İçeriğe Yönlendir

Ramses taktırayım mı?

Mehmet Akın

Recommended Posts

Mehmet Akın

arkadaşlar bende lpg taktırmayı düşünüyorum ama 1 milyarın üstündeki seçenekler bana pahalı geliyor.Atikeri düşünüyodum 990 10 taksitle yapıyolar.ama bugün sanayide carbon clean yaptırırken ramses otogazı gördüm ve fiyatına 600 peşin taksit olursa 750 on taksit dediler.kullanan tavsiye eden etmeyen var mı ,bi yardımcı olun şu garibe :D

Yorum bağlantısı
Karani Gülistan

Servis, yedek parça ve bakım konusunu iyi araştırın.Ramses en az duyduğum lpg markalarından.

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın

evet şu an pek yaygın değil gibi ama şöyle taktırıpta kullanan bi arkadaş yorum yapsada bizzat kullanandan bişiler duysak sanırım en tatnmin edici sonucu böyle alırız diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın

para olsa ayıbediyon da hem tasarruf edeyim hemde bi sürü para bayılayım bana biraz garip geliyo,zaten illaki ramses taktıracam diye bişiy yok ama tavsiye veya memnuniyetsizlik mesajları alırsam değerlendirmem kolay olacak

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
(düzenlendi)

atiker en azından yaygın bir marka. focus araçlara birçok kez uygulanmıştır.bu yüzden daha az riskli. bu arada 600 liraya sıralı sistem olduğunu da ilk kez duydum.

ben kendi adıma brc'yi tercih etmiştim. fiyat olarak orta karar bir marka.

tarihinde Sayg?n Can O?uz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu

ben size atiker öenririm yaklaşık 3 ay oldu 10.000 km yaptım daha hiç ugramadım lpg ciye gayet memnunum montaj bu işde gerçekten önemli işin ehli olmaları lazım ostimde atikerin bölge distribütörü var üstün otogaz oraya taktırdım tavsiye ederim 990/10 taksit yakıt da güsel memnunum kısacası..

Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

tüp taktırdığım serviste servis aracı olarak doblo vardı.siz arabanıza hangi marka tüpü taktınız dedim onlarda ramses takılı bizde dedi..İyimi kötümü bilmiyorum ama..

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez
ben size atiker öenririm yaklaşık 3 ay oldu 10.000 km yaptım daha hiç ugramadım lpg ciye gayet memnunum montaj bu işde gerçekten önemli işin ehli olmaları lazım ostimde atikerin bölge distribütörü var üstün otogaz oraya taktırdım tavsiye ederim 990/10 taksit yakıt da güsel memnunum kısacası..

+26

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın

bende aslında atiker düşünüyodum ama bu fiyatı görünce aklıma takıldı bu ramses arada 300 tl fark var,ayrıcanın atikerin servis kalitesi falan tabi ki tartışılmaz bilmiyorum işte biraz araştırayım bakayım

tüp taktırdığım serviste servis aracı olarak doblo vardı.siz arabanıza hangi marka tüpü taktınız dedim onlarda ramses takılı bizde dedi..İyimi kötümü bilmiyorum ama..

siz ne marka taktırdınız?

Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

ben cumartesi gunu kme taktırdım 1250 Tl ye.Burda kullanan 4-5 arkadas vardı onlara sordum,sağolsun forumdada kullanan arkadaslar vardı onlar da yazmıs.Baktım genel olarak herkes memnun brc yerine bende bunu taktırdım.Şimdilik bir sikayetim yok.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Ucuz mal illa memnun etmeyecek diye bir şey de yok aslında. En ucuz sistem ile 400 TL farkın nereden doğruğu sorulabilir. Focus uygulamaları yapılmışmı, arıza lambası sorunu, performans düşüklüğü gibi genel problemlerin yaşanmayacağı konusunda %100 garanti verebiliyormu, bunları baştan konuşmakta fayda var. Taktırdıktan sonra problemler ortaya çıkınca "e abi 600 liraya o kadar olacak" derse kötü :)

Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

bence ucuz taktıracam diyorsanız atiker taktırın derim.Parca sorununuz olmaz en azından :)

Yorum bağlantısı
Kağan Arda

Taktırmayın ben bir yıl önce platinca taktırdım şimdi ayar yaptırmam gerekiyor,programı olan yer bulamadım(Ankarada).Garanti belgesinde yazan yerlerin hiçbiri bakmıyor.Daha doğrusu kim yazmış beni oraya diyor.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

ramses duydum ama 400 tl fark çok fazla iyi araştırın neden bu kadar fiyat farkı diye atiker kullananlar genelde memnun atikerde olabilir

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Uygun fiyatlı bir atiker taktırın işinizi görür.Kafanız ağrımaz.Ucuz fiyatlı markalar bugün var yarın yoklar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın

zaten taksitle taktıracağım taksitle ramses 750, atikeride 900 e yapıyolar.yani en mantıklısı atiker sanırım peşin param olsa fazla düşünmeyecektim 600 ramses taktıracaktım ama taksitle 150 fark için ramses riskine değimez

Taktırmayın ben bir yıl önce platinca taktırdım şimdi ayar yaptırmam gerekiyor,programı olan yer bulamadım(Ankarada).Garanti belgesinde yazan yerlerin hiçbiri bakmıyor.Daha doğrusu kim yazmış beni oraya diyor.

ee naptın peki nası yaptırdın

Yorum bağlantısı
Kağan Arda
zaten taksitle taktıracağım taksitle ramses 750, atikeride 900 e yapıyolar.yani en mantıklısı atiker sanırım peşin param olsa fazla düşünmeyecektim 600 ramses taktıracaktım ama taksitle 150 fark için ramses riskine değimez

ee naptın peki nası yaptırdın

İvedik de bir yer buldum oda bırakmış ama proğram varmış sağolsun halletti.

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın

evet arkadaşlar sonunda kararımı verdim ve bu sabah arabayı ankara üstün oto lpgye bıraktım yani atiker taktırıyorum akşama arabayı alacağım inşallah güzel bi işçilik olur

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
evet arkadaşlar sonunda kararımı verdim ve bu sabah arabayı ankara üstün oto lpgye bıraktım yani atiker taktırıyorum akşama arabayı alacağım inşallah güzel bi işçilik olur

hayırlı olsun inşallah bir problem çıkmaz rahar rahat binersiniz

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın

burak ilgin arkadaşımız atikerden şikayetçiydi ama inşallah bizde bi problem çıkmaz benimkide onunkinin aynısı yani 2000cc

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın

arabamı teslim aldım yalnız anlamadığım bi nokta arabanın benzine geçtiğini nasıl anlayacağım,göstergede bi turuncu bi kırmızı ışık var tabi kırmızı gaz az olduğundan,peki gaz bitip benzine geçince kırmızı tamamen sönüp turuncumu yanıyo,markası atiker

Yorum bağlantısı
Karani Gülistan
arabamı teslim aldım yalnız anlamadığım bi nokta arabanın benzine geçtiğini nasıl anlayacağım,göstergede bi turuncu bi kırmızı ışık var tabi kırmızı gaz az olduğundan,peki gaz bitip benzine geçince kırmızı tamamen sönüp turuncumu yanıyo,markası atiker

Montajı yapan ustaya sormak aklınıza gelmedi sanırım ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Akın
Montajı yapan ustaya sormak aklınıza gelmedi sanırım ;)

ya aslında sordum daha doğrusu adam herşeyi tek tek anlattı ama genelde bildiğim şeyler olduğu için sanırım çok dikkatli dinlememişim

bu soru da şuradan çıktı,gösterge turuncuyla kırmızı yanıyodui dik bi yokuş çıkıyodum yüksek devirdeyken araba tekledi,o arada benzine geçtiğini düşündüm ama ışıklar değişmedi,sonra depoyu fulleyip tekrar yüksek devire çıktım ama tekleme falan yapmadı

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

atikerde gaz bitip benzine gectiginde sesli olarak uyarır siz manuel olarak gecirirseniz tüm ışıkları söner

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...