İçeriğe Yönlendir

Araç Vergisi

Tuncay Doğrul

Recommended Posts

Tuncay Doğrul

Selam ;

Haziranda aldığım sıfır aracın ocak vergisi çıktı. Bunu ben mi yoksa satan bayi mi ödeyecek. Bilgisi olan varmı ?

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
Selam

Haziranda aldığım sıfır aracın ocak vergisi cıktı bunu benmi yoksa satan bayimi odeyecek.bilgisi olan varmı

2010 ocaksa elbette siz ödeyeceksiniz fakat 2009 ocaksa bayi ödemeli bence..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Önceden bayi ile bir anlaşmanız yoksa kimin ödeyeceği konusunda vergi sizin verginiz...Son günü bile almış olsanız haziran ayının, bir günlük vergi 6 aylık olarak tahsil edilir. Bayiden almayı deneyin ama alamama ihtimaliniz yüksek. Bir ay içinde ödeyebilirsiniz en azından gecikme zammı olmaz.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Aracı temmuzda alsaydınız kurtarırdınız.Ama şimdi bayide ödemeyebilir.Neticede haziranıda kapsıyor ocak taksiti.

Yorum bağlantısı
Bilim Özemir

Bayii ile anlasmanın dısında egerki aracı alırken anahtar teslimi olarak aldıysanız benim bildigim kadarıyla cebınızden o gun itibarıyle hiç para cıkmaması lazım.

Ben gecen sene haziranda faturalandırıp temmuzda trafıge cıkarmıstım aracımı ve bayii temmuz pulunu anahtar teslimi fiyat oldugundan dolayı ödemıstı.

Yorum bağlantısı
Tuncay Doğrul

Teşekkürler arkadaşlar bilgileriniz için , bayi ile gorüştüm sizin fikirleriniz doğrultusunda. Ocak ayı vergisini ödemişler fakat sisteme yansımamış , dekont bekliyorum bakalım doğrumu.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ödemişlerse gerçekten çok çok iyi, hayırlı olsun arabanız, güle güle binin..Kazasız belasız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...