İçeriğe Yönlendir

97 mondeo ç&#246zülemeyen g&#246sterge problemi

Fatih Hakan Ateş

Recommended Posts

Fatih Hakan Ateş

97 model ghia var.1 ay önce aracın durup dururken göstergeleri gitti çalışmıyor.sadece devir göstergesi çalışıyor.elektrikçilerin hepsine gittim.gösterge yi söktüler çalışıyor.sigortalar saglam.asr ışıgıda yanıyor.bi ara kendi kendine geldi 17 km sonra tekrar gitti çalışmıyor.kıbrıstayım ve bunu yapabilen usta yok yardımcı olabilirimisiniz.bu arızayı vermeyince silecek arızası vermişti onu yaptırdım.yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
(düzenlendi)

şanzımandan çıkan hız göstergesinin kablolarını takip edin. soketleri var yerinden oynamış yada oksitlenme gibi sıkıntılar yapmış olabilir.

tarihinde S tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

eğerki gostergelerde bir sorun yoksa,kablolara ve bağlantı parcalarına bakmak gerekir.Sizin derdiniz tahminimce bağlantı parcalarındaki temassızlık..

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı

İçerideki sigorta kutusunu söktürüp kontrol ettirin..Soket erimesi olabilir..İçerideki kutu,sol altta debriyaj pedalına yakın...

Yorum bağlantısı
Fatih Hakan Ateş
İçerideki sigorta kutusunu söktürüp kontrol ettirin..Soket erimesi olabilir..İçerideki kutu,sol altta debriyaj pedalına yakın...

fakat asr ışıgıda devamlı yanık duruyor.göstergelerle beraber bir arızamıdır.hararet göstergeside çalışmıyor beni en çok o korkutuyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...