İçeriğe Yönlendir

Motor açma ne demek !

Mehmet Varankaya

Recommended Posts

Ergin Şendağ
+1

connect de hayat 240 dan sonra başlar. :)

kastettiğin ebedi hayatsa, haklısın !

(Allah muhafaza-aman hıza dikkat , etrafımız dalgın yada dikkatsiz insanlarla dolu)

Yorum bağlantısı
Guest Yunus G

Yazın çalıştığım şirkette 75 lik connect vardı Araba 5 inci viteste bayılıodu 5 iptal araba bahçede yatıodu kımse almak ıstemıodu:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
(Allah muhafaza-aman hıza dikkat , etrafımız dalgın yada dikkatsiz insanlarla dolu)

Abi connect ile 240 yaparken dalgın dikkatsiz aramaya ne gerek var.. :D

Azrail sağ koltukta, Artık nasibinde kimler varsa;

Fıkra

Azrail, uçak havada iken pilota yaklaşmış.. "Ben azrailim canını alacağım" demiş...

Pliot "Bari uçağı indireyim, 300 yolcu var arkada indikten sonra yap napacaksan" demiş..

"Olmaz" demiş Azrail," ben hepinizi denk getirebilmek için ne kadar uğraştım biliyormusun"

O hesap, 240 km hıza ulaşmış bir yük taşıma aracı, azrail olmuş geliyor demektir...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İyi de ben çok dikkatli ve iyi bir sürücüyüm. Ford cargo ile 320 yaptım. Ben de mi azraili yanımda taşıyorum?

Haşa.. Ama azrail bedeninde.. :D

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
İyi de ben çok dikkatli ve iyi bir sürücüyüm. Ford cargo ile 320 yaptım. Ben de mi azraili yanımda taşıyorum?

Uçaklarda ford kargo modeli varmı'ki.? :D

Yorum bağlantısı
Murat İmeci
Yazın çalıştığım şirkette 75 lik connect vardı Araba 5 inci viteste bayılıodu 5 iptal araba bahçede yatıodu kımse almak ıstemıodu:)

Malum zavallı şirket arabaları :D,kim bilir nasıl kullanıldılar ,valla bendede 75 lik var ama aralarında cok fark vardır ,bırakın bayılmayı devrini yakaladığım zaman yola yapıştıriyorum...:D ..

"İyi araba kötü araba misali"

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

çekemiyorlar bizi :rolleyes:

cornetto yolların kralı,bide merdiven attımmı üstüne,heleki yeşil veya bordo kadife perdeyide dayadınmı cama,kıskanıyorlar bunlar.

benim cornetto arızalı 4.ncü fites 240 ile giderken 5.nci fitese atarkene kesiklik yapıyor,eskiden banamısın demezdi,al sana al sana derdi.

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

ben gençkene,gece afyon yolunda ilerlerken arkamda göremediğim yüksek farlı araç vardı ,o zamanlar altımda 505 peugeot gtı vardı,sidik zoruyla 200km yapardı,yüksek farlı araçtan kurtulmak için bastım gaza ,190 km gördüm,ve arkamdaki yüksek farlı araç yaklaştı yaklaştı ve ne olduğunu gördüm volvo v12 tır :rolleyes:

ve beni 190 giderken geçti,arkasında dorsesi yoktu.

nutkum tutuldu,arabayı satasım geldi :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Maşallah sürücülerimiz rallici,arabalar 911 Gt3 hep. 240 lar 250 ler havada uçuşmuş. Ben de yazayım mı 540la girdiğim radar cezası kağıdını tarayıp koyayım mı buraya? :)

Dağılın huleeeyn. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Motor açma diye bişey yoktur...

Rodaj vardır...

Senin araban açılmamış demek... Her yerini kurum bağlamış demektir...

Getir ben onu bi açayım demek... Yüksek devirde motoru sıkıştırıp kurumları attıracağım demektir..

Bunun sağlıklı olanı carbon clear temizliğidir...

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
(düzenlendi)
Var mı 305 basabilen? :D

adam gözümün önünde 310 bastı

2007 subaru imprezza ydı ama motoru baştan aşağı elden geçirmiş motora ne varsa takmış :D

(not : bu yazdığım şaka değildir. )

tarihinde Bilgehan Arbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(not : bu yazdığım şaka değildir. )

Neresinde yazdı arabanın 310 diye? Ben direk polisten öğrendim. :D Son 6 ayın rekoru dedi,bana teşekkür etti. 211 lirayı da iteledi. :D

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...