İçeriğe Yönlendir

Edirne -Enez-Sultaniçe Kasabası

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu

dsc03610y.jpg

dsc03642k.jpg

Harika bi yermiş burası şu denizin güzelliğine bak :)

denizi çok temiz ve berrak birden derinleşmiyor,çok net 1,5-2 mt olan kısmı suyun altı görülebiliyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Denizi gerçekten güzel, bende uzunköprü-ipsala bölgesindeyim, arada geziyoruz oraları, yakında karaincirli köyünde küçük bir gölet yapıcaz, bu yaz yaşadık deniz kum arada kaçarım artık oralara :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
(düzenlendi)

dsc03651h.jpg

pirinç nasıl su içinde oluyor diye merak edenlere pirinç (çeltik) tarlası

geri dönüş yolunda kızıma sürpriz yaptım bir arkadaşımın petshoplara canlı sağladığı çiftlikten golden retriever yavruları bir çok köpek cinsine ait

şecereli köpekler mevcut :)

dsc03659g.jpg

tarihinde Fatih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu ne kadar köpek... :rolleyes:

Arda görse hepsini isterdi.

"Baba bana kurt köpeği al" diyor

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Bu ne kadar köpek... :rolleyes:

Arda görse hepsini isterdi.

"Baba bana kurt köpeği al" diyor

kurt dünya kadar vardı bizim kız az kaldı hepsini alıp eve getirecekti

Marmara bölgesi bir başka :wub:

memleketin her bir karışı ayrı güzellikte :(

Yorum bağlantısı
Dimitri Hristofyas
Denizi gerçekten güzel, bende uzunköprü-ipsala bölgesindeyim, arada geziyoruz oraları, yakında karaincirli köyünde küçük bir gölet yapıcaz, bu yaz yaşadık deniz kum arada kaçarım artık oralara :vroom:

Sulataniçe'ye her yaz giderim en az bir sefer.Büyükevren,Erikli,Yayla sahilleride güzeldir.Uzunköprü'deyseniz bir ara görüşebiliriz.Çeltik ekiminden dolayı bende İpsala,Uzunköprü arası dolanıyorum bu sıralar..

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

fatih abi resimlerin hepsi ayrı ayrı güzel,deniz canını çektiriyor insanın. golden ın yavruları süper. ;)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Enez bambaşkadır...Bizimde büyükevren köyünde çiftlik var...Enezi çok seviyorum saros körfezi... ;)

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Güzel memleketim.Kangal dışında bizde dünya litaratürüne girmiş köpeğimiz niye yok ,halbuki sokaklar dolu.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Sulataniçe'ye her yaz giderim en az bir sefer.Büyükevren,Erikli,Yayla sahilleride güzeldir.Uzunköprü'deyseniz bir ara görüşebiliriz.Çeltik ekiminden dolayı bende İpsala,Uzunköprü arası dolanıyorum bu sıralar..

malesef istanbuldayım ama yolum düşerse mutlaka görüşmek isterim :rolleyes:

fatih abi resimlerin hepsi ayrı ayrı güzel,deniz canını çektiriyor insanın. golden ın yavruları süper. :)

teşekkürler alalım bir yavruda sana :)

Enez bambaşkadır...Bizimde büyükevren köyünde çiftlik var...Enezi çok seviyorum saros körfezi... ;)

çok güzel ,bir gün bir buluşma düznleyelim Keşan Gölbaşı Restaurantta satır eti falan güzel mekan :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Güzel yerlermiş, Fatih bey maşallah bol bol gezin bakalım.. :) Bizde çalışalım,gözümüz yok ama niye olsun.. :p

15062009741.jpg

Çek len çocuğu ordan, ısıracak gibi bakıyor meret... :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
(düzenlendi)
Güzel yerlermiş, Fatih bey maşallah bol bol gezin bakalım.. :) Bizde çalışalım,gözümüz yok ama niye olsun.. :p

Çek len çocuğu ordan, ısıracak gibi bakıyor meret... :)

sağol ağam :p

ısırmaz bizim kız yoksa yaklaşır mıydı ?

bizim mahallenin muhtarı anlaşma gereği yerini cavit ağaya bırakıyor :)

tarihinde Fatih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)
çok güzel ,bir gün bir buluşma düznleyelim Keşan Gölbaşı Restaurantta satır eti falan güzel mekan :)

Şu dizel arabayı alim...Gidelim abi ramazan gelmeden...Satır köfte aman tanrım nerdeymiş bu çiftlik benide götür abi oraya :)

Fatih abi inşaatın yerini öğrendin istediğin zaman beklerim abi :lol2:

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Şu dizel arabayı alim...Gidelim abi ramazan gelmeden...Satır köfte aman tanrım nerdeymiş bu çiftlik benide götür abi oraya :)

Fatih abi inşaatın yerini öğrendin istediğin zaman beklerim abi :lol2:

izin bitmeden uğrarım kısmetse,Bakırköyde şubeleri var K9 çiftlik sahibinin beraber gideriz pitbull vardı tam senlik :)

18062009770.jpg

uğramaya çalışırım inşaata,bu aralar Bayram Bekman abimin iş yerini ziyaret ediyorum çoğunlukla,Cavit Ağa ile her hafta sonu karşılaşıyoruz :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
güzel yerlermiş gerçekten . vakit olsada gitsek keşke oralara .

gidersin Ali kısmet hem vakit ayırmak lazım :unsure:

Bu pitbullara bi bakalım abi...

yalnız ben bir tane pitbull gördüm

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

saroz tarafına askerden önce çok gidiyordum. 5 sene oldu, ozamandan beri hiç gitmedim değişmiştir heralde oralar .

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Alman kurt kopegıde olur...

bak ondan sebil gibiydi :unsure:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...