İçeriğe Yönlendir

2009 connect 110 glx

Turan Genç

Recommended Posts

Metin Serin

Hayırlı olsun.Allah kaza bela göstermesin.Güzel günlerde kullanın inşallah.Buraların deyimiyle''allah ayağını düz bastırsın'' :ki::hiaa:

Yorum bağlantısı
Turan Genç
Hayırlı olsun.Allah kaza bela göstermesin.Güzel günlerde kullanın inşallah.Buraların deyimiyle''allah ayağını düz bastırsın'' :ki::hiaa:

amin cümlemize inşalalh herkese nasip olur bütün temennim odur :good1:

hayırlı olsun içinin resimleri varmı

en kısa zamanda içinin resimlerinide atacam :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Turan Genç
kurban kesip kanını plakaya mı sürdünüz??

hayırlı uğurlu olsun kazasız,belasız,cezasız kullanmanız dileğiyle tam focus havası katmış cd çalar ızgara falan

evet dogrudur kurban kesip kanını plakaya sürdük amin cümlemize herkese kazasız belasız kullanmak nasip eylesin cenabı rabbim

Yorum bağlantısı
Mustafa Özyurt

Maşallah,güle güle kullanın...

tekeriniz düz bassın...

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

:rolleyes::nazar::) :lol2: :lol2:

merak ettiğim bir soru var. acaba anti patinaj iptal düğmesi koymuşlar mı?

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Güle güle kullanın, çok güzel oldu Connect keşke arka tamponuda daha dolgun bi tasarımla güncelleselerdi ama yine de güzel :)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hayırlı olsun, bakımına yağına suyuna dikkat edin. Ve en önemlisi bildik yerden kaliteli mazot alın. Turboyu çizmemek için hemen stop etmeyin aman :D Bazı kamyoncular gibi top ederken ara gaz falan vermeyin :D

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Kesinlikle Evren Bey'in söylediklerine katılıyorum. Çalıştırdıktan 30 saniye sonra hareket edin, kapatmadan en az 30 saniye rölantide bekleyin. Mazot çok önemli mutlaka kaliteli mazot kullanın. Bir de eski tarz yorumlarda dizel motor devir ister derler. Aşırı devirli kullanımlardan kaçının özellikle ilk 1500-2000 kilometre boyunca. Artık dizel motorlar devir istemiyor. Normal devir aralıklarında kullanmak daha faydalı. Nacizane bilgi paylaşımı!

Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Yeni connectleri yollarda görmek çok güzel ,TOURNEO CONNECT tiniz hayırlı uğurlu olsun. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Anıl Kandemir

hayırlı ugurlu olsun .. reklam yapmadım umarım ama bn DH den connectgücü takip eden tanır :D 2-3 arkadaşımızda aldı ve aracı gittim test ettim %85 eksikler giderilmiş diyebilirim .. bu arada Gökhan Aksu galiba alan arkdaşımız kılıf takmıs

Yorum bağlantısı
Guest Yakup
hayırlı ugurlu olsun .. reklam yapmadım umarım ama bn DH den connectgücü takip eden tanır :) 2-3 arkadaşımızda aldı ve aracı gittim test ettim %85 eksikler giderilmiş diyebilirim .. bu arada Gökhan Aksu galiba alan arkdaşımız kılıf takmıs

Vayyy Anıl naber... hoşceldun buraya :)

focusunu yapmışlar sevindik :good1:

Yorum bağlantısı
Turan Genç
hayırlı ugurlu olsun .. reklam yapmadım umarım ama bn DH den connectgücü takip eden tanır :good1: 2-3 arkadaşımızda aldı ve aracı gittim test ettim %85 eksikler giderilmiş diyebilirim .. bu arada Gökhan Aksu galiba alan arkdaşımız kılıf takmıs

eve aracıma kılıf takırdım döşeme aynı deişiklik yok

:) Güle güle kazasız belasız kullanmanız dileklerimle.

teşekkür ederim amin cümlemize

Yorum bağlantısı
Yilmaz Özbay

Hayırlı olsun Mevlam kazasız günlerde kullanmayı nasip eylesin

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Anıl Kandemir
Vayyy Anıl naber... hoşceldun buraya :D

focusunu yapmışlar sevindik :good1:

FORD nerede biz orada kardeşim :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Uğur Çakmak

Hayırlı olsun :rolleyes: valla güzel araba kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin mevlam:D

Yorum bağlantısı
İlker Anıl

kazasız belasız günlere inşallah. allah hayırlı etsin..

post-17127-1242155935_thumb.jpg

bu teybe bayılıyorum ya :lol:

ama sanki bu eski connect in ön tarafı yenisine göre daha mı güzel bana mı öyle geliyo??

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G
Yol Bilgisayarından kapatılıyormuş :unsure2:

süper ya.valla bende isterdim öyle bir şey.ama artık biz sigortadan yapacağız herhalde

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Güle güle kullanın. Güzel makyajlamışlar.

Fiestanın içini aynen kopyalamışlar. Kadranlar fan düğmeleri teyp birebir.

Yorum bağlantısı
Anıl Kandemir
Güle güle kullanın. Güzel makyajlamışlar.

Fiestanın içini aynen kopyalamışlar. Kadranlar fan düğmeleri teyp birebir.

ASR yol pc den malesef kapatılmıyor ama ESP kapatılabiliyor .. şunu da ekleyeyim ASR yi ESP ile bir bütün yapmışlarsa bilemem ama esp kapanınca asr yide kapatıyorsa yani

Yorum bağlantısı
Özgür Arslan

Merhaba ,

Benim Sorum Yeni Ford Connect kullanıcılarına, Yol Bilg. İçinde saat göstergesi var mı?

Varsa nasıl ayarlanıyor ...Çünkü kullanım kitapçığında var gözüküyor ama bir türlü bulamadım...

Teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...