İçeriğe Yönlendir

Bu da bizim taksi...

Güngör Özkurt

Recommended Posts

Burak Karadeniz

Güle güle kullanın. Takside focusu seçme sebebiniz nedir? Genelde era yada corolla seçiyorlarda.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özyurt

Hoş geldiniz,hayırlı müşteriler,bol kazançlar...

Tekeriniz düz bassın...

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Güle güle kullanın. Takside focusu seçme sebebiniz nedir? Genelde era yada corolla seçiyorlarda.

o seçim istanbul için kanka hele ankara git focus tan başka yok sanki taksi

iyi günlerde kullanın .

Yorum bağlantısı
Güngör Özkurt

Öncelikle sağol. Ticaride fazla bulunmayan araba olsun diye :p

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Süper bişi bu forumda böle bişi görmek sevindirici...Güle güle kullanın kazasız belasız hayırlı kazançlarda diliyelim size :p

Yorum bağlantısı
Semih Önbey

hayrılı müşteriler allah bol kazanç nasip etsin. insanın binesi gelir focus taxi görünce :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Aynen katılıyorum Burak, taksiye binmem gerekirse bekliyorum Focus gelsin.. :) Arabanızı güle güle kullanın, hayırlı kazanç dilerim...

Avatarınız kuraldışıydı sildim.... :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Herşey çok güle güle kullanın da

Niye TAKSİ değil de TAXI?

:p

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

iyi günlerde kullanın .

Aynen katılıyorum Burak, taksiye binmem gerekirse bekliyorum Focus gelsin.. :) Arabanızı gülü güle kullanın, hayırlı kazanç dilerim...

Avatarınız kuraldışıydı sildim.... :)

İstanbulda tek tük görüyodumda :p Serkan abi focus bekliycem diye kışın üşütme :( ( şimdi diyeceksin ki hemen geliyor :D )

Herşey çok güle güle kullanın da

Niye TAKSİ değil de TAXI?

Harfden tasaruf olsun diye olabilir :p Tabelalar pahalı bu devirde :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Arabanızı güle güle kullanın, hayırlı kazanç dilerim...

O zaman neden güle güle değilde gülü güle :p

Yorum bağlantısı
Güngör Özkurt

önde norma taksi yazıyor fakat arkasında taxı yazıyor onun sebebide farklı bişi olsun die bennım fıkrım yane herzaman deyişiklik iyidir

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
O zaman neden güle güle değilde gülü güle :)

Sinan sen biraz dinlen çok geyik yapmışsın bugün... :p Evet Ankara'da çok Focus taksi, Güngör beyde bize tercih sebeplerini söyleyebilir aslında ben soruyorum yedek parça ve konforundan bahsediyorlar.Eve giderken turşu gibi olmuyoruz diyenler var...

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

güle güle kullanın konya da büyük bir otelin taksi duragı için şartnamede özellikle focus olacak diye madde vardı :p

Yorum bağlantısı
Güngör Özkurt

aracı ticaride kullanalı 20 gün oluo fakat konfor falan memmunum tek kötulugü araba bizar aclcak oldugu için <zor anlara yaşıyorum baskada bi sorun yok şimdilik biraz dikkatli oldukmu sorun yok araba lpgl fakat benzınden farkı yok yol tutuşu falan güzel

Yorum bağlantısı
Fevzi Köse

güle güle kullanın aracınızı, kazasız belasız.

Bizim focus almamızda büyük bir etken Ankarada taksicilerin kullandıkları fucuslardı. Bi kaç tanesine sormuştuk az arıza yapıyo ve sağlam araba olduğu için bunu seçiyoruz demişlerdi. Ankarada şimdi doğan şahinden çok focus vardır heralde taksilerde.

Hayırlı Müşteriler...

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

Ankarada neredeyse bütün taksiler focus. güle güle kullanın. bol kazançlar.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Güle güle kullanın.Taksici esnafının tuttuğu tercih ettiği marka modellerde parça sorunu yaşanmaz.Yan sanayisi gelişir.O yüzden bakacaksın taksici ne kullanıyor araç alırken onu tercih edeceksin :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
:rolleyes: Güle güle kullanın hayırlı kazançlar.Geçenlerde de ben gördüm 09 Titanium sarı renk pek yakışmıştı.
Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

iyi günlerde kullanın .

+1903

Yorum bağlantısı
Mazhar Uzun

güle güle kullan kardeşim iyi bir tercih yapmışsın yanlız şu TAXI degiştir be kardeşim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...