İçeriğe Yönlendir

Fiesta 2009 OV

Bora Yalçın

Recommended Posts

Bora Yalçın

bu arada dün akşam aracın içine bişeyler koymaya gittim ve ne göreyim, sol on tampon ile çamurluk arasına aracın biri gelmiş sürtmüş. 3cm uzunluğunda ve 4-5mm kalınlığında bir çizik oluşmuş. boya gitmiş siyah gözüküyor. arabanın nazarı olarak kalmasını mı, yoksa haftasonu kaskodan yaptırmayı mı tercih ederdiniz? (10cm çapında çizikleri kapatmak için kasko bozulmuyor)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
bu arada dün akşam aracın içine bişeyler koymaya gittim ve ne göreyim, sol on tampon ile çamurluk arasına aracın biri gelmiş sürtmüş. 3cm uzunluğunda ve 4-5mm kalınlığında bir çizik oluşmuş. boya gitmiş siyah gözüküyor. arabanın nazarı olarak kalmasını mı, yoksa haftasonu kaskodan yaptırmayı mı tercih ederdiniz? (10cm çapında çizikleri kapatmak için kasko bozulmuyor)

bir iki ay nazarlık niyetine kalsın bence sonra gözler alışınca yaptırırsınız

Yorum bağlantısı
Ahmet Özay

Aracınızı kazasız belasız eskitin inşallah....Yeni Fiestanın yapısı benim gözüme sanki; yaramaz ve hiperaktif 5-6 yaşındaki çocuk gibi geliyor..Çok çılgın bi tasarım olmuş..

Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı

Çok güzel araç, OV olması dahada güzel. Hayırlı olsun. Çiziği kapatmak için bir müddet bekleyin derim.

Yorum bağlantısı
Sedat Gündoğdu
Selam arkadaşlar, sonunda Fiesta'm geldi. Plaka için 2 gün fazladan bekledik ama değdi. (Hande Bora Yalçın)

Şimdilik tek resim çekebildim...

34hby32plk.jpg

hayırlı olsun. güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın. Buınların otomatik vitesi de cvt mi?

değil. , klasik otomatik.

Yorum bağlantısı
Bora Yalçın
Hayırlı olsun...

Plaka için ne kadar ücret istediler ?

+500TL

yeni fiesta kullanan arkadaşlar, bir sorum olacak. yan aynalarda bulunan kör noktayı gösteren kısım genelde solda olmaz mı? benim arabamda sağda? Normal mi bu?

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
+500TL

yeni fiesta kullanan arkadaşlar, bir sorum olacak. yan aynalarda bulunan kör noktayı gösteren kısım genelde solda olmaz mı? benim arabamda sağda? Normal mi bu?

Bende de sağda... Normal mi? Onu bilemiyorum :unknw:

Yorum bağlantısı
Ulaş Kankaya
+500TL

ben solda olur diye biliyorum ama benim araçtada sağda

Yorum bağlantısı
Bora Yalçın

üretim hatası olamaz değil mi?

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
üretim hatası olamaz değil mi?

Yok daha neler... Ne korkunç bir düşünce! Daha aynayı bile düzgün yapamıyorlarsa vay halimize :D

Yorum bağlantısı
Bora Yalçın

:D

ama sağ dikiz aynasından çok ta bişi belli olmuyor, keşke sola koysalarmış...

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

güle güle kullanın. hiç bulunmayan renklerden...

olmasını dilerdim ama ülkecek en sevdiğimiz üç renkten biri, tartışılmaz tabi.

hasara çok üzüldüm. nazar mıdır, tesadüf müdür bilinmez ama çok yazık 3 günlük arabaya. bununla atlatmış olun. yerinizde olsam hiç yaptırmazdım. belki zamanla hafif bir rötuş.

Acaba ingiltere için üretilmiş olanlardan gelmiş olmasın :D

:rofl:

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
Acaba ingiltere için üretilmiş olanlardan gelmiş olmasın :D

Ben sabah binince direksiyon ne tarafta bir bakayım :rofl:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Bora Yalçın
Resim isteriz...

Mehmet abi, buyur resim

122001.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Pasta alır bunları gibi, bişey yok bence bu arabada...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...