İçeriğe Yönlendir

Wear your helmet

Murat Dere

Recommended Posts

Vedat Orhan
iki side korkunç olaylar . bu güne kardar binmedim kolay kolay binmem de motora :good1:

Ben hastasıyım motor un.

Ancak annem ben üniversitedeyken çok fena yemin verdirip söz almıştı benden,

bu nedenle binemiyorum....

Yorum bağlantısı
Murat Dere

eeey Mehmet Özyürek... her şeye burnunu sokmasana sen! :) herkes her an yutubu görecek düzende mi de bu şekle getirdin mesajımı? :p biz bilmiyor muyuz böyle yapmayı? :p yutub olduğu bile belli değil... ayarsız makinalarda bomboş bir mesaj görünüyor. şimdi hemen benden özür dileyip mesajı eski haline getiriyorsun... hadi bakalım... :)

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

bi yerde okumuş ya da duymuştum. kask takmayanlara KASK KAFALI diyorlardı. kafasını kask yerine kullandığı için..

Yorum bağlantısı
Vedat Orhan
bi yerde okumuş ya da duymuştum. kask takmayanlara KASK KAFALI diyorlardı. kafasını kask yerine kullandığı için..

sanırım 2 yıl önceki bir organizasyondu o.

kask kafalılar.....

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Bahadır Urhan

Motorsiklet apayrı bir dünyadır. Özgürlüktür, maceradır, arayıştır, isyandır... velhasılı tutkudur.

Motorsikletlerde otomobillerde olduğu gibi şase olmadığından, bir anlamda şase sizin bedeninizdir.

Ama sevdalısı için bir chopper ile gitmenin keyfini de hiç bir şeyle mukayese edemezsiniz.

Hatalı kullanıcılar için yazılanlara aynen katılıyorum. Bunlar sürücü değil. Çakalın genetik kopyaları...

Yorum bağlantısı
Bahadır Urhan

kimse kimseye "git motorsiklete bin" demiyor ki? hevesin varsa zaten bineceksin. Şimdi benden etkilenip motor almaya mı karar verdin?

İsyana gelince; Başkalarını etkilemediği, zarar vermediği sürece herkesin herşeye isyanı olabilir.

Hayatı sevmekle hayatı yaşamanın farkını tartışacak değilim. Kimi ot gibi yaşamayı yaşamak zanneder kimi de tercihini benim düşündüğüm gibi değişik tarzlarda yaşar.

Kısacası: Bu bir tercih meselesidir.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

bugün gazetede okudum: gencin biri hava sıcak diye iki kaskından birini bile takmadan motoruyla aşırı hız yaparken kaza yapmış. öldüğünü söylemeye gerek yok. ne yapıyorsan kuralıyla ve mantığıyla yapacaksın. öyle yapamıyorsan yapmayacaksın. ben bunu bilir bunu söylerim. ben de motora biniyorum sahip olmasam da, ama hiç bir zaman kasksız sürat yapmıyorum. sıcak kask takmamayı anlarım, ama sürat yapan birisiydem de takarım abicim o kaskı. takmadıysam sürat de yapmam. o kadar...

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

bizim peder 20seneden fazladır motorsiklet kullanır, daha 1 kere kasksız bindiğini görmedim..

Yorum bağlantısı
Murat Dere
bizim peder 20seneden fazladır motorsiklet kullanır, daha 1 kere kasksız bindiğini görmedim..

budur. :(

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Kask'sız çıkmam abi...

Geçen sene bende motor ile kaza yapmıştım,kask olmasaydı şimdi kafamda platinle dolaşıyor olurdum,kaldırım taşına iyi kafa atmıştım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...