İçeriğe Yönlendir

Boya Koruma, Cila Ve Temizlik Ürünleri( 3 M, Ziebart , Sonax..vs )

Aykut Gürkan

Recommended Posts

Murat Bozok

aracımda zamanla fırça çizikleri oluşmuş bunları giderecek cila dışı ürün önerebilirmisiniz

Birde elimde bu ürünler var ve oldukça fazla sayıda var kullanan oldumu mobilya sanırım bu yüzden arabada denemedim tanıyan varsa yorum yaparsa sevinirim f70d2ed111fe7b48c827649aafe3c91b.jpg

Menzerna otomobil için güzel pastalar üretir. Bunlar da otomobilde kullanılabilir. Elinizde fazla madem özelden veya burdan fiyat/ml bilgisi alabilir miyim?

+1 satmayi dusunurseniz bende bilgi almak isterim

Telefondan yaziyorum hata varsa affola..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eline sağlık Murat ama biraz fazla sürmüşsün(3 araba çıkar o waxla :D ) silerken uğraştırır biraz başka zararı olmaz.

Bir daha az süreyim bakalım ne olacak. :) Yalnız bugün 600 km yol yaptım. Böcek oldu araba. Köpüksüz su tuttum. Kurulamadım bile sonuç harika. Ürünün parasını köpüğe atmayacağım 2 TL ile çıkacak. :D
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Menzerna otomobil için güzel pastalar üretir. Bunlar da otomobilde kullanılabilir. Elinizde fazla madem özelden veya burdan fiyat/ml bilgisi alabilir miyim?

+1 satmayi dusunurseniz bende bilgi almak isterim

Telefondan yaziyorum hata varsa affola..

oldukça çok derken 4 er kutu var yine de fazla fakat geliş sebebi biraz farklı olduğu için satmam doğru olmayacaktır kusura bakmayın lütfen

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

oldukça çok derken 4 er kutu var yine de fazla fakat geliş sebebi biraz farklı olduğu için satmam doğru olmayacaktır kusura bakmayın lütfen

Ortalama bir araca 100-150 ml urun gider, siseler 250 ml lik sanirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Ortalama bir araca 100-150 ml urun gider, siseler 250 ml lik sanirim.

Evet ürünler 250 ml şişelerde
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Evet ürünler 250 ml şişelerde

Lada nin konusunu yeni farkettim sana illa ki lazim olur ;)

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Gtechniq I1 kumaş koruyucu. Bu ürünü kullanan güren duyan var mı? İnanılmaz sonuç alınıyor youtubedan izlediğim kadarıyla :)

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Gtechniq I1 kumaş koruyucu. Bu ürünü kullanan güren duyan var mı? İnanılmaz sonuç alınıyor youtubedan izlediğim kadarıyla :)

Ben gtechniq ürünlerini yeni kullanmaya başladım fiyat/performans olarak başarılı sonuçlar veriyor tavsiye ederim...:)

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Ben gtechniq ürünlerini yeni kullanmaya başladım fiyat/performans olarak başarılı sonuçlar veriyor tavsiye ederim... :)

Hangi ürünleri kullandığınızı da yazarsanız çok faydalı olacak benim için :)

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Hangi ürünleri kullandığınızı da yazarsanız çok faydalı olacak benim için :)

P1 pasta ve üzerine c2v3 uyguladım en son sonuç olarak çok başarılıydı...:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

P1 pasta ve üzerine c2v3 uyguladım en son sonuç olarak çok başarılıydı... :)

Benim focusta da c2v3 var şu an, tatil dönüşü bakalım ne durumda olacak :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Bende bugün bunu aldım. İndirimli 30 TL. Kilden sonra uygulama yapacam. İlk aldğım ürün cila olarak.

NqyDL5.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bende bugün bunu aldım. İndirimli 30 TL. Kilden sonra uygulama yapacam. İlk aldğım ürün cila olarak.

Hayirli olsun benim de ilk bakim urunum cbs teflonlu ve ustubu idi, sonra patladi gitti :D

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Hayirli olsun benim de ilk bakim urunum cbs teflonlu ve ustubu idi, sonra patladi gitti :D

Ben de saracağının farkındayım zor tutuyorum kendimi. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Ben de saracağının farkındayım zor tutuyorum kendimi. :biggrin:

500 ml galiba en az 10 arac yapar, incecik sur ki bosa silerken zorlanma, kalin surmek fazla koruma olmuyor bezle silecek daha cok wax oluyor ;)

Tak 5.vitese yapistir, tutma kendini :D

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

500 ml galiba en az 10 arac yapar, incecik sur ki bosa silerken zorlanma, kalin surmek fazla koruma olmuyor bezle silecek daha cok wax oluyor ;)

Tak 5.vitese yapistir, tutma kendini :D

1 litre. :)

Sonax Jant, Atas Resinol -Decabit - Plak2 - Vinet ve Sarp Lastik - Turtle F2 protectant torpido parlatıcısı var ama Bunlar sayılmaz ama değil mi  :)

Araba beni devamlı tırtıklıyor ama seviyorum işte.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

1 litre. :)

Sonax Jant, Atas Resinol -Decabit - Plak2 - Vinet ve Sarp Lastik - Turtle F2 protectant torpido parlatıcısı var ama Bunlar sayılmaz ama değil mi :)

Araba beni devamlı tırtıklıyor ama seviyorum işte.

Masallah :)

Hepsi guzel urunler, detailturkey e takiliyor musun?

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

Masallah :)

Hepsi guzel urunler, detailturkey e takiliyor musun?

Evet. Okuyorum ama  sadece yazacak seviyede değilim. Atasları da oradan tanıdım. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kile inanmayan ateyizler bunu da açıklasın bakalım :D

Kaporta ıslak halde bile belli boya lekeleri

e1538985605c91603f56bb498ad53e76.jpg

Kuru halde kil sonrası (ciziklere takilmayin onlar sonraki iş)

5f6445753cef49595f22c815b6c66e6e.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sanki benden bahsetmişsin  :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yasin Şimşek

Elini iyi alistirirsan 3 uygulama da olur.

Çbs ye alışmışım gözüme çok küçük geldi :) yorum için teşekkürler mümkün oldukça ince bir tabaka yapmaya çalışıcam
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Turhan Onat

Merhaba, 

Malum yağmurlar geliyor. Ön cam yağmur suyu tutmasını önleyici bir ürün tavsiye eder misiniz? Yalnız araç ön camda buğu giderici rezistans mevcut. Isıtıcıyı açtığımızda yapılan çalışma yine sonuç verir mi?

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...