İçeriğe Yönlendir

C-max yol bilgisayarı

Hüseyin Zeytin

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

arkadaşlar kullanma kılavuzundada bununla ilgili hiç bişi yok. demekki bazı modellerde var bazılarında yok,olmayanı bana denk gelmiş.:D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Dönmez

vardır iyice kurcalayın ilk adım ayarlar da bunların hepsine aynı program yüklenir.anlık tüketim bende bulamadım ama çok da takmıyorum.bazen uzun yolda gözün çok takılıyor anlık tüketime.

Yorum bağlantısı
Ali Binzat

Bizim araç Trend ama var. Bi kaç defa değiştirdim farkedilmiyor sanki, yani babam bişi demedi şimdiye kadar. ;)

Yorum bağlantısı
Ali Binzat

en kısa zamanda direksiyon ayarı fotoğrafını ekliyeceğim. Aracın trend olduğunu belli eden fotosuyla birlikte. ;)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bugün fren balatalarını değiştirdim rot balansa girdim aracı yola hazırladım arkadaşlar.

özel servisteki araçlar bir leptop bağladılar aracı incelediler hiç bişi anlamadılar :D araçta esp var görünüyor, lambası var yanmıyor, düğmede yok, bu otomotik devreye giriyor dediler araca patinaj çektirdiler yine lamba yanmadı :D en sonunda biz bişi anlamadık en iyisi servise göster dediler. yol bilgisyarındaki direksiyon ayarları ve anlık yakıt tüketimini onlarda bulamadılar belki beyinden kaynaklanıyor dediler.

Yorum bağlantısı
Ali Binzat

Direksiyon Ayarı

drksyn.jpg

Trend olduğuna dağir iç görünümden bir kare..

48701090.jpg

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Alicim anladım abim benim aracın yol bilgisayarında mutlaka bir sorun var o zaman.

Yorum bağlantısı
Ali Binzat

Yok abi estafurullah ben anlamadın falan demedim.. Bazı abiler olamaz falan dedi o yüzden koydum bu fotoları.. Yol bilgisayarı test menüsü açılınca bütün ledler yanıyor ya, bizim araçta hız sabitleyici olmadığı halde hız sabitleyici ışığıda yanıyor. Olur böyle şeyler :D Paylaşarak öğrenicez.. Daha öğrenmem gereken çok şey var hele bi ehliyeti alalım hayırlısıyla :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hayırlısı olsun.

evet bu forumdan çok şeyler öğrendim öğrenmeyede devam.

fordclubtr kurucularına, bilgi ve paylaşım yapan arkadaşlarada çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Zeytin
(düzenlendi)

Çok ilginç direksiyon ayarına bende kafayı taktım şimdi.Ama uzun yolda giderken anlık yakıt tüketimini ben takip edebiliyorum.Yola çıkmadan 8.0 lt yazan yakıt tüketimi yolda 5.0 lt kadar düştüğünü gördüm ama şu direksiyon ayarına nerden girecez bir tarif istiyorum.Gerçi olsa o kadar karıştırmadan sonra mutlaka görürdüm herhalde... :)

tarihinde H tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Fatih Güngör

2 ay önce aracı aldığımda direksiyon ayarlarını kurcaladım.Kısa mesafede spor ile konfor arasında çok fark var. Spora aldğınızda direksiyon manevaraları sertleşiyor. Konforda ise çok yumuşak bir hal alıyor. Bir arkadaşın seat cupra 1.9 Dizel 140 HP spor arabası var hemen hemen onun direksiyonu kadar sert oluyor direksiyonu spora aldığınızda.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Cengiz Şeker

Lokman Abi, bu konu ile ilgili bir gelişme kaydedebildiniz mi, zira benim yol bilgisayarında da bu menü(direksiyon) mevcut değil..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...