İçeriğe Yönlendir

Yedek Anahtar

Mehmet Turnacıoğlu

Recommended Posts

Mehmet Turnacıoğlu

Dün Mondeoma yedek anahtar yaptırdım. kumandasız 50 TL. Kumandalısı şekli aynıydı ve 170 dedi ama onuda heralde 150 ye yapardı. gerek görmedim. işlem yaklaşık 10-15 dk sürdü. araca bi el bilgisayarı gibi bi şey bağladı, anahtarı kontağa taktı, birkaç ayar ve yüklemesi 10 dk sürdü.

yeri kayseride yeni sanayiye DSİ den girince 2. solda hemen sağdaki anahtarcı. adını hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Adını bende hatırlamıyorum.. Ama dükkanı biliyorum.. İyi ettin Mehmet.. Artık şu sesin kaynağını bulabilirsin..

Yorum bağlantısı
Mehmet Turnacıoğlu
Adını bende hatırlamıyorum.. Ama dükkanı biliyorum.. İyi ettin Mehmet.. Artık şu sesin kaynağını bulabilirsin..

yaa sormayın bide o var. işin kötü yanı yedek anahtarla dolaşmak zorundayım

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bidaa yedek yaptır.

Sadece kapıları açsın.. immo olmasın.. 5 liraya yaparlar.. Torpidoda dursun...

Yorum bağlantısı
Mehmet Turnacıoğlu
Bidaa yedek yaptır.

Sadece kapıları açsın.. immo olmasın.. 5 liraya yaparlar.. Torpidoda dursun...

evet mantıklı. aklıma gelmemişti keşke görüştüğümüzde söyleseydin

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
evet mantıklı. aklıma gelmemişti keşke görüştüğümüzde söyleseydin

Aklıma gelmemişti :) Gelse söylerdim.. :p

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Erhan Karaman

Arkadaşlar arabamın yedek anahtarı sanırım daha önce hiç kullanılmamış. Anahtar kapıları açıyor arabayı da çalıştırıyor ancak kumandanın pili iyi durumda olmasına rağmen kumandadan kapıları ve bagajı açma yapmıyor. Kodlama vs. birşey mi gerekiyordur, kendimiz yapabilir miyiz, servise mi gitmeli?

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

ben sordum ben cevaplayayım :) benim mondeo sadece bir aracın kumandasını kodluyor. yedek anahtarı kodladığımızda 1. anahtarın "kumandası" devre dışı kalıyor. 1. anahtarı kodlarsak da yedek "kumandası" devre dışı. iki anahtarı aynı anda kodlamayı denedik yine olmadı.

Yorum bağlantısı
Zafer Kısır

ben sordum ben cevaplayayım :) benim mondeo sadece bir aracın kumandasını kodluyor. yedek anahtarı kodladığımızda 1. anahtarın "kumandası" devre dışı kalıyor. 1. anahtarı kodlarsak da yedek "kumandası" devre dışı. iki anahtarı aynı anda kodlamayı denedik yine olmadı

Biraz daha deneyin bence. Kesin emin değilim ama 4 anahtara kadar kodlama yapılabilir diye yazıyordu kitapçığında. Bir anahtar bende bir anahtar eşimde hiç bir sorun olamadan kullanıyoruz.

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

Biraz daha deneyin bence. Kesin emin değilim ama 4 anahtara kadar kodlama yapılabilir diye yazıyordu kitapçığında. Bir anahtar bende bir anahtar eşimde hiç bir sorun olamadan kullanıyoruz.

iki anahtarın da kumandasını (anahtar değil kastettiğim) kullanıyorsunuz, doğru mudur?

Yorum bağlantısı
Zafer Kısır

evet kumandası. her ikiside global açma kapama ve  bagaj açma dahil yapabiliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

evet kumandası. her ikiside global açma kapama ve  bagaj açma dahil yapabiliyor

teşekkür ederim cevabınız için.kitapçıkları açıp bir okuyayım bari bende. başka bir yolu yöntemi vardır belki

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Gökhan Ciğa

yurt dışından komple sustalı anahtar getirtecem ,17 dolara.anahtarcı bu şekilde teslim ettiğimde anahtarı kestirip chip kopyalama yapabileceğini 30 tl masrafı olur dedi,deneyecem normalde sustalı 200 tl tututuyor.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

yurt dışından komple sustalı anahtar getirtecem ,17 dolara.anahtarcı bu şekilde teslim ettiğimde anahtarı kestirip chip kopyalama yapabileceğini 30 tl masrafı olur dedi,deneyecem normalde sustalı 200 tl tututuyor.

Burada 120-150 lira arasında değişiyor..  3. bir anahtarınız oluyor bu arada, yani kopya anahtar ama diğer anahtarınız arabayı çalıştırmaya devam ediyor..

Yorum bağlantısı
Gökhan Ciğa

Burada 120-150 lira arasında değişiyor..  3. bir anahtarınız oluyor bu arada, yani kopya anahtar ama diğer anahtarınız arabayı çalıştırmaya devam ediyor..

bende ki sıkıntıda o,yedek anahtarım yok tek anahtar şu an. imbolu olması şart.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Onur Oflaz

Bir tane kumandalı bir tane kumandasız anahtarım mevcut. Aliexpressten kumandalı anahtar aldım kumandasızın immosunu aktararak kullanmak için. Ancak kumandayı bir türlü kodlayamadım. Kitapçıktaki gibi kodluyorum ancak hiç onay sesi vermiyor kodlandığına dair. Acaba frekans mı farklı diye düşünmeye başladım. mk3 mondeonun kumanda frekansı nedir?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...