İçeriğe Yönlendir

2000 Explorer jant

Murat Korumaz

Recommended Posts

Murat Korumaz

selamlar arabama jant ve lastik almaya karar verdım fakat pıyasadan baktım bır kac jatta ofset olcusunden dolayı sıkıntı yasadım jantların ofsetlerı dusuk oldugundan rot koluna surtme felan oluyor be jantlar cok ıcte kaldıgından cok cırkın bır goruntu oluyor flans yapılıp kulanıla bılır dendı ama daha oncekı tecrubelerımden flans olayının saglıklı olmadıgını bılıyorum bılgısı olan bır arkadas varsa orjınal jantlardakı ofset olcusunu bana bıldırmesını rıca edecektım ona gore jant bakmam gerektıkı kesın ılgınıze sımdıden tesekkurler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yetkili servisi arayarak bilgi istenebilir. Mesela İstinye Otokoç tan Mesut bey.

Yorum bağlantısı
Murat Korumaz

ya u ıstınye oto koc u nereye sıkayet etsem aceba adamlara parca ıcın tel acıyorum admalar benı aksaraydakı parcacıya yonlendırıyor o0lacak ıs degıl bır on camı bulamadık el bırlıgıyle :unsure: bırde çaglar bey 5.0 motorlara turbo yada baska bır uygulama ıcın motorda bır hazırlık varmıdır bılgınız varmı surıyede paraca fıyatlarının cok uygun oldugu soylendı de bende allahdan bır terslık cıkmazsa 2 haftaya kadar oraya gıdecegım bır bılgınız varsa paylasırsanız ona gore hazırlıklı godeyım ıstıyorum

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Hiçbir atmosferik motor turbo hazırlığıyla gelmez benim bildiğim. Ama 5.0 Turbo da çok fena bişey olur yahu. :unsure: Hatta V motordur büyük ihtimalle o. Twin Turbo yapılıp Porsche kovalanabilir. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Serkan Çok
ya u ıstınye oto koc u nereye sıkayet etsem aceba adamlara parca ıcın tel acıyorum admalar benı aksaraydakı parcacıya yonlendırıyor o0lacak ıs degıl bır on camı bulamadık el bırlıgıyle :good1: bırde çaglar bey 5.0 motorlara turbo yada baska bır uygulama ıcın motorda bır hazırlık varmıdır bılgınız varmı surıyede paraca fıyatlarının cok uygun oldugu soylendı de bende allahdan bır terslık cıkmazsa 2 haftaya kadar oraya gıdecegım bır bılgınız varsa paylasırsanız ona gore hazırlıklı godeyım ıstıyorum

merhaba

bir bilene sorduğumda aşağıdaki yanıtı almıştım belki işinize yarayabilir.

Sayın Serkan Çok

Aracınız için supercharger olarak Paxton uygun ve 320 bg’e kadar da güç elde etmek mümkün.

Maaliyetler ise gümrük mevzuatı da katılınca sadece malzemenin bize ulaşması 8 bin Dolar dolaylarında.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Explorer-Mustang-Taurus ithal edilmişti ama uzun zamandır artık parçaları yok, yani Aksaray çevresi tek çözüm.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...