İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Deri Direksiyon ve Deri Vites Körüğü

Misafir

Recommended Posts

Ayhan Şentürk

Takabilirsiniz. Sizin için uygun renk nedir, ona göre kontrol edeyim. Montaj işlemleri basit.

Yorum bağlantısı
Mehmet AVCI

Takabilirsiniz. Sizin için uygun renk nedir, ona göre kontrol edeyim. Montaj işlemleri basit.

siyah olsun

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

merhaba aranıza yeni katıldım ayhan bey bende deri körüğün siyahından istiyorum bilgilerinizi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

merhaba aranıza yeni katıldım ayhan bey bende deri körüğün siyahından istiyorum bilgilerinizi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

Özel mesaj ile irtibata geçiyorum.

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

Özel mesaj ile irtibata geçiyorum.

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

gel vatandaş gel!...

%100 yerli üretim nano teknolojiyle üretilmiş tamamen organik vites körükleri burada :biggrin: AYHAN's KÖRÜK

şaka bir yana ayhan kardeşim eline emeğine sağlık ilgine çok teşekkür ederim. çok güzel durdu. bugün çok iş hallettim.

körük tamam, kolçak tamam, led tavan lambası tamam, st spoyler tamam st armayı da buldummu hepsi tamamdır.

:bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

ayhancım ayrıca tavan ledleri dediğin gibi ortalama 1 saat sonra tamamen sönüyor. yani dediğin gibi, bunun için de ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

gel vatandaş gel!...

%100 yerli üretim nano teknolojiyle üretilmiş tamamen organik vites körükleri burada :biggrin: AYHAN's KÖRÜK

şaka bir yana ayhan kardeşim eline emeğine sağlık ilgine çok teşekkür ederim. çok güzel durdu. bugün çok iş hallettim.

körük tamam, kolçak tamam, led tavan lambası tamam, st spoyler tamam st armayı da buldummu hepsi tamamdır.

:bravo: :bravo:

Güle güle kullanın :)

ayhancım ayrıca tavan ledleri dediğin gibi ortalama 1 saat sonra tamamen sönüyor. yani dediğin gibi, bunun için de ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.

Mustafa Liman abimiz bu uyku modunu incelemişti ve ford'larda kademeli uyku modu var. Bir süre sonra tam uyku moduna geçiyor. Bende Mustafa abimize teşekkür ediyorum :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yavuz Özaydın

Ayhan bey merhaba, formun yeni üyesi olarak yapmış olduğunuz çalışmalar, yardımlar ve katkılarınızdan dolayı sizi kutluyorum. Bahsedilen deri körükden bende almak isterim. Bunun için ne yapmam gerek, bana da temin edebilirmisiniz? Ayrıca fiestam kırmızı renk olduğu için körükde kırmızı olurmu? Olursa nasıl durur, sizin önerinizi almak isterim. Yine sizin bilgilerinize danışarak st vites topuzu nerden temin ederim? Şimdiden yapmış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür eder saygılar sunarım.

Yorum bağlantısı
Yavuz Özaydın

Ayhan bey ilginize teşekkür ederim. Herhalde siyah daha güzel durur gibi geldi bana. Siyah olsun onun için. Kargo yarın elinize ulaşır inşallah. Bir başka konu da yapmış olduğunuz ses yalıtımında kullandığınız kendinden yapışmalı malzeme. Burada aradım bulamadım, bu konuda da yardımcı olurmusunuz. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Ses yalıtımı için kendinden yapışkanlı malzeme yerine alüminyum folyo kaplı ziftli malzeme kullanıyoruz. Kendinden yapışkanlı sünger zamanla kompa yapıyor. Ziftli folyo daha etkili bir malzeme. Kompa problemi yok. Uygulaması daha kolay.

Detayla bu konuda var. İncelemenizi tavsiye ederim. Ürünü bulamassanız Bursa'dan yollarım.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/193046-ses-yalitimi-uygulamasi/page__st__380

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Farklı olmak isteyenlere elimde 2 adet farklı deri vites körüğü var. İkiside gerçek deri. Biri kırmızı, diğeride kadife dokulu bir deri.

