İçeriğe Yönlendir

Bafa g&#246lü

Guest Fevzi G

Recommended Posts

Guest Fevzi G

arkadaşlar nacizane bafa gölü (aydın-söke-sarıkemer-serçin köyü) ve karşı tarafındaki yeni dikilen rüzgar değirmenleri ve yöre yemekleri.bir tane varki tahmin edebilecekmisiniz bakalım.

arkadaşlar nacizane bafa gölü (aydın-söke-sarıkemer-serçin köyü) ve karşı tarafındaki yeni dikilen rüzgar değirmenleri ve yöre yemekleri.bir tane varki tahmin edebilecekmisiniz bakalım.

arkadaşlar özür dilerim biraz düzensiz oldu.zormuş resim eklemek bu arada.o ocakta pişen yemeği soracaktım size bileniniz ve tadanınız var mı?

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Merhaba, Sökeliyim ben, bilirim oraları. Ocaktaki yemeğin ne olduğu pek seçilmiyor ama lezzeti fotoğraftan bile belli :)

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
Merhaba, Sökeliyim ben, bilirim oraları. Ocaktaki yemeğin ne olduğu pek seçilmiyor ama lezzeti fotoğraftan bile belli :)

melemen o melemen belli öglen vakti tamda rejimdeyim yani... :p:)

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G
(düzenlendi)

teşekkürler muhlis bey;

ocakta pişen o yöreye ait kapama yemeğidir. yani balıkdır o pişen. hayatımda bu kadar lezzetli bir balık yemedim. bafa gölünde çok nadir çıkan bir tür. yılan balığından bile az çıkıyor. iri gözlü kefal miydi tam hatırlamıyorum ama söylemişlerdi.

o gün aldığımız yılan balıkları hala dolapta.biliyorsunuz ki yılan balığı közde mükemmel oluyor. onun fotolarınıda eklerim kısa zamanda.

tarihinde Fevzi G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...