İçeriğe Yönlendir

Ford Ka'm

Mustafa Gökmen

Recommended Posts

Mustafa Gökmen

bu araca pioner jvc vs teyp takmak mümkünmüdür? teyp büyük ihtimalle arızalı sesi açınca kesik kesik geliyor ses..

arac üzerinde 15 jant var 1.3 motora 15 inç jant takmak problem çıkarırmı? yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu

hayırlı olsun güle güle kullanın birde yeni çıkan ''baba'' kornası buna acayip gider be ankara da şu an çok favori....

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman

tekerın düz bassın mustafa,ıyı gunlerde kullan aracını.granadadan sonra ne yapacaksın bu grıpın kutusunu yav? :)

Yorum bağlantısı
Serdar Özbekar

Güle güle, kazasız belasız kullan,

Ben ka yı kullanırken kendimi 18 yaşımdaymış gibi hissediyorum, çok keyifli bişey.

15" cantlara dikkat et üstad, kullananlar teker sürtmesinden ve çamurlukların delinmesinden çok şikayetçi

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela ceza vermesin .

tekerın düz bassın mustafa,ıyı gunlerde kullan aracını.granadadan sonra ne yapacaksın bu grıpın kutusunu yav? :)

buna çok güldüm işte çayımı döküyordum neredeyse :))))

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

granada yı sattın mı mustafa? yeni aracın hayırlı olsun.bayramın dediklerine aynen katılıyorum

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Teyp takılır sanırım ka için çerçeve ben hiç görmedim ama işin ehli bi usta 2 dakika da bu sorunu çözer. Çok şirin park sorunu da olmaz. Ne kadar güzel kazasız belasız...

Yorum bağlantısı
Onur Aytekin
(düzenlendi)

Fordun A sınıfı araçlarındaki sempatik ve güzel otomobil tasarımına sahip bir otomobili. Türkiye'de çok fazla rağbet görmese de donanımıyla, özellikleriyle, göz dolduran bir otomobil. İlk çıktığı zamanlarda bu otomobil çok hoşuma gittiği için model oyuncağını bile model arabalar arşivime eklemiştim. Kazasız belasız keyifli sürüşler.

tarihinde Hakan G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

İyi dilekleriniz için saolun arkadaşlar...Granada da duruyor bunuda bakkala markete alışverişe gitmek için kullanacağım..

Bugun muayenedende sorunsuz geçti .100 km den fazla yol yaptım bugün, güzel kutu gibi araba valla:)

Hararet göstergesi vs hiç birşey yok gösterge panelinde hararet yaptığı nasıl anlaşılacak ki?

umarım yakmayız arabayı

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hayırlı olsun, Güle güle kullanın :D

Teyp için çerçeve mevcuttur. Gördüm diye hatırlıyorum. 15" jantlar ağır olmadığı ve Sürtmediği sürece pekbi sorun çıkarmaz....

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil

Hayırlı olsun. Gördüğüm kadarıyla klima yok. Çağlar Abi yüzünü gören yazılarını okuyan cennetlik. Uğramıyorsun hiç kızdın mı bize yoksa :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)
Donanım derken ;) Hararet göstergesi bile yok :nazar:

Bizim de ka vardı. Diğer araçlarımızda var da ne oluyor. Hep aynı yerde duruyor. KA da kırmızı lamba var. Daha bile iyi. Ka'nın iç kalitesi şu anki birçok araçtan daha üstün. Bizimki collection'dı ama diğerleri de iyidir.

Radyonun kesik sesinin nedeni hoparlörler olabilir. Bizim sağ hoparlör patlaktı, değişmişti. Hoparlör o dıştaki kutu ile entegre bir şey. Değişimi kolay değil.

tarihinde Hakan G tarafından düzenlendi
?mla
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

İstediğiniz teybi takabilirsiniz bi sorun çıkarmaz güle güle kullanın küçük yaramazı ;)

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

güle güle kullanın pek bir şirin ama fotoğrafları çekmek biraz zor oldu sanırım. 5. karede gördük aracı ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cumhur Unay

geç oldu ama hayırlı olsun gökmen abi... senin granada da inşallah bize hayırlı olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...