İçeriğe Yönlendir

98 mondeo direksiyon sertleşiyor

Savaş Top

Recommended Posts

Savaş Top

98 mondeo arada bir direksiyon giderken serleşiyor direksiyon kendini toplamıkyor stop ettikten sonra yaklaşık 20/25 dak sonra normele dönüyor sorun ne olabilir direksiyon yağ rengi motor yagına benziyor yardımcı olursanız çok sevinirim sanki bir yerlerde cekvalf varda arada bir acmiyor gibi oluyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yaşar'ı aradım..

"Usta bu direksiyon, sola dönerken benimle inatlaşıyor" dedim...

"Paspası kontrol et, keçeyi kontrol et" dedi.. Kontrol ettim, keçe direksiyon milinin tam ek yerine takılıyormuş.. Katladım o şekilde kullandım...

Yanına gittiğimde de kestik birazını...

Yorum bağlantısı
Savaş Top

pompa yağını değiştik keçeleri kontrol ettik tıkırtı burçlarını değiştik rot ayarını yaptırdık amortisör kep bilyalarını değiştik yok yok. En son pompanın basıncını ölçeceğiz olmazsa pompa değişecek başka neden yapar anlamadık ustayla.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Savaş Top

Arkadaşlar meonde direksiyon pompasını nereden bula bilirim ankara ostimde tanıdıgınız yedek parcacı varmı varsa no alabilirmiyim.

Yorum bağlantısı
Birol Yılmaz-2
Arkadaşlar meonde direksiyon pompasını nereden bula bilirim ankara ostimde tanıdıgınız yedek parcacı varmı varsa no alabilirmiyim.

ostim de yok fkat şaşmazda oto ikiler var googlede arama yaptırırsanız bulabilirsiniz yoksa yarın alır veririm

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez

Fiyat bilgisi de verir misiniz? Bir fikrimiz olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...