Elimde şimdilik sadece ikisinden de 1'er adet var. Kırmızısı koyu renk arac içini çok iyi canlandırdı.

Ferrari kırmızısı

pict0028c.jpg

pict0029kg.jpg

Kadife dokulu deri.

pict0033sf.jpg

pict0035yz.jpg

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Bülent Şahin-2
(düzenlendi)

Arkadaşlar merhaba direksiyonumu deri kaplatmayı düşünüyorum ümraniyede bir iki yer buldum 120 tl ya yapacaklar ama biraz karasızım ne dersiniz sizce güzel olurmu yoksa orjinali kalsınmı orjinaldede soyulmalar var kararsız kaldım deri kaplatan arkadaş varmı memmunmu ?

tarihinde Onur Berktaş tarafından düzenlendi
MRB = MERHABA
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Fiyat güzele benziyor. Ben vites topuzunu geçen sene 50 liraya kaplattım. İşçiliklerinde sıkıntı yoksa yapılabilir. Ben yaptırırken gördüğüm direksiyonlar gayet güzel olmuştu.

Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

ebaydan alınan ürünler gümrükde sıkıntı olmuyormu bir defasında araştırmıştım 50 euronun üstü genelde takılıyor demişlerdi

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Gümrükte sıkıntı şu sebepten olur.Eğer direksiyon airbag modülü ile gelirse size can güvenliğinizi bahane ederek vermezler.Keza 1 ay önce ebay dan aldığım deri kaplama focus direksiyonu,resimlerde airbagli olmamasına rağmen ,airbag modülü üstünde geldi.Gümrükte görevli bayan ,can güvenliği için veremeyiz dedi.olduğu gibi geri iade dedi.Hiç konuşturmadı bile.O yüzden mutlaka satıcı ile irtibatı sıkı tutun.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Ben önceki Focus 1 aracımın yaptırmıştım Mersin'de 150 TL'ye ama orjinal'i olsa bu kadar olurdu, öyle bir ustamız var yani. Çoğu insanla bahse dahi girdim orjinal, orjinal değil diye ve hep ben kazandım. ( Onlar orjinal dediler ben değil dedim :good1: ) dilerseniz buradan yardımcı olabilirim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Arkadaşlar merhaba direksiyonumu deri kaplatmayı düşünüyorum ümraniyede bir iki yer buldum 120 tl ya yapacaklar ama biraz karasızım ne dersiniz sizce güzel olurmu yoksa orjinali kalsınmı orjinaldede soyulmalar var kararsız kaldım deri kaplatan arkadaş varmı memmunmu ?

Galip arkadaşımızın dediği gibi bir yerde yaptırmanız,hem fiyat hemde kalite açısından sizi memnun edeceğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama İstanbul ise, yaptıran arkadaşlarım işçiliklerinden çok memnun kalmışlardı, artcar diye aratın gogıl amcaya..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Arkadaşlar bence o paraları vermeye gerek yok, bir kere benim aldığım 15-20 liralık dikme kılıf ile orjinal st direksiyon arasında kalınlık farkı yani çap olarak fark yok, deri hissi aynı, dayanıklılığı bilemem ama dayanmasada çok ucuz ve ben f21 sürdüm, artık UV dende etkilenmez, st den tek farkı 3 kollu simitin kollarında kalan açıklık, eğer rahatsız ederse ki beni etmiyor, o zaman ebayde satılan çok ucuz st direksiyon kaplaması alıp kapatırsınız, bence 150 tl. fiesta direksiyonu kaplatma için çok pahalı ve gereksiz.

rZ5Sm.jpg

$(KGrHqR,!ioE9eOwfmnUBPj9F-5D-Q~~60_12.JPG

fiesta St

$(KGrHqNHJDcE7y)0n,jWBPDrKy,RKw~~60_12.JPG

focus ST

$(KGrHqRHJCYE9sj9sV2BBPkoUm)97g~~60_12.JPG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

soyulma varsa yaptırın.işçiliğine güvenilen,burdan arkadaşların tavsiye ettiği bir yere gidin.memnun kalırsınız.hatta dikiş ipliğinin rengini de seçebilirsiniz.kırmızı dikiş siyah deride çok güzel duruyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...