İçeriğe Yönlendir

Gerçek mi acaba?

Ayhan Onaran

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Milano Dizel Lpg Sistemi

FORD TÜRKİYE tarafından test edilmiştir.

FORD TÜRKİYE tarafından 2 ay'dan bu yana FORD CONNECT’te tasarruf, güç, performans ve compresyon testleri yapılmıştır. Yapılan testleri MİLANO DİZEL LPG SİSTEMİ başarıyla geçmiştir. Fiili olarak FORD CONNECT’te yaklaşık %35 tasarruf elde edilmiştir. Ayrıca aracın gücü %15 oranında artmıştır. FORD TRANSIT’ te ise tasarruf oranı %30 civarındadır. Güç artışı %14 olarak test edilmiştir.

Alıntıdır.. Yorum sizden..

Yorum bağlantısı
Guest Ahmet Y?ld?r?m

Yaygınlaşsa da benim fiestaya da taksam.

Dönüşüm fiyatları ne kadar acaba ortalama

Yorum bağlantısı
Süleyman Akdoğan
Milano Dizel Lpg Sistemi

FORD TÜRKİYE tarafından test edilmiştir.

FORD TÜRKİYE tarafından 2 ay'dan bu yana FORD CONNECT’te tasarruf, güç, performans ve compresyon testleri yapılmıştır. Yapılan testleri MİLANO DİZEL LPG SİSTEMİ başarıyla geçmiştir. Fiili olarak FORD CONNECT’te yaklaşık %35 tasarruf elde edilmiştir. Ayrıca aracın gücü %15 oranında artmıştır. FORD TRANSIT’ te ise tasarruf oranı %30 civarındadır. Güç artışı %14 olarak test edilmiştir.

Alıntıdır.. Yorum sizden..

yeniözgür bosch servisine mi gittin yoksa? Bana Milano yu övmüşlerdi devamlı.

Yorum bağlantısı
Süleyman Akdoğan
Yok internette dolaşırken denk geldim..Orasıda mı takıyormuş?

evet, en kaliteli LPG kiti olduğunu söylediler, ayrıca yakın bir zamanda Atikere rakip yerli bir LPG kitinin de distribütörlüğünü alacaklarmış. Adını söylemekten ısrarla çekindiler.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tahmin ediyorum HEDEF isimli bir kit olabilir.Çünkü sanayide 1-2 kişi konyada üretimi olacak bir kitten bahsediyolardı.Adı HEDEF demişlerdi.Belkide ondan bahsediyolardır.

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan
(düzenlendi)

dizel lpg yi denizli'de de takmaya başlamışlar.ama verimi nasıldır? hiç sormadım...

tarihinde Levent Ayhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
Gözünü sevdiğimin dizeli. Ne yapsan performansı artıyor :D

:D seside artıyor :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...