İçeriğe Yönlendir

Ford Focus 2006 Emniyet Kemeri Ikazı Vermiyor

Durmuş Aslan
Çözüme git Salim İmamoğlu tarafından,

Recommended Posts

Mustafa Ersoy

Arkadaşlar 1,5 yıldır 2008 TDCİ collection var. Emniyet kemeri ikazı vermiyordu. Özel servise gitmiştim. Koltuğun altında sigorta vari bişeyler var o arızalı değişecek demişti. Ben de kalsın o zaman demiştim. 9 defa tak çıkarı görünce hemen indim ve denedim ve aynen dediğiniz gibi aktif hale geldi. Çok teşekkür ederim beni masraftan kurtardınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kenan Kabalar

ELM 327 cihazlar bu ayarları çok basit yapıyor. Otomatik kapı kapanma, emniyet kemeri uyarı ikazını açıp kapama v.b. Bazı yazılım versiyonlarında ise Ford resmi politikaları gereği bu ayarların değişimini engellemiş. Kapıların kapanması benim araçta aktif olmuyor. Bilen birisi eski versiyon yazılımla olacağını söyledi ve riskinden de bahsetti. Kaza durumunda ilkyardım yapacak kişilerin kapıyı açamaması durumunda risk olabilir demişti. Aklıma yattı.

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

Her modelde varmı ki böyle bir özellik ? 2011 Collection aracımda hiç böyle bir uyarı ile karşılaşmadım.

Yorum bağlantısı
Berkay Ekinci

Ben denedim bu denileni fakat emniyet ikaz ışığı bir kere yandı söndü o kadar sonra yine aynı başa döndük?

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

2009 f 2,5 aracımda 9 kere tak çıkar yöntemi ile iptal Yaptım ancak işlemi geri alamıyorum.

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

2011 2,5 aracımda uyarı vermiyordu 9 kez tak çıkar denedim 3 kez ikaz ışığı yandı sonra yine uyarı vermiyor :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...