İçeriğe Yönlendir

2004 Astra 1.6 Twinport Elegance

Saygın Can Oğuz

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
TwinPort motorda LPG ile ilgili herhangi bir sıkıntı ve ya uygulamada güçlük var mı?

Yok..

Arkadaşımda 2004 eski kasa twinport var..

Tasarruflu bir motor... Lpg'de de sorun yok...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Saygın bey, ileride düşündüğüm araçlardan birisi de Astra. TwinPort motorda LPG ile ilgili herhangi bir sıkıntı ve ya uygulamada güçlük var mı?

Bir sıkıntı yok, çok sayıda da kullanan mevcut. Tek sıkıntı stepne. O da zaten balkondaki yerini aldı bile :D

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

opelin benzinli motorlarını daha başarılı buluyorum. 1.2 corsa çok tatlı bir makine mesela.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
opelin benzinli motorlarını daha başarılı buluyorum. 1.2 corsa çok tatlı bir makine mesela.

Opelin benzinli motorlarını bende beğeniyorum ancak 1.2 corsa hem çok yakın arkadaşımda hemde kız arkadaşımda var gerçekten çok yetersiz bir motor. . Tabiki asıl amaç ekonomi ama hayatımda bu kadar hantal başka bir araba görmedim.

1.4 corsalar ve 1.6 astralar benzinli motorda çok verimli ve güzel motorlar bence.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen
Opelin benzinli motorlarını bende beğeniyorum ancak 1.2 corsa hem çok yakın arkadaşımda hemde kız arkadaşımda var gerçekten çok yetersiz bir motor. . Tabiki asıl amaç ekonomi ama hayatımda bu kadar hantal başka bir araba görmedim.

1.4 corsalar ve 1.6 astralar benzinli motorda çok verimli ve güzel motorlar bence.

kesinlikle hantal ama benim focustan çok daha kolay kalkıyor araç. sollamazken vs. kızkardeşime göre yani yeterli. yokuşta ve gazlarken kesinlikle gitmiyor. yine de kalkışta daha iyi benimkinden :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...