı gerçekten çok donanım koymuş ford şaşırdım fiyatıfa 32milyarı buldu ,glx donanım maşallah çok güzel rengide standartlardan farklı göze çarpıyor class duruyor.en fulun fiyatı bu, motor gücüde en yüksek olanı 110luk çift turbolu.

tarihinde Yavuz Emrem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Arkadaşlar gecenlerde servise gittim ,yeni tip connectler gelmiş ,resimlerini cekip fiyatlarnı sordum GLX 30,500tl ,GLX plus paket 32 000tl ötvli indirimli böylemiş ,ötv indirimi bitince ne olacak görecez.Fordun 3-0 ticari kampanyası devam ederkerek ,koca sıfırlar ikinci el connect sahiplerinin galiba :lol:

21042009003p.jpg

21042009005x.jpg

21042009004.jpg

genede fena olmamış yeni modelleri ,en çok beyendiğim yeni ön konsoludur binek araçi havası vermiş...

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Ben de inceledim aracı hoşuma gitti.Dışında pek bi değişiklik olmasa da içi güzel.Tek beğenmediğim ön kapılar açıldığında göğüsün yan çıkmaları.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ben cc ve sony mp3 çalarda var sanıyorudm bayiye gittim ve yıkıldım ama önü güzel olmuş binek tipi biraz artmış önceden çok ticari duruyordu :)

Yorum bağlantısı
Eren Çiftçi

evet baya güzel olmuş aynalar yönü degişmiş fıyatıda iyimiş full paketi

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

bizim komşuya 31800e aldık glx plus paketlisini epey inceledim içini dışını şu ortamda alınabilcek bir araç çekişi motor durumuda oldukça güzel ben en çok rengine bayıldım fındık kahvesi diye adlandırılan katolog rengini aldı komşum bence alınabilir alanlara kazasız hayırlı sürüşler.

Yorum bağlantısı
Eren Çiftçi
Arkadaşlar gecenlerde servise gittim ,yeni tip connectler gelmiş ,resimlerini cekip fiyatlarnı sordum GLX 30,500tl ,GLX plus paket 32 000tl ötvli indirimli böylemiş ,ötv indirimi bitince ne olacak görecez.Fordun 3-0 ticari kampanyası devam ederkerek ,koca sıfırlar ikinci el connect sahiplerinin galiba :rolleyes:

genede fena olmamış yeni modelleri ,en çok beyendiğim yeni ön konsoludur binek araçi havası vermiş...

murat hocam arka tarafında resmi varmı varsa eklersenız bide ona göz atalımm

Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Malesef arka bölümü cekemedim fakat hafta sonu tekrar gidecen fırsatını bulursam eklerim ,bariz olarak arka bölümde üc değişiklik fark ettim .

Stop lambaları değişmiş...tourneo connect yazısı uzunlamasına yazılmiş...tamponun altına cıta ilave etmişler.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Turan Genç
fiyatı ne kadar acaba fullleri?

en son full olan sitil paket onunda fiyatı otuziki ikiyüz tl :good1:

Yorum bağlantısı
Sefa Bostan

arabanın içi cok güzell ama ön tamponu bozmuşlar bence transit direksiyonu falan harika olmuşş ama :D:D

Yorum bağlantısı
Murat Arslan

Aslında dışı makyajlamalarına hiç gerek yokmuş.İç de iç konsol iyi olmuş ama çokda abartılacak bir yanı yok.Kullanılan malzeme aynı.En beğendim nokta direksiyon ve yol bilgisayarı olmuş.Geri kalan motor ve süspansiyon birebir aynı zaten.Makyajlamaktan ziyade araç tamamen yenilenmeliydi bence

Yorum bağlantısı
Barıs Akıncı
Aslında dışı makyajlamalarına hiç gerek yokmuş.İç de iç konsol iyi olmuş ama çokda abartılacak bir yanı yok.Kullanılan malzeme aynı.En beğendim nokta direksiyon ve yol bilgisayarı olmuş.Geri kalan motor ve süspansiyon birebir aynı zaten.Makyajlamaktan ziyade araç tamamen yenilenmeliydi bence

Kesinlikle katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Kabakc?

Bu aracın en güzel yanı ABS'nin tüm modellerde standart olması; en dolu paketinin ESP'li gelmesi.

Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Bülent bey,bir sakıncası yoksa ne kadar fiyat almıştınız ,form üyeleri arasında bilgilenme acısından :)

teşekkürler..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...