İçeriğe Yönlendir

Yolculukta ne yenir

Timur Dizdar

Recommended Posts

Timur Dizdar

ankara-bodrum arası yolculukta ne yenir?temiz ve leziz yemekler için önerileriniz nedir?teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
ankara-bodrum arası yolculukta ne yenir?temiz ve leziz yemekler için önerileriniz nedir?teşekkürler.

Kuru, Pilav, Çacık... :(

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Afyon tesislerinde 1 mola verip birşeyler yenebilir. Ondan sonra benim tercihim en azından kalite ve fiyat değişmediği için fast food olur. Söke çıkışında outletler bölgesindeki Mcdonalds veya Kırçiçeği pide veya Sökeye gelmeden otoban üzerindeki Burger King seçenekler olabilir.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Afyon tesislerinde 1 mola verip birşeyler yenebilir. Ondan sonra benim tercihim en azından kalite ve fiyat değişmediği için fast food olur. Söke çıkışında outletler bölgesindeki Mcdonalds veya Kırçiçeği pide veya Sökeye gelmeden otoban üzerindeki Burger King seçenekler olabilir.

Evet en mantıklısı yolda mcdonalds veya bu tarz kalite ve tadı değişmeyen yerlerde bişeyler yemek olur..Yoksa değişik yağlardan dolayı falan mide bulantıları kaçınılmaz olur.

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

10 saatin üzerin de yolculuk dahi yapsam bişey yememeye çalışırım. özellikle dinlenme tesislerinde hiç bi şartta yemek yemem. yanımda çok acıkan birisi varsa onun içinde şehir merkezine girene kadar bekleim. dinlenme tesislerinde ona da yedirmem...

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Gündüz yolculuk yapacaksanız, ağır yiyecekler ve ayrandan uzak durmakta fayda var. Sıcaklar bastırdı, rehavet had safhada...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Gündüz yolculuk yapacaksanız, ağır yiyecekler ve ayrandan uzak durmakta fayda var. Sıcaklar bastırdı, rehavet had safhada...

evet, ayran gerçekten çok tehlikeli. özellikle yalnızsanız. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Araca binilir, yol alınır, Bodrum a varınca yenilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Araca binilir, yol alınır, Bodrum a varınca yenilir.

Ben Ankara'ya varana kadar 5 defa duruyorum...

1- Babasıı, Arda'nın çişi gelmiş...

2- Babasııı, kızma ama Merve'nin de çişi gelmiş..

3- Babasııı, Arda çok terlemiş, bagajdan atletini alalımda bi değişelim..

4- Baba, park, baba park.. (Konya makası, tesisler)

5- Memeet, camdan güneş geliyor, şu cama bişeyler düşün... :)

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

lokantalarda bir şey yenmez. ülkemizde çiftliklerde yetieşn tavuk bile hormon ile beslenip büyük firmalar aldığına göre bence hiç bir şey yenmez. yaz geliyor. yollardaki küçük kasabalardan,ilçelerden pazar görüldümü girilir. domates,salatalık,biber,marul, kuru soğan vb. şeyler alınır. yanına tulum peyniri ve zeytin birde köy ekmeği ile en güzel ağaç altı ve pınar yakınına park edilir.sonrasında 30 dk gözleriniz dinlendirilir. süper en güzeki bence.

bir de arkadaşın yerine olsam ankaraya afyon üzerinden değilde çay yolu üzerinden gelirim. daha sakin ve çok güzel yerler var.amaç gezmek ise.afyon istikametinde o kel yollar çekilmiyor çünkü.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ben Anakara'ya varana kadar 5 defa duruyorum...

1- Babasıı, Arda'nın çişi gelmiş...

2- Babasııı, kızma ama Merve'nin de çişi gelmiş..

3- Babasııı, Arda çok terlemiş, bagajdan atletini alalımda bi değişelim..

4- Baba, park, baba park.. (Konya makası, tesisler)

5- Memeet, camdan güneş geliyor, şu cama bişeyler düşün... :rolleyes:

:D:) Yolculuğun keyfi de böyle çıkar. Arka yan cam perdesi her araçta standart olmalı.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
I ıh.

niye abi pahalı olduğundan mı ?

biz hep orada yiyoruz eğer kötü bişey varsa yemiyelim.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

lokantanın önündeki kamyonlara bakarım hangisin de daha çok kamyon varsa en güzel yemeği hem ucuza hemde temize yersiniz.

Yorum bağlantısı
Kurtuluş Karatay

ortaklar(söke yol ayrımı) da durulur, yol kenarındaki çöp şişçilerden birine (çeto'yu tavsiye ederim) girilir, sonra da midenin aldığı kadar çöp şiş yenir

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
Ben sabah Afyon Varan da kahvaltı yaparım.

Denizli çıkışından mazot alırım.

Bodruma gelince de keyfime bakarım.

abi gittiğin varan sheel yanındamı ?

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
Başka yok Bilgehancım bi tek orda var zaten.

:) hayır orası biraz şehir dışı gibide acaba afyondadamı var dedim. Abi oranın müdür bizim tanıdık biz bazenleride orada yeriz. İyi yerdir belki birgün karşılaşırız. :D

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
(düzenlendi)
Artık bu bazenler ne ise lezzetli bir yemek olsa gerek :D

Cumhuriyet'in karşısında ne kadar dışarda olabilir :)

bilmem gece gittiğimiz için tenhaydı bana dışarı geldi :D

tarihinde Bilgehan Arbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ufuk Tutkun
Ya o yolda neler yenmez ki hocam.

Dürüm yenir, akhisar'da güzel köfteci var orada köfte yenir, çöp şiş yenir, çiğbörek-ayran yenir, oğlak çevirme yenir, sac kebabı yenir, kiremitte alabalık yenir.

katılıyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...