İçeriğe Yönlendir

C-Max Ön cam çatladı

Gürkan Orta

Recommended Posts

Gürkan Orta

Geçenlerde taş gelmişti, 10 cm kadar bir çatlak yavaş yavaş büyümeye başlamış.Camın alttaki siyah yerine geldiği için ancak büyüyünce fark edebildim. Neyse sigorta şirketim Axa senede 1 kez cam değiştirmede hasarsızlık bozulmuyor diyince bende Şahsuvaroğlu servise bıraktım değişsin diye. Ancak servisten aldıktan sonra camları sildim silecek hızı bayağı yavaş geldi bana. Bunun ayarını bozmuş olabilirlermi?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Servis bu herşey olmuş olabilir, :fisir: camın üstünde kaplama falan olmasın...Lastiklerin sürtünmesini artıran birşeyler...

Yorum bağlantısı
Gürkan Orta

Yok sanmıyorum, ama birde silecekler kalkık olarak bi deniyim bakalım hızı artacakmı.

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

:)

problemi buldum

bende Şahsuvaroğlu servise bıraktım
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Yok sanmıyorum, ama birde silecekler kalkık olarak bi deniyim bakalım hızı artacakmı.

Var mı bir gelişme?

Yorum bağlantısı
Gürkan Orta

Yok maalesef havaya kaldırdım yine de deviri çok düşük. Şahsuvara küçük bir ziyaret yapacağız anlaşılan.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Abidin Akpınar
Geçenlerde taş gelmişti, 10 cm kadar bir çatlak yavaş yavaş büyümeye başlamış.Camın alttaki siyah yerine geldiği için ancak büyüyünce fark edebildim. Neyse sigorta şirketim Axa senede 1 kez cam değiştirmede hasarsızlık bozulmuyor diyince bende Şahsuvaroğlu servise bıraktım değişsin diye. Ancak servisten aldıktan sonra camları sildim silecek hızı bayağı yavaş geldi bana. Bunun ayarını bozmuş olabilirlermi?

Yaklaşık 15 cm bi çatlama var. Bi zararı olur u acaba eğer buyumeye devam ederse?

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Silecek kollarını çok sıkmış olabilirler,kontrol etmek gerekir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...