İçeriğe Yönlendir

Modifiyeli Focus 16 YY 920

Yalçın Yaşbey

Recommended Posts

Yalçın Yaşbey
on numara olmus farkını bellı edıyor kazasız belasız gunlerde kullanın.jantlarını begenmedım guzel bir ofsetlı jantı tercıh ederım.tabıkı sızın keyfınız sızın begenınız....:seytan:

Amin inşallah saolasın güzel yorumun için kardeşim..

Bu arabay binmek ve inmek ne kadar zahmetli onu merak ediyorum.. Denemek isterdim...

:kafa: Valla gözüktüğü kadar zor değil emin olun normal araçla çok az bi fark var arasında o farkıda zamanla hissetmiosunuz :lol2:

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Yalçın Yaşbey

Aracın Son Hali daha önceki haline nazaran aracta azda olsa bi değişim yapıldı

Yapılanlar ;

1- Kaputtaki Karbon Folyo Temizlendi.

2- Tavandaki Siyah Folyo Temizlendi ve Yerine Siyah Boya Yapıldı.

3- Araç içine Pat Pat Sistemi Yapıldı.

4- 2 Adet My Racing Slincerlı Abarth Egzos Montajı Yapıldı.

5- Araç Altına Uzaktan Kumandalı 7 Renk Değişebilen Neon Montajı Yapıldı.

6- M3 Katlanır Aynaların Montajı Yapıldı.

7- Atiker Sıralı Sistem LPG montajı yapıldı.

8- Aracın Orjinal Tamponu Montajı Yapıldı.

9- Arka Tampona Ferrari ikaz Işığı Montajı Yapıldı.

10- Far Altı Ledler Yenilendi.

11- Sonar2 Numara Cam Filmi Yapıldı.

12- APP Alman Baskı Ön & Arka Plaka Yapıldı.

13- Araca 4 Adet Amerikan Park Montajı Yapıldı.

14- Brembo Kaliper Kapağı ve Arka Kampana Saçı Boyandı.

15- Monza Vites Topuzu

modifiyelifocus1.jpg

modifiyelifocus2.jpg

modifiyelifocus3.jpg

modifiyelifocus4.jpg

modifiyelifocus5.jpg

modifiyelifocus6.jpg

modifiyelifocus7.jpg

modifiyelifocus8.jpg

modifiyelifocus9.jpg

modifiyelifocus10.jpg

modifiyelifocus11.jpg

modifiyelifocus12.jpg

modifiyelifocus13.jpg

modifiyelifocus14.jpg

modifiyelifocus15.jpg

modifiyelifocus16.jpg

modifiyelifocus17.jpg

modifiyelifocus18.jpg

modifiyelifocus19.jpg

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Modifiye modifiyedir. Çok para ayırabilen çok güzel sonuçlar alır. Bence gayet güzel olmuş.

Ancak, arka tampon bence facia. Çok kötü duruyor.

Bir çok arkadaşın eleştirdiği jantlar benim gözüme araçla uyumlu görünüyor...

Ben bişey merak ediyorum. Bu kadar emek harcanmış aracın kalbine bişeyler yapılmışmı? Yoksa kurt postuna bürünmüş kuzu mu bu araç?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Ön tampon böyle olsa? Jantlar da Krom çemberli siyah olsa? Bi de şu farlardaki ledlerden kurtulsa. :crazy:

modifiyelifocus15.jpg

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Evet Cihanım çok haklısın. Ön tampon yukarıda kalmış :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

önceki haline nazaran bu hali daha şık olmuş. Farlardaki ledler ile araç altı neonlar bence bozmuş. American parklar yakışmış, orjinal ön tampona dönülmesi çok başarılı olmuş ama acilen arka tamponda orjinale dönmeli bence. Bursada sağlam güzel basık araçlar var bunuda basarsanız çok çok daha hoş olur kazasız belasız maşallah...

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Eski haline göre bu hali daha güzel olmuş bencede. Sade güzellik her zaman öne çıkartır arabayı. Melih'e katılıyorum biraz basılmak istiyor.

Güle güle kullanın. :D

Yorum bağlantısı
Taner Dağlıgil

Çok farklı olmuş :D İlk fotoğraflarındaki halinden daha tatlı bence.

Arka koltukta oturana Allah sabır versin. O ses sistemiyle. Ama böbrek taşına birebir. Ne kadar taş-kum varsa döker atar :D

Yorum bağlantısı
Yalçın Yaşbey
Ön tampon böyle olsa? Jantlar da Krom çemberli siyah olsa? Bi de şu farlardaki ledlerden kurtulsa. :p

modifiyelifocus15.jpg

Ön tampon aynen resimdeki zaten :nazar:

Modifiye modifiyedir. Çok para ayırabilen çok güzel sonuçlar alır. Bence gayet güzel olmuş.

