İçeriğe Yönlendir

Konya afyon(çay) bolvadin emirdağ çifteler (eskişehir)yolu nasıl

Aytaç Akyel

Recommended Posts

Aytaç Akyel

kısmet olursa pazar günü senelik izine ayrılıp iskenderundan çanakkaleye gideceğim bugüne kadar konya çay(afyon)emirdağ bolvadin çifteler eskişehir bozöyük bursa istikametinden gidiyorum yollar genelde yer yer çalışma oluyordu bu nedenle bu sefer aksaray ankara eskişehir güzerhahını kullanmak istiyorum yol 50 kilometre uzuyor ama yol riskine değer hangi yolu tavsiye edersiniz arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

yakın zamanda bu iki alternatif yoluda kullanan varmı aramızda

Yorum bağlantısı
Fevzi Köse

Ben Çifteler- Emirdağ arasını kullandım bir çalışma yoktu. (Çifteler görev yerim.) Çiftelerden sonra Mahmudiye istikametinde ve Eskişehirin girişinde köprü ve bölünmüş yol çalışmaları var. Bir de bu yollarda kamyon trafiği çok fazla oluyo, hele ki bu mevsimde daha fazladır ve bu bazı yerlerde sorun oluşturabiliyor. Ben sizin yerinizde olsam 2. yolu kullanırdım, her yerde bölünmüş yoldan gitmiş olursunuz. Hayırlı yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

ikinci yol sizin için çok daha iyi olacaktır belki 50 km uzar ama süre olarak avantajınız olacaktır

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Yol çalışmalarında birden toz bulutunun veya mıcırın içine girmek gerçekten tehlikeli. 50 km'yi dert etmeyin, iyi yoldan gidin.

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

sağolun arkadaşlar kararı verdim aksilik olmazsa 2. yolu kullanacağım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...