İçeriğe Yönlendir

Ön takımdan gelen ses

Şaban Tarık Çelen

Recommended Posts

Şaban Tarık Çelen

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım kayseride yaşıyorum 2000 model fiestam 1.25 motor gayet memnum ama bu aralar ön takımdan sesler geliyo araba esnedikçe gacır gucur ses geliyo acaba amartisörden mi aracı yıkadım zaman bu ses kayboluyo 50 km hızın uzerıne cıkıncada ses gelmıyo bana yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden herkese teşşekür ederim

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Aynı sorun bendede wardı hafıf cukurlarda oluyodu z rotları nı degıstırdım bıde viraj orta demır lastigi galiba onları degıstırdım sorun kalmadı rotcuya bı goster ıstersen

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Alttan tazyikli su tutulunca ses kayboluyorsa, başta salıncak burçları olmak üzere muhtelif burçlar kontrol, z-rotlar genelde tıkırdar.

Yorum bağlantısı
Şaban Tarık Çelen

aracı yıkadımda yagmurlu havalarda ses gelmıyo

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bazı hallerde ısrarlı ve devamlı alttan tazyikli su ile yıkama ile bu ses kesilir. Genelde benzinci otomatik yıkamalarına giren veya ev otoparkında kova sünger ile yıkanan araçlarda burçların oradaki toz toprak bir süre sonra hasara sebebiyet verebilir.

yıkamacıya gidiyorsanız, ön-arka alttan su tutturun.

Yorum bağlantısı
Şaban Tarık Çelen

burcları felan yağlatırsam sorun bitermi acaba veyada amortisör patlamış olabilirmi bi de arıcımda abs fren sistemı olmadı halde frene bastıgım zaman abs gibi titreme yapıyo

yusuf bey dedınız işlemi yapsam ne kadar bi masraf cıkar servimi daha iyi olur yoksa sanayimi

Yorum bağlantısı
Korhan Oray
Aynı sorun bendede wardı hafıf cukurlarda oluyodu z rotları nı degıstırdım bıde viraj orta demır lastigi galiba onları degıstırdım sorun kalmadı rotcuya bı goster ıstersen

Merhaba,

Bu değişimin maliyeti ne oldu acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...