İçeriğe Yönlendir

Focus I için Blaupunkt Buldum :)

Korhan Kürklü

Recommended Posts

Guest Yunus G
(düzenlendi)

Şöle kredi kartına taksit olursa bende alabilirim bide benım fiestama rds 6000 yerine uyarmı acaba?Bide bendekı rds 600 e gore avantajları nelerdir?

tarihinde Yunus G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Uyar... mp3 çalıyor direksiyon kumandası çalışmıyor diye biliyorum :rolleyes: Oem teyplerle hiç ilgilenmedim ama bildiklerim bu kadar :D

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez
Sanırım nakit fiyat için geçerli bu.

Adamları da ikide bir rahatsız etmek istemiyorum. 3 - 4 gün sonra ben teybi alıcam o zaman sorarım. sizlerede haberdar ederim.

Gelişme var mı Korhan?

Yorum bağlantısı
Korhan Kürklü
Gelişme var mı Korhan?

Sezgin abi geçtiğimiz hafta hep sınawlarımız vardı ilgilenemedim p.tesi yada salı arıcam.

isterseniz sizde arayabilirsiniz, telefon numarasını vereyim size nasıl olsa 10 kişi olmıcak, olsaydı 350 tl ye alırdık cihazı, tek tek alırsak fiyatı yaklaşık 400 tl, ve güzel yanı ise focus lar için bağlantı kablosunu hediye ediyorlarmış. yani teybi kendimiz kolaylıkla bağlayabiliriz.

İletişime geçebileceğiniz Kişi : Onur YILDIZ - (212) 367 18 92

Buradan cihazı satın alanlar olursa lütfen bu sayfaya not bıraksın.

Mutlu ve keyifli sürüşler,,, KORHAN KÜRKLÜ

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Celal Orsan

Merhaba

Foruma yeni katıldım.Bendede 2004 Ford Focus Collection HB var.Bende orjinal tasarımı bozmayan ii bir teyp arıyorum.

Buğün bu teypi Emek de araçlara müzik sistemi yapan bir yere sordum.Bana 600 TL dedi.

Buradaki arkadaşın belirttiği fiyat gayet ii bence.

Ayrıca 10 tane alırsan teki bedavay geliyormuş :p :lol2:

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

eğer C-max'e olursa ve 6000 CD DJ'i 2.elde satabilirsem ben de peşin alabilirim...

Yorum bağlantısı
Celal Orsan

Bununla ilgili isteyen olursa ucuza gelmesi açısından ortak bir çalışma yapabiliriz.Korhan ile görüşüp alımı devam ettirebiliriz.Almadıysa tabii :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Ulen Cihan. Bir pataklarım seni Sen boyaya özellikle çıta takmadığın için ekstradan verdiğin paraya bak Pleasures and Colors

O daha görüneni. Bi de altını bilsen. Ohoo. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Len olm hiç mi aklın yok :) Eskort'a o para verilir mi? Bari cossi olsa :D

Abi Bilgehan gitti sen başladın yahu. F2 alınacaksa Rs alınır başkası alınmaz di mi. :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Olm yüzbinavroluk rs'ten mi bahsediyorum. Araban etse etse 5-6bin ederdi. O kadar da masraf yapacan. Cossi olaydı derdim ki 5-6bin değer. Tuttun Bilgehan'la bir kefeye koydun. Sen harbi sopayı hakettin bu sefer :p

Ya abi Cossi olsa niye kaportasına para harcayım,isterse yolda parçalanasın daha iyi hafifler. :p Onun direk motoruna yüklenirdim.

Peder beyle girdiğimiz uzun münakaşalrın sonucunda;"Yok sana araba felan,buna yap napıyosan,yolda bulmadım ben seni" sonucundan çıkan bi proje o. :) Gitmesin de güzel görünsün,kaç para giderse gitsin mantığı hakim yani. :) 6+4=10k liraya daha iyi ne var şimdi? Mondeo mu alcakatım? Alsam yine gidip 1.4 felan civic alacaktım hiç rahat durmayacaktım. :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Yok sana araba felan,buna yap napıyosan,yolda bulmadım ben seni"

Akıllandın dimi artık bu laftan sonra...Haytavır.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Özen

connect e uyumlu bi mp3 çalan teyp bulabilirmiyiz ? onların DIN leri kaç önerileriniz ne olur . . çok hoşuma gitti teypler paylaşım için çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
Murat Dere
2006'larda eski teyplerden var.. 1,8 DIN'dir..

İki alternatif var..

teyp_6000MP3_1.jpg

teyp_blau_1.JPG

alttaki pahalıdır bana da, üsttekini nereden buluruz acaba forum yöneticisi bey? :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Alttaki kolay ve de ucuz..

Üstteki zor ve pahalı..

Türkiye'de satılık bi Sami Hoca'da var.. O'da euro 1,5 lira iken 500 lira istiyordu.. :good1:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Alttaki kolay ve de ucuz..

Üstteki zor ve pahalı..

Türkiye'de satılık bi Sami Hoca'da var.. O'da euro 1,5 lira iken 500 lira istiyordu.. :good1:

Allahallah, sanki üstteki daha az özelliklei gibi duruyor, neden pahalı ki?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Allahallah, sanki üstteki daha az özelliklei gibi duruyor, neden pahalı ki?

Arz talep meselesi.. Arz yok o teypte.. Bir Sami Hoca var halka arzeden. :good1:

Ama Blaupunktu distribitörü 440 liraya satıyor..

1. teybi ebay.de'de ara.. 240 euro gibi fiyatlar görürsün..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erkan Selvitopu

abi ben alttaki mp3 çalardan almak istiyorum.formda 400 tl falan diyordu.bende connect lerin cd çaları var satıp alma istiyorum nerden temin edebilirim ki?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...