İçeriğe Yönlendir

Ford 'un Mühendisleri İle Diyaloğu Olan Var mı ?

Ömer Akdeniz

Recommended Posts

Ömer Akdeniz

Merhaba Ford Dostları Araç konularını manevi duygusal olarak görmeyelim ( Canım Arabam , Arabam İyidir gibi ), Yani Ruhani bir durum içinde bakmadan görüşelim.Eğer bu işle uğraşan mühendis, tasarımcı vs. arkadaşlar var ise teknik olarak görüşelim.Yurt dışındanda mesela almanyadanda katılım sağlanırsa müthiş olur.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bende aracımla manevi duygular içinde değilim.Zaten öyle olsak burada sorunlarımızı yazamayız ki..Çünkü verilen cevapları kaldıramayız.Araç bozuksa bozuk,gitmiyorsa gitmiyor veya arıza neyse onu objektif yazmak lazım ki doğru teşhiş konsun.Yoksa benim arabam iyi güzel demekle hiç fayda göremeyiz.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hımm bayağa açıklayıcı bir maklale :shok: :lol2: :lol2:

Varmı tercüme edicek birileri??

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hımm bayağa açıklayıcı bir maklale :shok: :lol2: :lol2:

Varmı tercüme edicek birileri??

bu, latince ile uydurukça karışımı ve özellikle site şablonlarında (template) örnek olarak kullanılan, yani "orada yazı olacak" anlamına gelen saçmalama ve boşluk doldurma metni.

Yorum bağlantısı
Ömer Akdeniz
(düzenlendi)

:shok: Çok Başarılı :lol2:

Bende aracımla manevi duygular içinde değilim.Zaten öyle olsak burada sorunlarımızı yazamayız ki..Çünkü verilen cevapları kaldıramayız.Araç bozuksa bozuk,gitmiyorsa gitmiyor veya arıza neyse onu objektif yazmak lazım ki doğru teşhiş konsun.Yoksa benim arabam iyi güzel demekle hiç fayda göremeyiz.

Sizce öyle olabilirsiniz ama ben çok kişi tespit ettim.Adamlar düşman kesiliyorlar arabanın bir hatasını söylediğinde tamamen duygusal :lol2:

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bir tane bende buldum.

Diyorki

Laa oll aoutomobille uasers, listiaen mea ande beliveve mei, thea forda fiestano isa thea besto automobille inda worold :lol2::)

Bu biraz anlaşılır sanki :lol2:

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

İngilizceye çok benziyor yahu ne bu?

All otomobile users, listen me and believe me, the ford fiesta is the best otomobile in the world.

Almanca mı?

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Merhaba Ford Dostları Araç konularını manevi duygusal olarak görmeyelim ( Canım Arabam , Arabam İyidir gibi ), Yani Ruhani bir durum içinde bakmadan görüşelim.Eğer bu işle uğraşan mühendis, tasarımcı vs. arkadaşlar var ise teknik olarak görüşelim.Yurt dışındanda mesela almanyadanda katılım sağlanırsa müthiş olur.

Biz millet olarak duygusalız ama. Gördüğüm çoğu kişi aracıyla böyle bir duygusal bağın içine giriyor. Kişiselleştirme (custom) yaparak kendini aracına yansıtıyor mesela. Ama diğer taraftan bir o kadar da vefasız olunabiliyor. Fırsatını bulunca hemen bir başkasıyla veya yenisiyle değiştiriveriyor mesela "canım" arabasını :lol2:

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar
(düzenlendi)
bu, latince ile uydurukça karışımı ve özellikle site şablonlarında (template) örnek olarak kullanılan, yani "orada yazı olacak" anlamına gelen saçmalama ve boşluk doldurma metni.

Bu yazıya sansür lazım fotum kurallarına uymuyor :lol2:

Bu resme de sansür lazım ki o da uymuyor :lol2: Biz burada pişiyoruz ayıptır yapmayın :lol2:

Duygusallık konusuna gelince o herkesin kendi bileceği iş, isteyen duygusal bağda kurabilir.

Bunun birkaç kişi üzerinden genellememek lazım

tarihinde Cemil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Almanca değil Ayhanca :lol2:

Yok öyle bir dil ben yazdım. İngilizce sallamasyon :lol2:

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
Kızarım kızmam. Benim bileceğim iş :D :D :D

Beyinsiz işte.

Ford Türkiye'de çalışan bir üyemiz vardı. O ara ara yardımcı olur.

Forumda, Ford gölcük satınalmada çalışan bir kaç arkadaş var.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Konu açan tarafından konu ile ilgili yardım isteniliyor galiba

Yorum bağlantısı
Arkın Argun

dayım köln'de mühendis bildiğim kadarıyla focus II nin yakıt sistemi ve kuga nın egzos sistemini tasarlamıştı bide yeni mondeonun (yeni derken daha piyasaya çıkmadı) motor kabini tasarımıyla uğraşıyordu en son

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...