İçeriğe Yönlendir

O bir c-max kralı..

Alya Yeşilyurt

Recommended Posts

Alya Yeşilyurt
(düzenlendi)

slm arkadaşlar buda benim araç şimdilik orjinal fotolarının koyuyorum ve elimde bulunan malzemeleri sergileyeceğim uygulamalı fotolarım 11.07.2009-14.07.2009 arası yapacağım işlemlerden sonra koyacağım sizlerinde fikirlerine ihtiyacım var şimdiden sağolun...

yapacağım diğer modifikasyonlar:

1.Yan Kapı çıtalarını boyatmak.

2.Plakalık iptali ve app plaka (basımı yapıldı)

3.cam filmi uygulaması,

4.yan sinyal lambalarını beyazlaştırmak,

5.jantlara kaliper uygulaması,

6.gösterge ışıklarını beyazlaştırmak,

7.gözlü kolçak,

8.Korna değişikliği,

9.Angel farlar,

10.Spor egzos uygulaması,

11.yere yaklaştırma spor yay uygulaması.

(Arabam resimdekiyle aynı renkte kendi aracımın resmi yüksek kb.olduğundan yükleyemedim üzgünüm)

tarihinde Alya Ye?ilyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alya Yeşilyurt
(düzenlendi)

teşekkür ederim uygulamalarda sıkıntı varmı sizce.....

bu arada jatlar 17" 225*45*17 lastikler şuan takılı ama foto büyük geliryor ekleyemiyorummmm

Yorum bağlantısı
Alya Yeşilyurt

resim eklemekte sıkıntı yok ta işte upraşıcaz biraz en kısa sürede jantlı resimlerini ekleyeceğim...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

hadi bakalım orginal bi xenon öneririm

Yorum bağlantısı
Alya Yeşilyurt

o eksik kalmış pardon onsuz olmaz doğru diyorsunuz...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
o eksik kalmış pardon onsuz olmaz doğru diyorsunuz...

yalnız arayıpta zor bulunan bir şey :D

Yorum bağlantısı
Alya Yeşilyurt

o zaman yardımlarınızı esirgemeyin destekleriniz beni mutlu eder...

Yorum bağlantısı
Alya Yeşilyurt
(düzenlendi)

nasıl olmuş sizce....(resimler kötü çekim olmuş ama çeken ancak bu kadar çekebilmiş napalım inşallah cumartesiden sonra ben daha iyi lerini çekip paylaşırım sizlerle....

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

bu araçların TDCI Ghia sını düşünüyorum sanırım maddi durumdan ötürü 2005 model olabilir en fazla önerirmisiniz ve yakıt sarfiyatı nedir ?

Yorum bağlantısı
Alya Yeşilyurt

süha bey ben bu arabada hiç yakıt denemesi yapmadım üzgünüm ancak forumun diğer konu altlarında bilgiler var bende ordan bilgi sahibi oldum yardımcı olamadığım için çok üzgünüm....

Yorum bağlantısı
Alya Yeşilyurt

bu farlar nasıl olmuş c-max'e nette buldum paylaşmak istedim.

Yorum bağlantısı
Eren Mutlu

Orjinal Jant'ları daha bir güzelmiş sanki .. Bu yeniler biraz bozmuş gibi ..

Yorum bağlantısı
Alya Yeşilyurt
(düzenlendi)
Orjinal Jant'ları daha bir güzelmiş sanki .. Bu yeniler biraz bozmuş gibi ..

yaa orjinaler jant olsa zaten problem yok ama maalesef kapaktı.bide şu bir gerçek resim kötü çekim inşallah cumartesi günü arabama kavuşunca daha şık resimlerini paylaşacağım sizinle.

gökhancım bende aynı fikirdeyim beyaz veya orjinali daha güzel durur resimdeki bmw'nin daha güzel c-maxe yapılıyor aynısı bu nasıl peki..

farlara halka ve siyah zemin:200 tl. alt üst xenon farlar 250 tl.diyor arkadaş toplamda 450 tl fiyat nasıl peki...

Yorum bağlantısı
Alya Yeşilyurt
Bu daha güzel tabi ki :D Aslında angel'ın orjinali sarı oluyor. Ama böyle olanlar da güzel...

senin fikrin ne peki orjinal bırakmaktan yanayım ben far rengi olarak ama halka ve siyah zemin %100 yaptıracağım..

Yorum bağlantısı
Alya Yeşilyurt
Angel ve siyah zemin bence de güzel olur...

ampullere gerek yok yani bende aynı fikirdeyim kardeşim sağol...ilgi ve alakan için...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hayırlı olsun güzel araba modifiyede yakışıyor.

Yorum bağlantısı
Alya Yeşilyurt
hayırlı olsun güzel araba modifiyede yakışıyor.

teşekkür ederim tavsiyelerinizi beklerim...

aslına bakarsanız bu araç 1,5 yıldır bende.Görev yerim (HAKKARİ) müsait olmadığı için bırakın modifeyeyi aracımı getirmedim bile şuan izmirde garaj beni bekliyor.ve yapacağım işlemler için sabırsızlanıyorum bu arada 13-18 temmuzda istanbulda 19 temmuz-07 ağustos tariherinde izmirde olacağım sizlerle inşallah görüşüp tanışmak nasip olur..

Yorum bağlantısı
Alya Yeşilyurt

bir şeyi daha hatırlatmadan geçemeyeceğim şehir izmir yazsada ben aslında istanbul/esenler doğma büyümeyim kendi ailem hala orda yaşıyor.izmir yazmamın sebebinide espriyle şöyle anlatayım " adamın tekine sormuşlar hemşerim nerelisin? adamda "BEN BEKARIM" demiş .....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...