İçeriğe Yönlendir

2009 focus trend 100 ps lpg yardım

Kaan Manavbaşı

Recommended Posts

Kaan Manavbaşı

aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum, yanlız garanti dışı kalması söz konusu bi kaç servise sordum garanti dışı dediler. ankara tan oto takıyormuş ama garanti verip vermediğini bilmiyorum. forumdaki lpg ile ilgili garanti konularını baktım ama pek tatminkar cevaplar yok. birde taktırırsam lpg yi hangi marka önerirsiniz. Yardımlarınızı bekliyrum çok teşekkürederim

Yorum bağlantısı
Fatih Dokcan

Motor disindaki sistemin garantisi devam ediyor ama buna bakacak servis pek cikmiyor.benim motor disinda bi sorunum olmustu camla alakali, lpg li diye bi servis almadi ama baska bakan yer buldum oraya göturdum sorunu garantiden halletmislerdi.lpg kitide brc baglattim gecen sene yazin, gayet memnunum bi sorun cikmadi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

kaan bey bende 100 lük focus kullanıyorum,şehiriçi 8,5 lt yakıyor 3,24 ten hesaplarsak 275 krş yakar bence çok yüksek bir tutar değil bu.(araba daha 700 km de zamanla dahada düşeceğine inanıyorum)lpg takıp işletmek vs 1500 tl bulacaktır.bence gereksiz derim.

Yorum bağlantısı
Turhan Mehmet Özyer
kaan bey bende 100 lük focus kullanıyorum,şehiriçi 8,5 lt yakıyor 3,24 ten hesaplarsak 275 krş yakar bence çok yüksek bir tutar değil bu.(araba daha 700 km de zamanla dahada düşeceğine inanıyorum)lpg takıp işletmek vs 1500 tl bulacaktır.bence gereksiz derim.

Mustafa bey, benim 9.4 lt ortalaması daha 1.500 km gerçi ama ben daha fazla düşeceğini sanmıyorum. Öyle 3 bin devir olmadan vites değiştir filan benim tüm sürüş zevkimi öldürüyor, 5 e taktığımda daha 90 a gelmemiş oluyor ve yanımdan geçen geçene. O yüzden ben de LPG ye sıcak bakıyorum. Günde 60-70 km yolum garanti. Ayda 2 bin km dersek mantıklı olacak gibi. Gerçi burda ergin a.ş. (servis) de lpg işine girecekmiş kendi servisinin bu işe başlamasını bekliyorum ...

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Ben aynı motorlu f1'de lpg ile şehir içi km'de 13-14 kuruş arası yakıyorum..

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

mehmet bey ayda 2000 km yapacak olsam dizel araç alırdım.baştan yanlış olmuş tercih.bu saatten sonra Lgp çözüm bence

Yorum bağlantısı
Kaan Manavbaşı

mustafa bey arabayı alalı 1 ay olmadı 1000 km yaptım ve 350 tl lik benzin almışım buda 35 kuruş yapıyor. bence çok büyük bi rakam o yüzden lpg ye döneyim diyorum dizel araçda bana mantıklı gelmedi masrflı yinede birazdaha beklemekte yarar var tabi yorumlarınız için çok sağolun

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

dizel araç masraf çıkarma durumu yüksek km lerde olur onun haricinde 80-90 000 km lere kadar çok sorun yaşamaz.bakımdada tek fark mazot filtresi.normal yakıt filtresi 15 lira ise mazot filtresi 80 lira.oda 2 bakımda bir değişiyor.yani bakımlarda çok bir fark yok.

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

önceden dizel hastasıydım. şimdi ise allah nazardan saklasın. sonuna kadar LPG nin arkasındayım. marka: BRC

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...