Ancak, arka tampon bence facia. Çok kötü duruyor.

Bir çok arkadaşın eleştirdiği jantlar benim gözüme araçla uyumlu görünüyor...

Ben bişey merak ediyorum. Bu kadar emek harcanmış aracın kalbine bişeyler yapılmışmı? Yoksa kurt postuna bürünmüş kuzu mu bu araç?

Aracın kalbine el atmak mümkün olmadı el atan bi arkadaşımdan malesef hiç pozitif yorum alamadım tüm yorumu negatifti Ford'un Zetec motor'lu olmasından dolayı pek fazla oynama yapılamadığını ve yapılanında göze batıcak kadar bir fark yaratmadığını dile getirdi. Ama düşündüğüm farklı bi sistem var farklı bi araç motoru düşünüyoruz eğer uygun bişey bulursam takıcam :nazar:

Evet Cihanım çok haklısın. Ön tampon yukarıda kalmış :)

Evet Ek mi yaptırsakta alçaltsak ne önerirsiniz? Ne yapmak gerek uzatmak için*

önceki haline nazaran bu hali daha şık olmuş. Farlardaki ledler ile araç altı neonlar bence bozmuş. American parklar yakışmış, orjinal ön tampona dönülmesi çok başarılı olmuş ama acilen arka tamponda orjinale dönmeli bence. Bursada sağlam güzel basık araçlar var bunuda basarsanız çok çok daha hoş olur kazasız belasız maşallah...

Bu aracı şehir içinde kullansam sadece 3 parmak yapıcam yere ama mağlum şehir içinde değilim :p Amin inşallah saolasın teşekkürler güzel sözlerin güzel yorumun için

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

modifiyelifocus15.jpgmodifiyelifocus15.jpg

Alttaki siyah parçanın kenarlarını tampona kaynatıp boyatsanız demiştim. Fark böyle daha belirgin olur sanırım.

Yorum bağlantısı
Yalçın Yaşbey
Eski haline göre bu hali daha güzel olmuş bencede. Sade güzellik her zaman öne çıkartır arabayı. Melih'e katılıyorum biraz basılmak istiyor.

Güle güle kullanın. :nazar:

Teşekkürler yorum için :)

Çok farklı olmuş :p İlk fotoğraflarındaki halinden daha tatlı bence.

Arka koltukta oturana Allah sabır versin. O ses sistemiyle. Ama böbrek taşına birebir. Ne kadar taş-kum varsa döker atar :nazar:

Aynen öyle arka tarafa oturanlar çok şikayetçi :p

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Geçenlerde darmstad caddesinden geçtin yakalayamadım. :unsure2: Bidaha geçersen uğra tanışalım.

Yorum bağlantısı
Yalçın Yaşbey
modifiyelifocus15.jpgmodifiyelifocus15.jpg

Alttaki siyah parçanın kenarlarını tampona kaynatıp boyatsanız demiştim. Fark böyle daha belirgin olur sanırım.

Anladım ona hemen göz atıp ilgilenicem merak etme ;) Olabilcek en güzel şeyi yapcam dediğin şekilde :crazy:

Geçenlerde darmstad caddesinden geçtin yakalayamadım. :unsure2: Bidaha geçersen uğra tanışalım.

Doğrudur :p inşallah geliyorum o taraflara ama geçiyorum sadece durakladığım yer değil nerdesin DARMSTAD'ta :)

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
Anladım ona hemen göz atıp ilgilenicem merak etme ;) Olabilcek en güzel şeyi yapcam dediğin şekilde :crazy:

Doğrudur :p inşallah geliyorum o taraflara ama geçiyorum sadece durakladığım yer değil nerdesin DARMSTAD'ta :)

Pena bar'ın karşısında My Rent A car geçersen bi çayımı iç hem makineyi yakından inceleyim. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Yalçın Yaşbey
Pena bar'ın karşısında My Rent A car geçersen bi çayımı iç hem makineyi yakından inceleyim. :)

Ok fırsatım olduğunda uğrar bi çayını içerim :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Son hali daha iyi olmuş. Tavandaki folyodan vaz geçip, neden boyattınız acaba?

Yorum bağlantısı
Yalçın Yaşbey
Son hali daha iyi olmuş. Tavandaki folyodan vaz geçip, neden boyattınız acaba?

Folyoda zamanla atmalar meydana geliyor ve fazla güneşten mi diyeyim yoksa fazla yıkanmaktan mıdır bilemedim ama çatlama yaptı folyo bende söktürüo boyaya geçtim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...