İçeriğe Yönlendir

Matlaşan farlara çözüm

Ziya Çankal

Recommended Posts

Serkan Toker

Sirke+limon+birkaç parça gazete kağıdı...Sürahilerde çok işe yarıyor..Biberon için ise içine peçete atıp kapağını kapatıyoruz, hızlıca çalkalıyoruz..Pırıl pırıl oluyor, ama sirke kulanmadan.. :wub:

Yorum bağlantısı
Ziya Çankal

valla ben fotoların boyutları yuksek oldugu ıcın ıslem asamaları koyamıyorum benım aldıgım netıce sızın sasmazda alacagınız netıceden daha ıyı degıldır cunku ben bu uygulamıyı ankarada ustalardan zıyade youtubede ızledım ve ben cok memnunum

keske sıze resımlerı gosterebılsem ayrıca sasmazdakı yada bu ısı yapan ustalar bu parlatma ısını nasıl yapıyorlarki benzerı bır uygulamadır

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
valla ben fotoların boyutları yuksek oldugu ıcın ıslem asamaları koyamıyorum benım aldıgım netıce sızın sasmazda alacagınız netıceden daha ıyı degıldır cunku ben bu uygulamıyı ankarada ustalardan zıyade youtubede ızledım ve ben cok memnunum

keske sıze resımlerı gosterebılsem ayrıca sasmazdakı yada bu ısı yapan ustalar bu parlatma ısını nasıl yapıyorlarki benzerı bır uygulamadır

http://www.otoclubturkiye.com/forum/index.php?showtopic=168970

Bu konu resim ekleme konusunda size yardımcı olur...600x800 işaretini ekleyin yeterli.. ;)

Yorum bağlantısı
Guest Fevzi G

conect aracımın kapı kolları ve dış aksam plastik parçaları matlaştı ne yapmamaı önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...