İçeriğe Yönlendir

4500 rds eon

Cengiz Muku

Recommended Posts

Cengiz Muku

merhabalar

2004 fusion 1,6i var bende

cd çalar 4500 rds eon

bilgisayarda cd yazdırıp taktığımda E24 veya E25 kodlu hatalar veriyor

bu kodları bilen veya genel olarak bu konuda bilgisi olan varmı?

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

cd lerinizi nero'da ses CD si hazırla (audio CD yada track) ile hazırlamanız gerekir galiba, mp3 ile değil...

bir CD'ye 10-12 track koyarsanız okuma daha iyi oluyormuş..

Yorum bağlantısı
Haluk Gümüş

CD'nin alabildigi kadar track koyabilirsiniz. Sorun cikmaz. 4500 mp3 calmaz.

Yorum bağlantısı
Cengiz Muku

mp3 çalmıyor onu biliyorum

cd hazırlarken de track olarak hazırlıyorum

sanırım lens bozuldu onun için okumuyor

e24 ve e25 "okunmuyor" gibi kod olsa gerek

bir yerlerde ıkuduğuma göre bazı cdler "cdr for audio use" şeklindeymiş

bulabilirsem onlardan alacam ve deneyecem

tabii birde optik lens temizleyici de alabilirim

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bende de aynı teypten vardı. Track çalıyordu sadece. En dandik cd'de bile sorun çıkmıyodu. Sığdığı kadar track koyabilirsiniz. Teyp'te bir sorun var sanırım. e24-e25 kodlarını bilmem ama başka formatta cd takınca errorlu bişeyler yazıyordu diye hatırlıyorum. Bir de kasislerde atlama yapıyordu. Sırf o yüzden teybi çıkarıp sattım :crazy: Tavsiye ederim. Bi pioneer iyi gider oraya :)

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Umut Kapucu
Bende de aynı teypten vardı. Track çalıyordu sadece. En dandik cd'de bile sorun çıkmıyodu. Sığdığı kadar track koyabilirsiniz. Teyp'te bir sorun var sanırım. e24-e25 kodlarını bilmem ama başka formatta cd takınca errorlu bişeyler yazıyordu diye hatırlıyorum. Bir de kasislerde atlama yapıyordu. Sırf o yüzden teybi çıkarıp sattım :D Tavsiye ederim. Bi pioneer iyi gider oraya :s

arkadaşlar, 2004 model fiestam için CD player arıyorum. aracın çok fazla orjinalliği ile de oynamak istemiyorum. bende şu anda 2500 rds-eon var (kasetçalar), o nedenle 4500 rds-eon arıyorum. CD player lı model.

Nerede bulabileceğime dair bilginiz var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bulsanız bile iyi para istiyorlardı en son baktığımda. Hatta Focusların Sony teypleri kadar para istiyorlar. Ayrıca çokta orijinal birşey değil, bence boşverin. Land Rover Discovery nin bir modelinde aynı cd çaların 6'lısı var. Aklınızda olsun..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...