İçeriğe Yönlendir

Chevrolet Cruze

Ozan Baba

Recommended Posts

Ozan Baba

Chevrolet Cruze gelmeden bitti

15 Mayıs 2009 Cuma, 12:36

Mayıs başında satılmaya başlanacak olan yaklaşık 1000 adet Cruze daha Türkiye’ye gelmeden önce satıldı. Geçen ay Türkiye’de yapılan tanıtım toplantısının ardından satışa sunulan Cruze, Türkiye ile birlikte 140 ülkede daha satışa sunulmuştu. Nisan’da gelen tüm araçların gelir gelmez satıldığını belirten Chevrolet Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Aydın “Lansmanımız ÖTV indiriminin olduğu zamana denk geldiği için satışlarımız patladı. Şu anda Cruze modeli bulunmuyor. 800 adet getirdik ve hepsini sattık. Yeni model yılında bu rakamı 2000’e çekmek istiyoruz. Ağustos ayı için bile sipariş almaya başladık” diyor.

Baz donanımından itibaren sekiz hava yastığı ve Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC) standart olarak sunulan otomobilde, yeni 16V 1,6 benzinli motor, düz ve altı (6) ileri tam otomatik vites seçenekleri bulunuyor.

Birçok Avrupa ülkesinden önce Türkiye'de 28 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Cruze, 100 kilometrede ortalama 6.7 litre yakıt tüketiyor.

Duyumlarımıza göre tam anlamıyla Cruze çılgınlığı yaşanıyor. Şu anda bu modeli bulamayan kişilerin çeşitli bakan ve milletvekillerini araya koyarak bayilerden ve genel müdürlükten aratıyor. Orta sedan sınıfında iddialı donanımı, teknik özellikleri ve fiyatıyla rekabete ayrı bir boyut getiren Cruze gelir gelmez bir satış başarısını imza attı.

Kaynak:Habertürk

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
(düzenlendi)

Çok güzelmiş.

Kapılardan başlayıp konsola kadar uzanan mavi desenli bölge kumaş mı?

tarihinde Tamer Topa tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Geçen gün yolda gördüm, gerçekten çok şık bir araç.İçi de süpermiş..

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Dün akşam işten dönerken gördüm bende, güzel araç ama biraz daha uzun olsa daha şık olurmuş gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

resimlere göre güzel arabada yakından bir türlü göremedim fırsat olmadı daha. bide aklıma takılan 2.el piyasası nasıl olacak acaba bu arabanın.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bende çok beğendim.Yollarda daha hiç dikkatimi çekmedi.Biraz bakınayım çevreme :rolleyes: 2.el bence iyi olur ama aceleci olmamak lazım.Belkide birsürü sorunu çıkacak ilerde.

Yorum bağlantısı
Galip Özel
Çok güzelmiş.

Kapılardan başlayıp konsola kadar uzanan mavi desenli bölge kumaş mı?

Evet kumaş tarzı dokulu bir kaplama...

Ben bu aracı alıyordum, fiyatta-takas da anlaştık, ancak test sürüşü yapmadan almam dedim, onlarda test sürüşü için araçlarının gelmediğini söyledi. Sonuçta almaktan vazgeçtim, geçen pazar tekrar gidip baktım ellerinde araç kalmamıştı, en erken Ağustos da teslim diyorlar...

Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı

çakma mı amerikan işimi bu Chevrolet ? daevoo ya basılan Chevrolet etiketi ise uzakdoğu arabalarına olamayan sempatim yüzünden değil 28 18 de olsa alakadar etmez beni.

Yorum bağlantısı
Galip Özel
çakma mı amerikan işimi bu Chevrolet ? daevoo ya basılan Chevrolet etiketi ise uzakdoğu arabalarına olamayan sempatim yüzünden değil 28 18 de olsa alakadar etmez beni.

Çakma bu

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Görünüşe göre artık ortada daewoo falan kalmamış. Chevrolet şu anda avrupa pazarında büyük bir değişim içinde gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Galip Özel
Görünüşe göre artık ortada daewoo falan kalmamış. Chevrolet şu anda avrupa pazarında büyük bir değişim içinde gibi geliyor bana.

Sana öyle gelmiş, bu arabalar giderken rüzgardan takla atıyor...

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

araç güzel gözüküyorda rüzgarda takla falan soğudum bir anda

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

:rolleyes:

Yok öyle birşey yahu. Chevy gerçekten değişmiş. Bu arabayı lansmanından önce yolda görsem, amerikadan gelmiş sanardım direkt.

Yorum bağlantısı
Fatih Susuz
(düzenlendi)
Sana öyle gelmiş, bu arabalar giderken rüzgardan takla atıyor...

Gördünmü galip abi ?Söyledilermi sana rüzgardan şu yeni çıkan CRUZE takla attı diye. :rolleyes:

tarihinde Fatih Susuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Fatih, Taha, gençler sakin olun :rolleyes: Galip abinin dediği olay bir kinayeden ibaret. Yok tabiki öyle bir şey.

Yorum bağlantısı
Fatih Susuz

Ya cihan abi ben arabayı gördüm inceledim biraz kendimce oturaklı bi araba demekki iyi bir his verdiki araba bana ondan Galip abicim rüzgardan takla atıyo falan diyince şoke :blink: oldum bi an. :lol2:

Yorum bağlantısı
Galip Özel
(düzenlendi)
Gördünmü galip abi ?Söyledilermi sana rüzgardan şu yeni çıkan CRUZE takla attı diye. :angry:

Görmedim abicim ama sonuçta dayvu yani kesin rüzgardan takla atar, hava yastığı falan dandik olduğu için açılmaz. Dandik araba sonuçta, değil Cruze Tom Cruze olsa fark yapmaz :blink:

Fatih, Taha, gençler sakin olun :D Galip abinin dediği olay bir kinayeden ibaret. Yok tabiki öyle bir şey.

Nerden biliyorsun, ya uçarsa? :D

Dandik araba işte, hiç bulaşmayın, gidin o paralara fiesta var mis gib, hem yol tutuşuda süper...

Fatih, Taha, gençler sakin olun

Salıverin küçük enişteyi :lol2:

tarihinde Galip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bence Galip abi ağustosta gelecek parti araçlardan alabilmek için şimdiden çalışmalara başlamış gibi..Tüh kaka bu araba sakın almayın bize kalsın :lol2:

Yorum bağlantısı
Galip Özel
(düzenlendi)

Valla Ağustos da benim baktığım donanımın fiyatını uçurmazlarsa alabilirim... Baz donanımda dahi 6 hava yastığı, ESP var?

tarihinde Galip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Galip Özel
Elindeki tenekeyi geri alacaklar mı :lol2:

Hee 19 500 e bilem sayıyorlar enayiler...

Yorum bağlantısı
Galip Özel

Ee sen de hem kör, hemde maliyecisin ama biz genede sana süzme salak demiyoruz :D Benim araba siyah değil gri beee :lol2: :blink:

Sen hala Focus da kalmışsın Hakan ım, o siyahdı. Ne güsel arabaydı be oda, mis gibi 2.0 Ghia getti valla... :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...